Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sauber

ODHOST.pl / uHosta.pl ostrzegam przed zakupem

Polecane posty

A może pozew zbiorowy ?ostatnio to modne jest taki trend forumowy. Niedługo powstanie na forum nowy dział "Młodzi prawnicy"

Edytowano przez Łukasz B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Łukasz B., jeżeli nie masz nic szczególnego do powiedzenia, proszę się nie odzywać bo to czyste nabijanie postów. Ja wiem ze to forum słynie tylko z krytykowania innych, każdemu zdarzają się wpadki, ale dzięki nim właśnie właściciel/firma się umacnia.

 

Masz rację - każdemu zdarzają się wpadki ale obronną ręką i umocnioną wyjdzie tylko ta firma która sobie szybko z problemem poradzi. Kilka dni niedostępności stron to niestety dziecinada, a nie umacnianie firmy. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze tyle, że Pan IT ISLAND wiedząc o tym że będzie robił przenosiny mógł mnie o nich poinformować przed zakupem bym się wstrzymał. Pięć dni wcześniej nie wiedział, że będzie coś robił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wiesz, spontan czy natchnienie chwilą... albo kolejny mail z ponagleniem do zapłaty rachunku za serwer :) Motywów motywacyjnych może być dużo ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

idą pełna parą. Wieść niesie, że przenosiny zakończą się pod koniec czerwca :)

Firma Kiedyś Nazywała się BUDKA i była zwykła spożywką :)

Edytowano przez giftube (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, takie wątki wg mnie pomogą w rozwoju poważnym firmom.

 

Wystarczy niezdecydowanym klientom narzekającym na wysokie ceny podesłać linka do tej dyskusji.... :)

 

@sauber: na nic nie czekaj, tylko natychmiast zażądaj kopii Twojego serwera i wgraj to na inny hosting.

Z doświadczenia wiem jednak że firmy które nie płacą za resellera z regółu tęż nie robią kopii ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Pan IT ISLAND napisał, że lada dzień będzie wszystko gotowe a czy coś z tego będzie - nie wiem.

Co do kopi to mam wszystko na starym hostingu. Wiedząc, że tak się to wszystko potoczy to nawet bym nie wysyłał pieniędzy no ale kto co mógł wiedzieć. By nie urażać "zawsze wejdę w jakieś gówno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

12 dzień bez strony www na prawdę profesjonalizm firmy ;)

Do końca miesiąca się może wyrobią :blink:

no ale jak to firma napisała ,,każdemu zdarzają się wpadki, ale dzięki nim właśnie właściciel/firma się umacnia.''

Zgadzam się umacnia się ale przekonanie aby nie kupować nic w tej firmie.

Swoją droga niektóre krzaki lepszą mają dostępność niż ta firma. :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Ta domena lub usługa jest zablokowana.

Skontaktuj się z operatorem usługi.

To mi wygląda na zawieszony reseller, pewnie nie został opłacony w terminie.

 

Może przed wakacjami młodzi ludzie przeczytają ten temat i pójdą po rozum do głowy zamiast obniżać ceny usług bezmyślnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mi wygląda na zawieszony reseller, pewnie nie został opłacony w terminie.

 

Może przed wakacjami młodzi ludzie przeczytają ten temat i pójdą po rozum do głowy zamiast obniżać ceny usług bezmyślnie.

 

 

Irek toć to strategia firmy była żeby go nie opłacać nie wiedziałeś?

Sami o tym pisali na pierwszej stronie

Do mojego posta masz wyjaśnienie wcześniej to poruszyłem :D

http://www.webhostingtalk.pl/topic/42078-odhostpl-uhostapl-ostrzegam-przed-zakupem/?p=358300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mój znajomy miał kiedyś identyczną stronę ( wygląd ) co odhost.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Irek toć to strategia firmy była żeby go nie opłacać nie wiedziałeś?

Rzadko ostatnio na forum jestem i tylko "przelotem", dlatego nie znam całego tematu na temat tej firmy, to co napisałem to tylko moje przypuszczenia. Swoją drogą naprawdę ciekawa strategia biznesowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko ostatnio na forum jestem i tylko "przelotem", dlatego nie znam całego tematu na temat tej firmy, to co napisałem to tylko moje przypuszczenia. Swoją drogą naprawdę ciekawa strategia biznesowa ;)

 

No właśnie widzę że coś mniej się udzielasz, za robotę się zabrałeś czy co? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzadko ostatnio na forum jestem i tylko "przelotem", dlatego nie znam całego tematu na temat tej firmy, to co napisałem to tylko moje przypuszczenia. Swoją drogą naprawdę ciekawa strategia biznesowa ;)

 

No właśnie widzę że coś mniej się udzielasz, za robotę się zabrałeś czy co? ^_^

Robimy trochę zmian w firmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Chciał jeden z drugim zaoszczędzić i mieć DUŻO K** i TANIO K*** to teraz cierpcie i płaczcie. Znajdźcie normalną firmę i poinformujcie że jesteście jeleniami - dostaniecie podwójną opłatę, pierwsza za serwer, druga za głupotę.

Chcesz tanio będzie drogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełny brak profesjonalizmu, ludzie się awanturują jak im kilka minut strona nie działa a ten nie płaci za starą maszynę (wypadałoby przynajmniej opłacać do momentu aż klient będzie miał działającą stronę na nowej maszynie) ... jak można się brać za biznes nie mając jakiś podstawowych zasad przyzwoitości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od IT ISLAN dwa dni temu dostałem odpowiedź by podpiąc domenę pod mój hosting u nich tylko po co mam podpinać jak nawet nie wiem czy jest kopia wgrana, u mnie na starym hostingu co jestem obecnie doszło użytkowników, tematów. Nie wiem co robić. Dodam, że nawet za grosz szacunku nie ma IT ISLANE by takie coś odstawiać. Od 9 lutego brak hostingu zaledwie kilka dni od kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież na ogół ustawia się własne DNSy i nie ma potrzeby podawania nowych dla nowego hostingu.

 

powinno to wyglądać tak:

ns1.odhost.pl

ns2.odhost.pl

 

Czy tak oby napisał odhost.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Mnie na GHT oskarżali o jakieś włamanie kiedy podałem, że nawet nie zmienili domyślnego hasła do panelu admina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skończcie jęczeć, to tylko i wyłącznie Wasza wina, że kupiliście jakieś gówno, zamiast porządnego hostingu. Może to da Wam do myślenia i teraz weźmiecie zwykły, profesjonalny hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×