Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sebus231

Forum-Androida.pl - Darmowe Gry Android

Polecane posty

http://www.Forum-Androida.pl , to strona tworzona przez ludzi zaangażowanych, którzy na co dzień biorą bierny udział w przedsięwzięciu Androida, i tworzą aps. Na forum pozyskasz support przez 24H na dobę, tez pomożemy Ci w doborze Twojego Androida, jaki zadowoli Twoje oczekiwania. Serwis jest za free oraz nigdy nie będziesz musiał za niego płacić. Nie odkładaj więc tego na później tylko dołącz do nas już dziś skoro u nas jest to czego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mi na 4 próby się 4 nie udały żeby dostać się na tą stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

radzę zmienić neta, bo tylko wy macie problemy z wejściem a inni wchodzą normalnie, po 2 nie kopia tylko tematyka po 3 to forum to też kopia innych for więc nie wiem co za problem macie ;-) ale to wasza opinia. Jestem ciekaw czy jesteście w stanie sami coś zdziałać dobrego skoro tak krytykujecie. Ludziom się nie dogodzi zawsze coś będzie źle, kiepski net narzekają na serwer, kiepska grafika nie umieją sami lepszej. Proszę o wypowiedzi osób znających się na rzeczy bo panowie wyżej widzę że nie bardzo się znają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepski net? ;)

 

Jak wyjaśnisz fakt, że tylko od jednej do dwóch na pięć prób "wczytania" strony się udało podczas testu z... 4 lokalizacji, a mianowicie Warszawy, Roubaix, San Jose oraz Poznania?

 

Wszędzie kiepski net mam? Kurde, jakoś nie zauważyłem takich problemów z moimi vpn'ami ;).

 

1/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Archi no ale weź ja mam neostradę... 3/4 Polski ma internet po łączach TP. Hmm może lepiej wszyscy zmieńmy neta ;)

 

Nie ma to jak pozyskiwać użytkowników tekstem "zmień neta"... Może lepiej zainwestować - przepraszam. Wydać te same pieniądze na lepszy serwer?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Stop piractwu... Niewłaściwa próba zachęty do korzystania z forum, ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Archi no ale weź ja mam neostradę... 3/4 Polski ma internet po łączach TP. Hmm może lepiej wszyscy zmieńmy neta ;)

 

Nie ma to jak pozyskiwać użytkowników tekstem "zmień neta"... Może lepiej zainwestować - przepraszam. Wydać te same pieniądze na lepszy serwer?

też jestem na tpnecie :) oj fakt zgłaszajmy reklamacje do pomarańczy bo admin pewnej strony powiedział że mamy słaby net skoro na jego stronę dostać się nie można może dostaniesz tak jak ja w celu reklamacji kilka filmów do oglądania na VOD :lol:

 

to forum to też kopia innych for więc nie wiem co za problem macie ;-)

To kurde gdzie jest orginał ? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śmieszni ludzie na tym forum, tak serwer hekko najlepszy, śmiech na sali, nie zamierzam nikogo napraszać zwłaszcza takich ludzi jak wy, żałośni, wszyscy wchodzą wy nie możecie jej jak mi przykro, może to i dobrze że macie problemy. Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wrzucasz reklamę swojego forum do działu "Strony do oceny" i teraz się dziwisz, że ludzie wyrażają swoje opinie na temat Twojej strony?

To nie tablica ogłoszeniowa tylko forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny genialny projekt, który zrewolucjonizuje Internet!

 

Postawiłem phpbb, pokazujesz prawie puste forum, na którym jeden user coś tam pisze... Co Ty właściwie chcesz? Ocenę? Nie ma co. Wygląda chociaż w miarę ok (ale osobiście mi się top nie podoba).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Postawiłem phpbb, pokazujesz prawie puste forum, na którym jeden user coś tam pisze... Co Ty właściwie chcesz? Ocenę? Nie ma co. Wygląda chociaż w miarę ok (ale osobiście mi się top nie podoba).

