Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Michał26

Platforma internetowa promocji serwerów gier IGLO

Polecane posty

http://allegro.pl/show_item.php?item=3001755370

 

 

Zaawansowana platforma promocji serwerów gier & sieci.

 

Platforma WWW.IGLO.PRO to dwa główne moduły zapewniające możliwość rozreklamowania swoich internetowych serwerów gier jak i stron zajmujących się ich prowadzeniem.

 

Platforma w odpowiednich rękach może stać się głównym produktem bądź podstawą do rozszerzenia swojej internetowej działalności. Dzięki wielu opcjom płatnych promocji serwerów oraz sieci, od pierwszego dnia Może zacząć przynosić dochód.

 

Strona pisana na autorskim, przejrzystym szkielecie w języku ruby on rails, umożliwiające dalsze rozbudowanie serwisu, w szybkim tempie.

 

Domena Zarejestrowana w sieci od ponad 1,5 roku!

 

 

Moduł Listy serwerów:

- Dodaj serwer,

- FAQ

- Zaawansowana szukajka

- Zaawansowana filtracja

- Ranking serwerów opierający się na grywalności, uptime.

- Ogólne informacje serwera

- Aktualna, następna mapa serwera

- Statystyki i ranking serwera

- Wykres grywalności map

- Promocje serwera:

+ Podświetl serwer ( serwer jest wyróżniany złotym kolorem z dopiskiem Premium na głównej liście)

- Pierwsza pozycja (serwer jest na pierwszej stronie poprzez okres trwania tej opcji)

+ Promuj w boxie (Wyświetlane serwer w specjalnej przedliście, dla serwerów Premium)

(Opcje mogą być darmowe jak i płatne poprzez pobranie gotówki z wirtualnego portfela użytkownika, który chcę wypromować serwer)

UWAGA! Każda zarejestrowana osoba ma możliwość korzystania z promocji serwerów jak i monitoringów, wystarczy, że posiada gotówke w portfelu, chyba że opcje są ustawione jako darmowe.

 

- Zaawansowany monitoring serwerów (ustawianie własnej czcionki, rozmiarów, tła, kolorów itd. (opcja płatna jak i darmowa – do ustawienia).

 

Moduł Listy sieci serwerów:

 

Ranking opiera się na podstawie popularności serwera jak i aktywności zakładki sieci np. aktywności członków, komentowania, ocen.

 

- możliwość przyjmowania członków,

- komentarze,

- ogólne informacje,

- blog sieciowy,

- dołączanie serwerów gier pod sieć.

- Płatne promocje sieci serwerów.

 

Moduł Forum:

 

Autorskie, rozbudowane funkcjonalnie forum z możliwością zarządzania.

 

Ogółem:

 

- Rejestracja, wirtualny portfel, wiele form płatności, rozbudowany panel admina.

 

Najlepiej z całą platformą można zapoznać się osobiście pod adresem WWW.iglo.pro

 

Zapraszam do licytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnim razem nie było chętnych jak widać mogę 500 zł dać za skrypt. Pole cena ma być uzupełnione takie są wymogi działu ... tak trudno to zrozumieć : / ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ODRADZAM! Wlasciciel tego skryptu jest zwyklym oszustem i naciaga juz XXX osobe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dowód w postaci archiwum gadu gadu, że po kupnie skrypt listy serwerów nie działa, a nawet nie dostałem pliku .htacces (poprawnie działającego) przez co nie można dostać się na stronę. Grafika, którą również zakupiłem wraz ze skryptem miała być wdrożona za dodatkową opłatą (zapewniał, że po wdrożeniu dopiero zapłacę). Zwodził mnie przez 2 miesiące przekładając termin oddania wdrożonej grafiki. Po pewnym czasie nie raczył się odezwać, po kilku moich wiadomościach odpisał, że grafiki nie wdroży (miesiąc wcześniej pisał, że już 80% jest zrobione) bo nie wpłaciłem kwoty jaką ustaliliśmy (archiwum gadu gadu jednak jasno przestawia jak zapłata była uzgadniana - "po wdrożeniu grafiki miałem wpłacić pieniążki". Zapewniał o wykonaniu wszystkiego w ciągu kilku dni, jednak to były tylko bajki opowiadane po to, abym zakupił skrypt + grafikę. Oczywiście umowy przesłanej przeze mnie o przejściu praw na moją osobę podpisanej nie otrzymałem. Całe szczęście, że w aukcji było napisane, że wraz z kupnem wszelkie prawa przechodzą na nabywcę. Cena była dość śmieszna i kilka dni pisał do mnie i co jakiś czas obniżał cenę aż niestety dałem się namówić. Zapewnienia, że skrypt tylko posiada Pan Michał były również bajką, użytkownik tego forum "Dexieco" również posiada ten skrypt i go używał przez pewien czas, była również próba sprzedaży. Nie mam żalu i pretensji do użytkownika Dexieco, ponieważ o całej sytuacji ze skryptem dopiero dowiedział się po mojej wiadomości na PW.

