Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
miras

Serwer vps pod większy serwis.

Polecane posty

Witam, obecnie mam serwer personal w (az.pl) i przy 1000 odwiedzin dziennie uzytkownicy skarżą się, że czasami "urywa" się połączenie z bazą danych, według mnie to od przeciążenia serwera, dlatego postanowiłem przenieść się na jakiś vps, teraz kilka pytań - jaki vps ? domena jest podczepiona pod ten serwer www z az.pl da się jakoś jeszcze przenieść ją później na vps ?

 

 

Dziękuję z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szczerze, to nie jestem pewien, czy potrzebujesz VPS-a. Podaj inne dane związane z witryną.

 

AZ to dno, więc takie "padziki" mnie nie dziwią, ale to niekoniecznie musi oznaczać, że potrzebujesz VPSa. Wydaje mi się jednak, że wystarczy Ci porządny hosting dzielony, tylko mógłbyś troszkę więcej napisać o swoich wymaganiach i budżecie.

Możesz przyjrzeć się np. linii profesjonalnej w IQ PL, mam na takim koncie kilka sporych serwisów na Joomli i śmiga bombowo. Dodatkowo jest opcja płatności za mniej niż cały rok, w zależności od pakietu.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domena faktycznie jest wzięta w promocji ( 0zł pierwszy rok ), ale nie jest w żaden inny sposób połączona z serwerem niż taki, ze jest pod ten serwer podpięta, a jaki serwer vps polecacie pod taki serwis ?



dokładnie tak samo myślałem na początku, że az daje d..., no ale postanowiłem sprawdzić statystyki, no i dziennie wyszło ok 1k odwiedzin, więc pomyślałem, że być może za słaby serwer mam, ale od początku mi to nie chodziło tak jak powinno.. a ja głupi się nabrałem i na rok ten szajs opłaciłem... moje wymagania ? brak limitu transferu, 1 baza wystarczy, 50gb tez spokojnie wystarczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś z zorientowanych w temacie podpowiedzieć mi czy oferta kolegi wyżej będzie dla mnie dobra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobranie odpowiedniego pakietu w unixstorm. byłoby więcej niż dobrym wyborem. Osobiście polecam też serwery WWW z oferty webh.pl.

 

Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×