Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
malek360

[dedykowane/VPS] Konto VPN w polsce

Polecane posty

Witam otóż potrzebuje konta vpn z polski , gdyż obecnie łacze sie na darmowym serwerze z niemiec , ale ping siega od 90-115 w miare szybko wszystko chodzi ale martwi mnie ten ping , dlatego pytam czy istenieje taki darmowy vpn w polsce , lub ktoś udostepniłbym takie konto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak theqkash widziałem , ale testowałem chyba niemiecie łacze z securitykiss i nie możnabyło połaczyć sie na gg , do teamspeak ani do gry także chyba sa zablokowane tam porty, także odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka usługa jak VPN kosztuje, i to dużo bo transfer ładnie może lecieć.

 

Jeśli rzeczywiście Ci na tym zależy to albo kupujesz VPS'a z obsługą tun/tap (może być jakaś budżetówka za 2 dyszki) albo bijesz się "o miejsce" na jakiś publicznych vpn'ach czy w torze. Za jakością idzie cena, albo płacisz i wymagasz (a poza tym dostajesz VPS'a do miliona innych rzeczy) albo korzystasz z darmowych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz Tkacz

A MyDevil? Dają do dyspozycji VPN i kilka lokalizacji, w tym dwie z PL. Działa naprawdę dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak theqkash widziałem , ale testowałem chyba niemiecie łacze z securitykiss i nie możnabyło połaczyć sie na gg , do teamspeak ani do gry także chyba sa zablokowane tam porty, także odpada

A zechciałeś przeczytać jakie masz ograniczenia w darmowym planie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×