Skocz do zawartości

Polecane posty

Mat, tak to właśnie jest jak się interesy przez GG prowadzi. OK, ja rozumiem to jako pomocniczy kanał komunikacyjny, ale nie wyobrażam sobie prowadzić firmy i podawać dane do przelewu na GG, jak sam napisałeś. Ale jakiegoś nawet lakonicznego maila wysłać mogli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstruktor

Zastanawiam się czemu ciągle wylewa się morze kaki na tą firmę. Czy powodem jest to że pojawili się na rynku z ofertą budżetową i nagle większe skostniałe firmy które są na runku od kilka lat przestraszyły się że zaczną im odpływać klienci, bo mają ich już tak dużo że doszli do wniosku że nic robić już nie muszą by powalczyć o klienta?

Przekopałem się przez wszystkie tematy odnośnie tej firmy i zastanawiam się jak długo ludzie którzy tak bardzo płaczą że potracili "miliony", bo firmie przytrafiła się awaria i mieli włamanie korzystają z ofert firm hostingowych? Widać że zapomnieli jak zaczynali obecni wielcy którzy zaliczali jeszcze większe wpadki i jeszcze bardziej olewali klientów, ale przecież w tamtych czasach to było dozwolone bo nikt się nie odzywał tylko po to by nie stracić usługi, bo na rynku nie było zbyt wiele firm, a teraz to hulaj dusza bo można zawsze przejść do konkurencji a obecną obrzucać błotem, gdzie w nowej też może się przydarzyć podobna sytuacja, i znowu trzeba będzie szukać kolejnej oferty....... i tak w koło Macieju.

Ach te niedobre firmy nigdy nie chcą robić i nie działają jak by chciał klient. ^_^

Nie ma świecie firmy która nie boryka się z podobnymi problemami i której zabezpieczenia nie dało by się złamać, wystarczy tylko trochę czasu i odpowiedni człowiek.

Jestem ciekaw ile z obecnych tutaj większych firm pozwala sobie na trzymanie mirrorów i w razie awarii przełączenie klientów tak by Ci się nawet nie spostrzegli. Bo codzienne kopie bezpieczeństwa to w obecnych czasach już wszyscy oferują nawet firmy krzak :D

 

 

Zamawiałem vps - przez gg

informacje o płatnościach - przez gg

zamawiałem reseller - przez gg

zgłaszałem problemy - przez gg

gadaliśmy o problemach z resellerem i rozwiązywaliśmy je - przez gg

 

Czytając takie wypowiedzi jak ta cytowana wyżej to wcale nie dziwię się że nadal działa pobieraczek, skoro znajdują się ludzie którzy w taki sposób załatwiają formalności :rolleyes:

 

Z jednym muszę się zgodzić używanie tej samej skóry co na innej stronie to fail, a przecież zrobienie czy chociażby przerobienie obecnej to raptem 2,3 dni pracy i nawet nikt nie pozna.

 

I na koniec nie jestem klientem ani w żadne sposób spokrewniony z firmą jak i pracownikami minthost.pl

 

I jeżeli ktoś uważa że oferta minthost.pl 50% taniej jest nie ma szans bytu i nie jest żadną konkurencją ....... to polecam.

Edytowano przez Konstruktor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Zastanawiam się czemu ciągle wylewa się morze kaki na tą firmę. Czy powodem jest to że pojawili się na rynku z ofertą budżetową i nagle większe skostniałe firmy które są na runku od kilka lat przestraszyły się że zaczną im odpływać klienci, bo mają ich już tak dużo że doszli do wniosku że nic robić już nie muszą by powalczyć o klienta?

Przekopałem się przez wszystkie tematy odnośnie tej firmy i zastanawiam się jak długo ludzie którzy tak bardzo płaczą że potracili "miliony", bo firmie przytrafiła się awaria i mieli włamanie korzystają z ofert firm hostingowych? Widać że zapomnieli jak zaczynali obecni wielcy którzy zaliczali jeszcze większe wpadki i jeszcze bardziej olewali klientów, ale przecież w tamtych czasach to było dozwolone bo nikt się nie odzywał tylko po to by nie stracić usługi, bo na rynku nie było zbyt wiele firm, a teraz to hulaj dusza bo można zawsze przejść do konkurencji a obecną obrzucać błotem, gdzie w nowej też może się przydarzyć podobna sytuacja, i znowu trzeba będzie szukać kolejnej oferty....... i tak w koło Macieju.