Co ty mówisz przecież to strona tworzona przez ludzi zaangażowanych, którzy na co dzień biorą bierny udział w przedsięwzięciu Androida, i tworzą aps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ty mówisz przecież to strona tworzona przez ludzi zaangażowanych, którzy na co dzień biorą bierny udział w przedsięwzięciu Androida, i tworzą aps.

 

Widzisz Mat, pewnie się nie znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejny osobnik który udaje że jest dorosły bo się nauczył stawiać stronę? Ja się dziwię że moderator jeszcze tego tematu nie zamknął a temu "Panu" nie dał ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby kolejny osobnik który udaje że jest dorosły bo się nauczył stawiać stronę? Ja się dziwię że moderator jeszcze tego tematu nie zamknął a temu "Panu" nie dał ostrzeżenia.

kolego, po pierwsze nikogo nie udaje po 2, co ma piernik do wiatraka? mogę mieć i 50 lat, a nawet 10 a Ciebie powinno to guzik obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, to ja może pominę fakt jaki tu nieprzyjemne teksty poleciały i nie będę się wbijał w kłótnie bo nie widzę najmniejszego sensu.

Ale jestem ciekaw twojego projektu i stąd moje pytanie

- co twoje forum będzie wyróżniać, na tle innych

- Skąd pomysł na stworzenie już istniejącego serwisu który trzyma się bardzo dobrze na rynku i jest doceniany wśród użytkowników androida.

- Mówisz, że u was jest to czego szukam. Jakoś przeszukałem forum i nie znalazłem CyanogenModu'u który jest jednym z najbardziej popularnych romów..

- Osobiście uważam, zwroty typu "Serwis jest za free oraz nigdy nie będziesz musiał za niego płacić." Nie należą do profesjonalnych, + po co używasz zwrotu free? Jak już piszesz tekst po polsku to trzymaj się ojczystego języka.

- Czemu twój serwis zmusza mnie do założenia konta, którego nie chce założyć, po x czasie przenosi mnie do panelu rejestracyjnego.

 

Przechodzę do grafiki.

Zwykła czcionka, w dodatku nie wygładzona, brak jakiegokolwiek logotypu, zwykły tekst. Beż żadnych ciekawych i unikalnych rozwiązań, dopiero co zaczynam od początku oceniać grafikę a już na starcie się spaliłeś. + Dodałeś logotyp androida, ale jest on tak wykadrowany, że w ogóle go nie przypomina, co ma sugerować w chmurce uśmiechnięta buźka, jakoś nie rozumiem przekazu, może jestem po prostu za głupi na to forum. Gradient na menu, nie jest rozłożony na jego całości przy mojej rozdzielczości jest około 5px z lewej i prawej po prostu czystego zielonego tła, Troche mnie to odstrasza bo wygląda na niedopracowane, inaczej by było jakby był przerost treści nad wyglądem, ale tu nie ma ani jednego ani drugiego. Co robi reklama http://rapmania.com.pl/ na forum o androidzie w żaden sposób nie łączy się to z tematyką. Prawy panel, no super, że wyglądem chcesz przypomnieć się do IPB, trochę lekka zrzynka z http://forum.android.com.pl, ale pominę ten fakt, szkoda tylko że jest tam tylko i wyłącznie 1 okienko, jak już chcesz robić boczny panel to go dopracuj. Dobra więcej szczerze mi się nie chce, bo podczas pisania tego postu, zdenerwowało mnie już wystarczająco to ciągłe przenoszenie do rejestracji.

PS. Zainwestuj w google analics, darmowy bardzo dobry panel do statystyk, a nie stat4u.

Pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Nie odnaleziono serwera

 

 

 

 

 

 

 

Firefox nie może odnaleźć serwera www.forum-androida.pl.

 

 

 

 

 

Sprawdź, czy adres nie zawiera literówek jak np.

ww.example.com zamiast

www.example.com

Jeśli nie można otworzyć żadnej strony, należy sprawdzić swoje połączenie sieciowe.

Jeśli ten komputer jest chroniony przez zaporę sieciową lub serwer proxy, należy sprawdzić, czy program Firefox jest uprawniony do łączenia się z Internetem.

 

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

O załapało - coś się dzieje :D

 

A już miałem iśc po sznur...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×