Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Kamikadze

Sprawdź czy to na pewno ta taśma. Odłącz dysk a zostaw wpiętą taśmę i możesz próbować szukać czy to aby na pewno przez tą taśmę czy może na dysku coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Opalilem z taśmą bez dysku(dwie zeielone diody). Lekko poruszałem taśmą w środkowej części i terminal zgasł. Nie chciał odpalić ponownie

2. Odpaliłem terminal bez taśmy (jedna zielona dioda). Wyłączyłem, włączyłem - odpala bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Sprawdź palcami (obmacaj każdy z pinów - tych nitek na taśmie) czy nie są zlane, rozcięte albo czy nie ma jakichś innych problemów powodujących błędną ich pracę :)

 

Jeżeli to na 100% Twoim zdaniem taśma to pisz do alledrogowicza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod palcami nie czuje niczego niepokojącego, pod mocne ledowe światło nie widzę jakiejś przerwy.

Już sam nie wiem. teraz do tej taśmy podpiolem adapter do kart CF, poruszałem i zgasł. Wyciągnałem taśme z termiala, wpiąłem jeszcze raz i odpalilo z adapterem, poruszalem i działał.

Podpiąłem dysk nie wstało. Odpiąłem taśme z plyty, wsadzilem jeszcze raz. Dysk ruszyl, ale po chwili zgasł.

 

Nie wiem gdzie może być problem. Dysku drugiego nie mam i taśmy innej też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Problemem na 99% jest taśma.

 

Możesz się upewnić i wpinając w drugi port IDE (jeżeli masz taki na płycie głównej) lub podłączając inną taśmę/dysk.

 

 

Ja obstawiam że wina tasiemca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję podobnie jak @Kamikadze wyposażyć się w inną taśmę (koszt prawie zerowy) i sprawdzić, jak się dogadasz z jakimś sklepem komputerowym to pewno nawet na miejscu Ci dadzą sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Najlepiej iść do lokalnego sklepu. Zdaje się że jest 7 dni na zwrot na podstawie paragonu bez podania przyczyny (pewny nie jestem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej iść do lokalnego sklepu. Zdaje się że jest 7 dni na zwrot na podstawie paragonu bez podania przyczyny (pewny nie jestem) :)

 

Nie ma czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie coś leży już w gestii sklepu.

W sklepach internetowych masz 10 dni na zwrot.

O ile kupujesz na osobę fizyczną i towar zwrócisz w stanie nienaruszonym. Jeśli sklep nie poinformuje cię o tym prawie, ulega wydłużeniu do 3 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak odświeżę temat.

Ostatnio zakupiłem Terminal HP 5720.

Chciałem użyć go do wymiany plików.
CesarFTP skonfigurowany w ruterze też ustawiłem port dla niego, ale nie wiem czemu coś blokuje połączenia. Chyba to EWF, kiedy z laptopa chcę wejść na ftp na terminalu ten blokuje go. Wyskakuje okienko z napisem, że zablokowano połączenie.
Czy może ktoś pomóc, powiedzieć jak temu zaradzić aby jakoś ustawić te blokowania czy cokolwiek aby mogło to funkcjonować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×