Ach te niedobre firmy nigdy nie chcą robić i nie działają jak by chciał klient. ^_^

Nie ma świecie firmy która nie boryka się z podobnymi problemami i której zabezpieczenia nie dało by się złamać, wystarczy tylko trochę czasu i odpowiedni człowiek.

Jestem ciekaw ile z obecnych tutaj większych firm pozwala sobie na trzymanie mirrorów i w razie awarii przełączenie klientów tak by Ci się nawet nie spostrzegli. Bo codzienne kopie bezpieczeństwa to w obecnych czasach już wszyscy oferują nawet firmy krzak :D

 

Nie tylko firmy hostingowe [konurencja] pisały o Mintshost.pl Również ich klienci, lub normalni użytkownicy nie będący spokrewnieni lub mający coś wspólnego z konkurencją.

Ja byłem zadowolony z Mintshost.pl, nie powiem. Szli na ugodę itp. ale gdy był włam, to inna firma by wysłała wiadomość e-mail z wyjaśnieniami itp. Mintshost udało że nic się nie stało. Żadnego e-maila, żadnej wiadomości na stronie nic. Jedynie co zrobili to wysłali nowe wygenerowane hasło. (A więc użytkownik którzy nie interesuje się firmami hostingowymi i nie czyta takie fora jak te, może pomyśleć że ktoś próbował włamać mu się na konto przypominając hasło).

 

Czytając takie wypowiedzi jak ta cytowana wyżej to wcale nie dziwię się że nadal działa pobieraczek, skoro znajdują się ludzie którzy w taki sposób załatwiają formalności :rolleyes:

 

Nie rozumiem co ma piernik do wiatraka... Na stronie głównej Mintshost.pl był numer gg jako kontakt, tak więc wszystko załatwiałem. Jak możesz wybrać np. zadzwonić do firmy lub wysłać list pocztą to co wybierasz? Kontaktujesz się od razu czy czekasz aż list dojdzie do nich, a potem oni Ci odeślą odpowiedź?

 

 

 

I na koniec nie jestem klientem ani w żadne sposób spokrewniony z firmą jak i pracownikami minthost.pl

To widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nagrywając potajemnie naszego rozmówcę łamiemy jego konstytucyjne prawa do prywatności oraz do tajemnicy rozmowy (art. 47 i 49 ustawy zasadniczej, art. 23 KC)

Troszkę się zagalopowałeś z wklejeniem tej interpretacji. Jeśli jesteś uczestnikiem tej rozmowy, to prawa do jak możesz złamać tajemnicę rozmowy? Jak stworzysz sobie notatkę ze stenogramem owej rozmowy to też niby łamiesz prawo? Co innego jest z udostępnieniem komukolwiek owej rozmowy czy też notatki, tu sprawa jest bardziej śliska. Natomiast jeśli będziesz nagrywał, że tak się upraszczająco wyrażę, podsłuchaną rozmowę [nie jesteś jej uprawnionym uczestnikiem], no to wtedy naruszasz jak najbardziej wspomniane paragrafy.

 

A co do mintshosta - to mogli by chociaż ustawić język polski jako domyślny w WHMCS.

Bo dosyć dziwnie wygląda kwiatek w postaci

 

Configurable Options Licencja Chcę Darmową licencję DirectAdmin na 1 miesiąc

Druga rzecz, ktoś napisze o co tu chodzi:

 

*zabezpieczenia serwera nie chronią przed atakami DDOS,Bruteforce itp. itd. są one blokowane (IP z którego nadeszły ataki)

 

 

AIP Szczecin,
Mintshost, Konrad Gaweł
ul. Cukrowa 8/934
71-004 Szczecin

Raz, że niepoprawne, mylące dane (niezgodne z krs),

to dwa, gdzie się pan Michał K. podziewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Konstruktor. Nigdzie w moim wpisie nie napisałem że używam tego samego hasła do wszystkich usług. Napisałem tylko że niektórzy użytkownicy (którzy to robią) chcieliby o tym się dowiedzieć by takowe hasła móc zmienić. Proste? Proste.

 

Napisałem na temat. Dlaczego porównujesz jedną firmę do drugiej? To że jedna firma tego nie robi, nie oznacza ze druga też nie musi. Każda firma robi tak jak chce, więc to że Sony lub MS nie poinformowało na czas, to nie znaczy że mintshost też nie powinien.

 

Co do tego czy możesz nagrywać czy też nie, to jest inna sprawa. Myślałem że o tym wiesz, więc nie wspominałem.