 

Na Gadu Gadu oferował mi kupno panelu, następnie znajomy kontaktował się w sprawie tego panelu i nam obu wciskał w tym samym czasie kit o tym, że zostanie sprzedana jedna sztuka wraz z prawami. Ceny tak jak przy liście serwerów każdego dnia malały i to dość sporo patrząc na pierwotną cenę. Sprzedaż panelu NoLags + cms i grafika strony również była oferowana (podobno panel został sprzedany już dwóm osobom przy rozpadzie marki NoLags wraz z grafiką - poszkodowany chyba nawet wypowiadał się na tym forum).

 

Tak więc zastanówcie się zanim będziecie coś chcieli kupić od Pana Michała. Zastanawia mnie dlaczego ten skrypt sprzedawany jest za 4000 zł, oferty na Gadu Gadu zapewne są jeszcze niższe (byle ktoś kupił tego bubla), a według opowiadań Pana Michała ten skrypt kosztował dobre 60 000 zł. Odpowiedzcie sobie sami na to pytanie. Po raz kolejny potrzeba pieniążków i coś jest sprzedawane.

 

Przepraszam za chaos w wypowiedziach, ale pisałem dość szybko.

 

edit: post #14 http://www.webhostingtalk.pl/topic/39340-sprzedam-autorski-panel-gier-oraz-pelne-prawa-do-niego/?do=findComment&comment=333629 proszę zwrócić uwagę na ostatnie moje zdanie, chyba kupię sobie szklaną kulę i będzie to "kura do znoszenia złotych jaj".

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Groszeq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z skryptu został wyłączony moduł bukmacherski, dlatego cena jest taka a nie inna.


Wszelkie oskarżenia ku mojej osobie są nie prawdziwe, bądź mylne z innym użytkownikiem, przed otrzymaniem pieniędzy za skrypt jestem gotów podpisać umowę sprzedaży u notariusza.



Skoro Cię oszukałem z skryptem Cserverlisty, dlaczego nie wygrałeś sporu allegro? Ponieważ umowa była następująca = Dopłacisz drugą połowę dostaniesz aktualizacje, nie zapłaciłeś, nie otrzymałeś- jak to mówiła umowa zawarta w treści aukcji. Nic więcej do dodania na ten temat nie mam. Jeżeli nadal chcesz kontynułować temat, wystąp na drogę sądową.


Edytowano przez Michał26 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Allegro na spory dawno kładzie lachę. Jak wrócę to dzisiaj przysiądę i zrobię najciekawszy zrzut z archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt, na nic nie kładzie lachy- miałeś powiedziane po czasie, że jak dopłacisz reszte, wrzucę Ci aktualizację, czego nie zrobiłeś.

Dalej nie będę kontynułował tego tematu : ) A archiwum, możesz sobie kopiować, edytować, zmieniać- wklejać co tylko Ci się podoba.

Edytowano przez Michał26 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt, na nic nie kładzie lachy- miałeś powiedziane po czasie, że jak dopłacisz reszte, wrzucę Ci aktualizację, czego nie zrobiłeś.

Dalej nie będę kontynułował tego tematu : ) A archiwum, możesz sobie kopiować, edytować, zmieniać- wklejać co tylko Ci się podoba.

