Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sauber

ODHOST.pl / uHosta.pl ostrzegam przed zakupem

Polecane posty

Witam.

 

W pierwszym swoim poście na tym forum którym napisałęm, chciałem się dowiedzieć co nie co o ODHOST.pl / uHosta.pl. Skorzystałem z ich oferty, tanio - myślałem, ze ceny niskie z tego powodu by zachęcić klientów do zakupu, szybki kontakt itd ale to była tylko iluzja. Po zakupie hostingu działał on tylko około 5 dni. Pewnego dnia, wchodzę na swoją stronę a tu informacja: "Ta domena lub usługa jest zablokowana. Skontaktuj się z operatorem usługi." Napisałem do IT ISLAND (właściciel ODHOST.pl / uHosta.pl) i odpisał mi że trwają przenosiny. Mija już równe 10 dni i dalej trwają rzekome przenosiny. Przez ostatnie 5 dni byłem ciągle oszukiwany odpowiedziami od IT ISLAND: "Dzisiaj w godzinach nocnych powinno wszystko funkcjonować, są pewne problemy i dlatego trochę to się przedłuża."

 

Zamiast odpisać mi co i jak to ciągle słyszę jedną i tą samą gadkę. Kiedy napisałem na GG do IT ISLAND o zwrot pieniędzy - kontakt się urwał. Jak widzę tutaj na forum użytkownik IT ISLAND jest dzień w dzień i nie może mi odpisać ? Krótko mówiąc krętacz i nie warto z nim współpracować. Przed zakupem tylko się dostępny na komunikatorze zrobiłem to zaraz pisał czy robię przelew w celu kupna ale żeby teraz oddać kasę to szkoda. Pewnie po tym poście zaraz coś napisze od siebie ale mi nie raczy odpisać.

 

Przestrzegam wszystkich przed zakupem !

 

Jeżeli zły dział - proszę o przeniesienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten pan nigdzie się nie przenosi :) tylko nie zapłacił za reseller i to wszystko.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Nas kontakt nie skupia się tylko i wyłącznie na Gadu-Gadu, powtarzałem jeszcze przed zakupem, że prosimy bardziej o kontakt telefoniczny.

Co do samego offline serwera, zmieniamy serwer na nowy oraz wprowadzamy nowy design dlatego też długo może to trwać. Przyjmuje tą krytykę w całości, każda potyczka jest nawozem sukcesu. Prosimy o kontakt "Saubera" z pewnością otrzyma od nas rekompensatę.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

zmieniamy serwer na nowy oraz wprowadzamy nowy design dlatego też długo może to trwać

Dla tego przy przenosinach odcinamy dostęp do serwera na kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co ma piernik do wiatraka? Nowy design to chyba nie problem w tym przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy nie spodziewane problemy dlatego też jesteśmy już dzisiaj w stanie przenieść wszystkie pliki użytkownika "Sauber" na nowy Serwer.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy design to chyba nie problem w tym przypadku?

Podejrzewam iż sprawa wygląda tak że nowy wygląd oraz przenosiny robi się fizycznie w mniemaniu szefa tej firmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w ogóle pomijając fakt, że przy przenosinach to pierw się wszystko przenosi, a dopiero po sprawdzeniu że to działa odcina się dostęp do starego serwera.

 

No chyba, że o czymś nie wiem i rzeczywiście trzeba odcinać dostęp wszystkim userom... ;).

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Chciał jeden z drugim zaoszczędzić i mieć DUŻO K** i TANIO K*** to teraz cierpcie i płaczcie. Znajdźcie normalną firmę i poinformujcie że jesteście jeleniami - dostaniecie podwójną opłatę, pierwsza za serwer, druga za głupotę.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie backupy? Pierw się nowy serwer stawia, następnie usługi, a backupy stron klientów to się na ostatnim zakręcie wgrywa, bo na ostatniej prostej jest dopiero wyłączenie starego serwera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ta domena lub usługa jest zablokowana.

Fajne komunikaty @IT ISLAND dajecie do przenosin :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie przenosin na nowy hosting, serwer na którym stały strony klientów był na wygaśnięciu. I dlatego też obecnie widnieje taki tekst.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

W momencie przenosin na nowy hosting, serwer na którym stały strony

klientów był na wygaśnięciu. I dlatego też obecnie widnieje taki tekst.

 

Duża przestrzeń i pusta kieszeń

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W momencie przenosin na nowy hosting, serwer na którym stały strony klientów był na wygaśnięciu. I dlatego też obecnie widnieje taki tekst.

 

Pozdrawiam

 

Czyli jak?hehe

Zmieniacie serwer nie opłacacie starego stary wyłączyli klienci dostają komunikat o blokadzie a wy potem wgrywacie beckupy danych klientów jak się ktoś przypomni o swoją stronę?

Tym tematem strzeliliście sobie samobója i nie wróżę długiej przyszłości wam.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łukasz B., jeżeli nie masz nic szczególnego do powiedzenia, proszę się nie odzywać bo to czyste nabijanie postów. Ja wiem ze to forum słynie tylko z krytykowania innych, każdemu zdarzają się wpadki, ale dzięki nim właśnie właściciel/firma się umacnia.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Historia rodem z głowanetu się szykuje

Mogę przejąć firemkę będę donżuanem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

glowa, lider, miodek itp. ot nowe wcielenie ;) Nie pierwszy taki, i nie ostatni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowa się zwał Host-Boss, Ale Kamil był najlepszy z tego wszystkiego mój faworyt.
Tłumaczenie szefa od hostu przypomina politykę Pegaza czy pegazusa no wiecie Tomka

Edytowano przez Łukasz B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

glowa, lider, miodek itp. ot nowe wcielenie ;) Nie pierwszy taki, i nie ostatni ;)

 

Do tej historii zapomniałeś dopisać autora tematu @sauber który jak dawniej Andrzej [ GrandBB ] Wywrocki

Będzie wszystkich sądem straszył by odzyskać swoje ,,utopione pieniądze'' z kilku wysłanych smsów. :lol:

A mówili mówili historia lubi się powtarzać :ph34r:^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest kontakt. Jeszcze nigdy nie widziałem tak długich przenosin, a co do rekompensaty to co ona mi da jak tracę tylko userów na forum. Pan IT ISLAND podawał informacje że będzie w ten dzień w tę noc forum aktywne, użytkownikom przekazywałem informację bo ciągle dopytywali kiedy forum i już nie wiem co im pisać.

RafoX jak coś to zapłaciłem przelewem a straszyć sądami nie zamierzam, źle mnie upodobniłeś.

Edytowano przez sauber (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy dzień przestoju dla strony to straty! Za takie coś to chyba użytkownicy dostaną z 2lata hostingu gratis. Jak się robi przenosiny to wszystko musi być płynne i bez przerw. Dlatego większość takich rzeczy robi się w nocy. Jednego dnia jest starty a rano już nowy serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×