Skocz do zawartości
Drigen

Cena za pozycjonowanie

Polecane posty

Witam,

Prosilbym o wycenienie ile by kosztowało miesiecznie pozycjonowanie forum serwera minecrafta pod frazy:

- minecraft (1 strona Google)

- serwer minecraft (Pierwsze 10 wyników Google)

 

Prosilbym o podanie rożnych możliwości. Forum jest na silniku mybb. Ile by to kosztowało co miesiąc. Jestem w tej dziedzinie absolutnie zielony, więc przepraszam za moja nieznajomość tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Prosilbym o wycenienie ile by kosztowało miesiecznie pozycjonowanie forum serwera minecrafta pod frazy:

- minecraft (1 strona Google)

- serwer minecraft (Pierwsze 10 wyników Google)

 

Prosilbym o podanie rożnych możliwości. Forum jest na silniku mybb. Ile by to kosztowało co miesiąc. Jestem w tej dziedzinie absolutnie zielony, więc przepraszam za moja nieznajomość tematu.

 

Napisz do firmy pozycjonującej ? to forum generalnie o webhostingu ... a nie o pozycjonowaniu.

Każda firma poda inną cenę , przy zlecaniu pozycjonowania portalu to nie Ty ustalasz cenę tylko podmiot wykonujący owe zlecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajdź kilka firm seo, wyślij im zapytanie z wyceną, wybierz najkorzystniejszą ofertę i tyle. Generalnie najlepiej napisać do młodych firm, dopiero co założonych. Ceny powinny być znacznie korzystniejsze z uwagi na mniejszą ilość klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Generalnie najlepiej napisać do młodych firm, dopiero co założonych. Ceny powinny być znacznie korzystniejsze z uwagi na mniejszą ilość klientów.

I efekty współmierne do poniesionych kosztów ;)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbychuR

Jeżeli można doradzić, to trudno będzie Ci się wybić z owymi frazami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że za obydwie te frazy firma nie powinna Ci policzyć więcej niż 80-100 zł brutto. One są po prostu bardzo łątwe do wypozycjonowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak troszkę offtopnę..

Pamiętam, jak pod koniec 2010r. MC wchodził do Polski.
Bez żadnego problemu osiągnąłem pierwszą pozycję na takie frazy z moim (chyba pierwszym?) forum MineCraftowym.
MineCraft się rozpowszechnił, zleciała się plaga dzieciaków i sprzedałem cały interes - teraz mi się łezka w oku kręci jak to sobie wspominam, ech..

Wyślij zapytania do firm zajmujących się pozycjonowaniem i wybierz najlepszą (niekoniecznie najtańszą) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele firm wyceni Ci te frazy na jakieś kosmiczne kwoty bo większość firm nie ma zielonego pojęcia o wycenach, spojrzą tylko na ilość wyników i stwierdzą, że fraza jest mega trudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spojrzą tylko na ilość wyników i stwierdzą, że fraza jest mega trudna.

 

Całkowita nieprawda. Taka wycena to nabijanie klienta w butelkę.

 

Tutaj możecie przeczytać co należy wziąć pod uwagę przy wycenie: http://www.forum.optymalizacja.com/topic/122772-jak-ocenic-konkurencyjnosc-frazy/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Poniżej 500zł za top3 za frazę jak dostaniesz wycenę to się mocno zastanów. W pozycjonowaniu oprócz szybkich wyników liczy się stabilność najlepiej na lata.

 

Wypchnąć można coś nawet w 3 dni spamem za prawie darmo. Wycena ta jest bez patrzenia na wyniki/konkurencję bo to nie tak się wycenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pozycjonowanie to wycenianie miejsca od 1-3 często jest bardzo naciągane. Najlepiej się umówić na płatność od wyników, to najuczciwsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej się umówić na płatność od wyników, to najuczciwsza opcja.

Masz na myśli ilość wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Rozróżnienie 1-3, 4-5, 6-10 jest cały czas dobre, czy można lepiej - pewnie tak ale takie coś się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×