 

 

Trochę kombinujesz skoro sprzedajesz skrypt , który wymaga aktualizacji lol , grube interesy musisz w życiu robić , ja Ci sprzedam samochód ale pierw wpłacisz kasę a potem Ci go przywiozę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę kombinujesz skoro sprzedajesz skrypt , który wymaga aktualizacji lol , grube interesy musisz w życiu robić , ja Ci sprzedam samochód ale pierw wpłacisz kasę a potem Ci go przywiozę ;)

Równiedobrze, można wyłączyć inne moduły, usunac elementy z grafiki i zostaną dwa modułu listy sieci i serwerów, nie widze problemów. projekt jest przygotowany do dalszej rozbudowy dla chętnych ale i jest mozliwosc jego minimalizacji do obecnej postaci.

 

Jeżeli samochód posiadałby potrzebe transportu na lawecie, a bys ją posiadał- po podpisaniu umowy, otrzymałbyś pieniądze, za pojazd, który będziesz musiał mi dostarczyć. Spróbuj sobie zamówić coś z chin np. próbkę bio-oleju i spróbuj ją otrzymać bez przedpłaty ;) Zresztą nie wiem skąd takie porównanie wziąłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale tak jak obiecałem wrzucam zrzuty ekranu.

 

http://i46.tinypic.com/15a4vq.png

Wyraźnie Pan napisał, że kodowania się podjął.

 

http://i48.tinypic.com/ao6zkn.png

Tutaj jest oferta sprzedaży szablonu nolags oraz informacja jak wyglądało nasze "dogadanie" w sprawie wdrożenia grafiki i płatności za tą usługę.

 

http://i47.tinypic.com/2lmbd37.jpg

Tutaj kolejna taka sama odpowiedź i zbywanie się mnie na zapytanie w sprawie umowy o przejęciu praw (jeden podpis, nic więcej nie wymagałem). Oraz część archiwum z kilku dni (pierwsze wiadomości jakie wysyłane były danego dnia). Jak widać wiele razy próbowałem się skontaktować w sprawie umowy (jest to tylko mały procent wszystkich wiadomości jakie w tej sprawie, czy wdrożenia wysłałem).

 

 

"Dopłacisz drugą połowę dostaniesz aktualizacje, nie zapłaciłeś, nie otrzymałeś- jak to mówiła umowa zawarta w treści aukcji. " Tylko Panie Michale nie dostałem wglądu do tych "aktualizacji" i nawet informacji, że zostało to ukończone i mam wpłacić pieniążki. Gdybym takie coś otrzymał oczywiście wpłata 130 zł by poszła bez najmniejszego problemu. W sporze jeszcze Pan skłamał pisząc:

 

 

"Aukcja sama mówi: że kwota 260pln jest dzielona na dwie części: 130 pln - skrypt (za który otrzymano pieniądze) oraz 130pln - za jego rozbudowę (których nie otrzymano pieniędzy z mojej strony)
Jeżeli zostanie zapłacona druga część kwoty,. wtedy z mojej strony zostanie wy wiązane się wdrążenie nowej grafiki w skrypt." Jak widać na załączonym zrzucie miałem na wpłatę PO WYKONANIU WDROŻENIA 60 dni. Nie musiałem wpłacać przed wykonaniem takiej usługi, więc proszę nie wypisywać bredni.
Uprzedzam próbę wykręcenia się, że to tylko archiwum allegro. Na aukcji tak samo zadeklarowałeś, że wpłata drugiej części po wykonaniu wdrożenia i mam czas 60 dni. Jak tak bardzo chcesz napiszę do allegro z prośbą o przywrócenie wglądu aukcji albo przesłania kopii treści.
Dziwię się, że po tylu i takich oszustwach, kłamstwach dalej ma Pan dostęp do tego forum.
Nie polecam kupowania IGLO, ponieważ będzie mydlił i zachęcał do zalicytowania aukcji, a po wpłacie pieniędzy z połowy deklaracji się nie wywiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastąpiła zmiana w cenie 1000 pln za liste sieci serwerów oraz liste serwerów IGLO.

na wyłączność, dostępna ilość sztuk 1.

