Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
sauber

[Dyskusje] ODHOST.pl / uHosta.pl

Polecane posty

Witam.

 

Czy ktoś oprócz mnie skorzystał z ofert firm ODHOST.pl / uHosta.pl ?

Co prawda ODHOST.pl / uHosta.pl jest jednego właściciela to różnica jest taka:

 

ODHOST.pl - preferuje płatność SMS - ( wielu z nas wybiera tą opcję w celu przyśpieszenia transakcji )

uHosta.pl - preferuje płatność Przelew / PayPal

 

Ja jestem mile zaskoczony ofertami owych firm.

Co zwróciło na mnie uwagę aby skorzystać z oferty ?

Przede wszystkim duże transfery i przestrzeń dyskowa, jak i niezawodny support oraz niskie ceny.

Z mojej strony jak na ta chwilę do niczego nie mogę się przyczepić i myślę, że to się nie zmieni.

 

Na koniec nie mogę napisać nic innego jak POLECAM, życzę wielu sukcesów jak i dalszego rozwoju ODHOST.pl i uHosta.pl .

 

Czekam na Wasze opinie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Co do samego skryptu odhost.pl jesteśmy w trakcje wdrażania nowego systemu wraz z stroną główną.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matmaxalez dzięki za link.

 

Po przeczytaniu postów z tamtego forum widzę, że każdy się czepia i jak na razie nie ma zaufania. Myślę, że zmienią szybko zdanie.

Na początku dla każdej firmy jest ciężko i nie każdy może sobie pozwolić tak od razu na wszystko co mają inne firmy po latach działalności.

Trzeba stawiać krok po kroku, które doprowadzą do czołówki do której jak na tą chwilę ODHOST.pl / uHosta.pl mają daleko. Wystarczą chęci i dużo czasu i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten sam własciciel na obu stronach, ten sam regulamin... Ciekawe czemu akurat tymi hostingami sie interesujesz...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak autor tematu przedstawił

odhost.pl - Jest bardziej przeznaczony dla użytkowników którzy chcieliby dokonywać płatności sms-em choć nie tylko.

uhosta.pl - Dla osób bardziej wymagających.

 

Mamy w planach kilka zmian które już w najbliższym czasie wprowadzimy.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

vet0 interesuje się tymi hostingami a tu ze względu że musiałem sobie jakiś wybrać pod stronę www. Akurat wpadłem na nią, przez przypadek. Tutaj na forum czytałem o różnych firmach, miałem wybrać linuxpl.com, bądź mintshost.pl. Pisząc pierwszy post chciałem się dowiedzieć czy ktoś korzystał z tych firm by wiedzieć czy warto przenosić się z innego hostingu. Ja jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×