Skocz do zawartości
Rstaciak

Hosting - Python (django )

Polecane posty

Witam Was,

przechodząc od razu do meritum potrzebuje w miarę pilnie informacji.

`poszukuje usługodawcy który oferuje hosting z obsługą aplikacji napisanych w języku `Python` posiadający np. `mod_wsgi`, `mod_python`.

Na najbliższe 6-12 miesięcy potrzebowałbym serwer deweloperski (przestrzeń WWW, wielkość bazy danych czy jednoczesna ilość połączeń z nią nie muszą nie muszą być duże a poczta nie będzie w ogóle potrzeba) w tej chwili determinującym czynnikiem jest cena. Po upływie tego czasu najprawdopodobniej chciałbym zaktualizować ofertę tak by był to już serwer produkcyjny (najprawdopodobniej VPS). `

Wysłałem to zapytanie do ovh.pl, iq.pl, home.pl ale nie wiem za ile odpowiedzą ani z jaką ofertą. Czy ktoś z Was orientuje się może w tej sprawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam firme megiteam.pl - korzystalem i wedlug mnie pelen profesjonalizm. Godna uwagi oferta jest rowniez firmy Mydevil.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinno to sie znaleźć w "PROŚBACH" a nie na forum głównym

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to przepraszam, dostałem informajcę o tym forum z innego forum i dodając w innej grupie tematów miałem brak uprawnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZbychuR

Jak wyżej megiteam.pl, sam nie korzystałem z usług tej firmy, lecz znajomy tak i bardzo sobie chwali. Więc skoro firma ma taką dobrą opinię to raczej zła nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mod_python oznacza wspólny proces (i ten sam włąściciel) dla wszystkich instancji Pythona. Proponuję rozejrzeć się raczej za mod_fcgi + suexec (Twoje procesy z Twoim UID i odrębnymi uprawnieniami).

 

Jeśli serwer daje tylko CGI (suexec), ale zezwala na długo działające procesy można zastosować bridge cgi-fcgi w języku C który komunikuje się z długo działającym procesem. Wtedy narzut per żądanie jest tylko na fork+exec procesu w języku C ("ciężki interpreter" jest w pamięci na stałe).

Edytowano przez Dariusz Cieślak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie MegiTeam jeśli chodzi o rozwiązanie hostingowe, co do VPS'ów to już zupełnie inna bajka i można się zastanowić, ale generalnie mało jest polskich firm, które patrzą na hosting jako coś innego niż apache z php i mysql ;). Chyba rzeczywiście tylko mydevil,net jeszcze świadczy taką usługę, ale to głównie z powodu samego zastosowania shelli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×