 

Umowa allegro/ tradycyjna.

kontakt pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyszło , że jesteś oszustem patrząc na to co zostało napisane , więc frajerów szukaj na osiedlu ;) tylko pamiętaj że w tzw. realu możesz dostać za wałki mocno po gębie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego wyszło , że jesteś oszustem patrząc na to co zostało napisane , więc frajerów szukaj na osiedlu ;) tylko pamiętaj że w tzw. realu możesz dostać za wałki mocno po gębie ;)

 

 

Nie jesteśmy kolegami, nikt nie udowodnił, że jestem oszustem, powyższy Pan, przegrał spór z allegro, ponieważ nie wywiązał się z umowy, dostarczenia 2 częsci pieniędzy za skrypt.

 

Wydaje mi się, że nie jestem przysłowiowym "kozakiem w necie, frajerem we świecie", iglo jest nadal na sprzedaż 1000 pln ~ umowa u notariusza.

 

ps. Historie Gadugadu można dowolnie sobie podrabiać, edytować i nie możecie potwierdzić jego wiarygodności, tak więc konkretne dowody, jak przegrany spór allegro z mojej strony, albo proszę zatrzymać swoje myśli, we własnych głowach.

 

Edytowano przez Michał26 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Internet to "real"..

 

 

We don't use the expression IRL.
We say AFK. But that's another issue.
[...]
We don't like that (In Real Life) expression.
We say AFK - Away From Keyboard.

We think that the Internet is for real.

~Peter Sunde, współzałożyciel The Pirate Bay

 

Edytowano przez Avatat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Michale proszę się zastanowić nad tym co Pan pisze. Bo archiwum jest autentyczne. Jak będzie administracja zainteresowana to mogę uruchomić program TeamViewer i bez problemu można sprawdzić czy archiwum jest autentyczne. Spór przegrałem bo allegro od dawna się nimi nie zajmuje, mają gdzieś spory na taką kwotę. Otrzymałem maila od przedstawiciela Allegro, że takimi sprawami allegro się nie zajmuje i muszę już to załatwić między sobą a sprzedającym (więc po co jest opcja - spór? Nie mam pojęcia). Bardzo dobrze wiesz co pisałeś a na forum kłamiesz. Jesteś oszustem i naciągaczem, taka jest prawda. Sam widzisz, że oszukałeś Tomasza sprzedając skrypt wraz z umową na wyłączność, a później mi sprzedałeś i obiecywałeś podpisanie umowy. Myślisz, że warto tracić na Ciebie czas i "przerabiać" archiwum wraz z datami, godzinami i wymyślać dobrą, spójną historyjkę? Tak jak pisałem, mogę nawet nagrać video, puścić stream na żywo (twitch), czy ktoś z administracji sprawdzi sam przez TeamViewera dla świętego spokoju czy takie archiwum istnieje i Cię zbanuje. Tylko nie próbuj wciskać, że archiwum w GG też można podrobić zmieniając w magiczny sposób godziny i daty.

Kilka multikont na tym forum również posiadasz:

Jeden temat gdzie podajesz swój numer GG:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/32062-panel-serwerow-gier/ (konto: Hiro)

http://www.webhostingtalk.pl/topic/37182-nolagspl-na-sprzedaz-panel-domena-grafika/ (konto: Michał26)

http://www.webhostingtalk.pl/topic/26379-cms-wirtualny-portfel-klienta-cms-hosting-gier-cv-kwestionariusz/ (konto: KsQi)

 

 

Do allegro zgłosiłem i poprosiłem o sprawdzenie ile masz tych kont. Pamiętam jak pisałeś, że swoje masz zablokowane za nieopłacenie prowizji (było to w Sierpniu, a konto "michalskarzynski" masz założone 31.11.2012 więc to trochę później prawda? Wystawiałeś aukcję z konta siostry.

 

 

Z tą umową u notariusza też fajne bajeczki opowiadasz sprzedając skrypt za 1000 zł.

 

Tak jak Ty postąpiłeś ze mną i innymi osobami ewidentnie oszukując ich tak ja postępuję z Tobą i mam nadzieję, że nikt więcej się na Twoje bajeczki nie nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×