Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bebe.zart

serwer do wymiany linków

Polecane posty

Cześć

 

Na początek zacznę od tego, że jestem niemalże zielony. Jeszcze 2 miesiące temu nie bardzo umiałem obsługiwać FTP ale wystarczyło trochę chęci...

Otóż udało mi się postawić forum phpBB3 na usługach 000webhost. Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że są inne alternatywy, kiepsko szukałem, a podnieciłem się tym, że było za darmo i bez reklam... wiem, że to słabe. Forum służy do wymiany linków do zewnętrznych hostingów z plikami np. rapidshare. Chodzi o pozycje książkowe, e-booki (żaden software). Na moim serwerze nie ma żadnych plików chronionych prawami autorskimi.

 

Z czasem jak moje forum zaczęło się rozkręcać, uzytkownicy zaczęli narzekać na pojawiające się komunikaty "server is too busy now". Zatem zacząłem szukać w sieci odpowiedzi i dotarło do mnie, że 000webhost był chyba jednym z najgorszych możliwych wyborów. Dlatego szukam teraz czegoś gdzie mógłbym przenieść moje forum, co byłoby kompatybilne z obecnym serwerem (podobno różne wersje bazy danych mysql stwarzają problemy), gdzie nie musiałbym się tak obawiac o zablokowanie strony i oczywiście za darmo. Forum jest, że tak się wyrażę, międzynarodowe więc dobrze by było aby dostęp z różnych cześci świata nie stwarzał poważnych problemów użytkownikom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj budżet jaki możesz przeznaczyć na konto www. Przeglądałeś już jakiekolwiek oferty? Jeśli któraś wpadła Ci w oko, napisz do nich pytanie czy możesz uruchomić takie forum na ich serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

000webhost nie jest złym wyborem, mają jedną z ciekawszych darmowych ofert na rynku. Ale po prostu większego forum na tym nie pociągniesz, bo już gdzieś tam czytałem o problemie z naliczaniem obciążenia czy coś (niby miało to być naprawione, ale nie widzę efektów).

 

Skoro to międzynarodówka, poszukaj sobie jakiegoś pośredniego hostingu typu Niemcy, Francja, w przypadku niskiego budżetu możesz gdzieś tam na USA popatrzeć. Wpisz sobie w google "best web hosting offer" czy "cheap hosting solutions", masz googol wyników do przejrzenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

 

i oczywiście za darmo.

 

Polecam Ci Sanfre.eu. Napisz do mnie na PW to utworzę Ci konto na serwerze z lokalizacją niemiecką (na razie zablokowane dla publiki).

 

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×