Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
fry1979

[wirtualny] jedno konto, kilka wordpressów

Polecane posty

Witajcie, mam pytanie. Szukam hostingu, na którym mógłbym bezpiecznie postawić sobie, ze 3 serwisy na WP. Szukałem, szukałem i przypadła mi bardzo oferta firmy hexcom.net. Podczas lektury regulaminu natrafiłem na zapis:

 

10. Dodatkowe limity jak się wspólne dla wszystkich planów hostingowych to:

(...)

c) maksymalna ilość aktywnych połączeń do MySQL: 30

(...)

 

Nie za bardzo wiem, a właściwie to w ogóle nie wiem, jak należy rozumieć ten zapis? Czy to chodzi o ilość "skryptów", które są na jednej stronie wykorzystującej jedną bazę? Wybaczcie, ale w tej kwestii jestem totalnym laikiem. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś mógł to jakoś zobrazować.

 

ewentualnie prosiłbym o radę - firmy deklarują się, że otrzymuję konto bez limitów transferu. Jeżeli na jednym koncie będą 3-4 stronki z jako takim ruchem, to faktycznie nie będzie żadnych problemów z ich użytkowaniem. Ewentualnie2, jakie inne firmy oprócz hexcom, z podobną ceną i konfiguracją jak Hex Da 6?

Edytowano przez fry1979 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odradzam ich usługi... Serwer, na którym mam konto jest z deczka przeciążony i wieczoram, gdy serwer osiąga load 10-15, a nawet 20 moje forum ledwo się wczytuje (małe forum, bo ma dopiero 5k postów), a jak im zwróciłem uwagę, że coś jest nie tak to jeszcze mnie opieprzyli.

 

Przeniosłem się ponownie na swojego VPS'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×