 

Tak jak napisał Archi

W dobrym guście i w dbaniu o swoich klientów leży powinność poinformowania userów o włamaniu, ewentualnych szkodach i konsekwencjach, chociażby krótka zwięzła informacja o zmianie skradzionego hasła w innych serwisach byłaby tu wskazana. Jeśli MH chce zamieść całą sprawę pod dywan i udawać, że nic się nie stało to proszę bardzo, tyle tylko że w oczach niektórych klientów jest już całkowicie spalona, a ten fakt tylko utwierdza w przekonaniu, że firmie zaufać nie można bo nie potrafi się przyznać do błędu + w ogóle nie zależy jej na jakichkolwiek rzeczach, z których nie czerpie profitów.

 

Poza tym, chyba każdy lubi wiedzieć czy jego dane nie krążą po internecie bez mojej wiedzy i zgody, czy może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstruktor

Coś im się chyba zepsuło bo główna strona wyświetla to:

 

Permissions Error
The templates compiling directory '/home/admin/domains/mintshost.pl/public_html/templates_c/' must be writeable (CHMOD 777) before you can continue.
If the path shown is incorrect, you can update it in the configuration.php file.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa zmieniali szablon widocznie bo na stronie nowy jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam widzę

 

Apache is functioning normally

 

edit:

 

po https jest Apache is functioning normally

po http jest strona

Edytowano przez krk (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem u nich od ponad roku i jestem zadowolony z usług.

 

 

to macie marketing chłopaki z tej firmy :D

 

DOMAIN NAME: mintshost.pl

registrant type: organization

nameservers: ns2.dahost.pl. [91.228.196.26]

ns1.dahost.pl. [91.228.199.2]

created: 2012.06.22 21:56:53

last modified: 2013.03.15 22:42:17

 

hahaha z fotela spadłem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

to macie marketing chłopaki z tej firmy :D

 

DOMAIN NAME: mintshost.pl

registrant type: organization

nameservers: ns2.dahost.pl. [91.228.196.26]

ns1.dahost.pl. [91.228.199.2]

created: 2012.06.22 21:56:53

last modified: 2013.03.15 22:42:17

 

hahaha z fotela spadłem ^^

 

Ale co że trzymają domenę na DNSach BH czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Aaa ;)

 

No tak, sam na poprzedniej stronie to skomentowałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział że data zarejestrowania domeny = maksymalny okres czasu jakim jest się klientem?

 

My istniejemy od 8 lat, a Biznes-Host.pl zarejestrowana w 2009 roku ( wczesniej pod marką logout.pl ) - zresztą takich przykładów jest więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KSR: 0000199402

Fajnie.

 

Zauważyłem, że co raz więcej ludzi pisze, a nie czyta tego potem. Nie wspominając już nawet o podesłaniu to osobie trzeciej do przeczytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstruktor

Wszystko działa zmieniali szablon widocznie bo na stronie nowy jest

 

 

To mogli chociaż zaślepkę jakąś dać, bo tak było przez około 3h.

 

Co do nowego szablonu to zmiana zdecydowanie na duży plus, w końcu czuć mięte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konstruktor

Kwestia gustu

O gustach się nie dyskutuje ;)

 

Ja bym natomiast trochę odchudził ten szablon z obrazków. Bo większość rzeczy można zrobić za pomocą css. Tak czy siak jest lepiej niż poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja w ofercie bym jednak używał polskiego języka :)

 

RAM Maxymalny

 

Kuje w moje oczy ;) No i te kropeczki przy logowaniu ehh...

 

 

 

A co do: http://mintshost.pl/serwerownia.php to nie macie jeszcze Netii? Z tego co pamiętam BH się chwaliło nitką do netii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze tym razem nie bedzie wiecej firm posiadających "ten sam" szablon... ew. nie jest darmowy...

 

Ogólny look nie powala. Strona prosta i przejrzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś w tej firmie pracuje w tygodniu?

Brak aktualizacji wpłat, usługa również nie uruchomiona.

Kontaktu brak.

Testy gimnazjalne.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kacper, wątpię, że to ma jakiś wpływ ;)
Żeby działać z AIP, Michał musi być pełnoletni.. Ale nie można wykluczyć takiego rozwiązania, bo mógł nie zdać.. :lol:

 

Ja mam już miesiąc i prawie 4TB transferu za sobą:
30hvdxy.png

 

Narzekać póki co nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×