Skocz do zawartości
demo

ktos zna phudianet.pl. hosting i serwery

Polecane posty

Czy macie ciut wiedzy co to za tworek? Z tego co znalazłem ma tu konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam.
Serwery WWW - wysoka jakość, vps również ( korzystałem jedynie miesiąc :( - brak funduszy ) .
Właściwie pod każde zastosowanie hosting się sprawdzi, dodam że kontakt z supportem ( z moich doświadczeń ) - odpowiedź do 15 minut max. :)
Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku miesięcy korzystam z VPSa na dyskach ssd z DA. Mogę śmiało polecić, jak na razie najlepszy hosting z jakim się spotkałem. Zmieniałem kilka razy swojego dostawcę usług hostingowych unixstorm, vipower, edis i zatrzymałem się tutaj. Moja strona została przeniesiona przez admina, otrzymałem pełną pomoc i wsparcie przy konfiguracji vpsa. Także wielki + odemnie.

 

Dla zainteresowanych podaję adres mojej strony. http://www.cs-dreams.pl

 

PS. Korzystam z pakietu Big DA.

Edytowano przez nesti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem mogę polecić owy hosting, posiadam już jakieś pół roku już u nich serwer resseler oraz VPS, kontakt z bok jest błyskawiczny, stabilność na prawdę dobra posiadam serwer głosowy TeamSeak 3 oraz serwer MineCraft'a dla sprawdzenia polecam TSa TS3.Thel.pl.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mozna polecic firme, mialem uslugi jeszcze przed rebrandingiem gdzie serwery byly ulokowane w OVH i naprawde dobrze dzialaly ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, w PHUDianet znajomy na współkę ze mną ma postawione dwa większe fora (on ma swoje i przydziela mi miejsca na VPSie na moje).
Fora o których mowa to moje http://gta-five.pl/ i jego http://cs-dreams.pl/ i szczerze muszę powiedzieć że stronki smigają aż miło.


Co do wydajności to naprawdę nie mam zastrzeżeń bo jest kosmiczna, awarii też raczej raczej mało. Kiedyś częściej, ale ogarnęli wszystko i śmiga.


Ceny dość przystępne, prócz tego jednego forum mam jeszcze postawione u niego dwie małe stronki w ramach sponsoringu. ;)

Nie wiem co więcej mogę powiedzieć. Tamte fora stoją na jednym VPSie i nie wiem jak z konfiguracją bo wszystko konfiguruje admin strony o CS.

 

Ogólnie co mogę powiedzieć...bez owijania w bawełne hosting świetny, bez zastrzeżeń, lecz czasem na support trzeba czekać. ;)

 

UPDATE:

Człowiek (wspólnik) o którym mowa to "nesti", teraz zauważyłem że nawet odpowiedział wyżej w temacie. ;)

Edytowano przez KamilKiri (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam tam serwer dedykowany a z firmy korzystam już pół roku to co podoba mi się to bez awaryjność serwerów oraz szybka obsługa klienta z którą zawsze da się dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w PHUDianet znajomy na współkę ze mną ma postawione dwa większe fora (on ma swoje i przydziela mi miejsca na VPSie na moje).

Fora o których mowa to moje http://gta-five.pl/ i jego http://cs-dreams.pl/ i szczerze muszę powiedzieć że stronki smigają aż miło.

 

Co do wydajności to naprawdę nie mam zastrzeżeń bo jest kosmiczna, awarii też raczej raczej mało. Kiedyś częściej, ale ogarnęli wszystko i śmiga.

 

Ceny dość przystępne, prócz tego jednego forum mam jeszcze postawione u niego dwie małe stronki w ramach sponsoringu. ;)

 

Nie wiem co więcej mogę powiedzieć. Tamte fora stoją na jednym VPSie i nie wiem jak z konfiguracją bo wszystko konfiguruje admin strony o CS.

 

Ogólnie co mogę powiedzieć...bez owijania w bawełne hosting świetny, bez zastrzeżeń, lecz czasem na support trzeba czekać. ;)

 

UPDATE:

Człowiek (wspólnik) o którym mowa to "nesti", teraz zauważyłem że nawet odpowiedział wyżej w temacie. ;)

 

Awarie i pady o których mowa to ataki dos, które leciały na mój vps. Szybka reakcja ze strony Phudianet.pl, w celu wycięcia atakujących, teraz kiedy zainstalowali sprzętowy firewall mamy spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to bardzo masz u nich serwer

 

178.19.110.36

Takie mają IP serwera i rzeczywiście wypada, że gdzieś w Dianecie sobie stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
PING vs1.phudianet.pl (178.19.110.42) 56(84) bytes of data.
64 bytes from hosted-by.slaskdatacenter.pl (178.19.110.42): icmp_seq=1 ttl=52 time=10.8 ms
--- mexillacraft.pl
Nasz serwer minecraft ip : 178.19.110.36:25565
---

Widzisz podobieństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona firmowa jest na serwerach SLDC aby w razie awarii klient miał możliwość kontaktu.

Może nie jest to super rozwiązanie ale w obecnej chwili zdaje egzamin.

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bardzo polecam tą firmę miałem problemy z hostingiem wystarczyła jedna prośba do admina o 24h o 8 jak wstałem info na gg że wszystko działa. Błąd był po mojej stronie brak praw użytkowników. Polecam bardzo moje problemy się skończyły jak zatrzymałem się na phudianet i co najważniejsze bardzo dobry support i pomoc czy w instalacji, konfiguracji itp., a to jest NAJWAŻNIEJSZE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie firma traci w moich oczach. Około 10 rano padł serwer, na którym mam konto no i leży do teraz, a support milczy. Nie wiem czy firma się zwija, czy po prostu mają pełne ręce roboty, ale przynajmniej mogliby poinformować.

 

Jak się podniosą to ciekawe czy zaproponują jakąś rekompensatę :D PS ma ktoś u nich usługi i wie co się dzieje?

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co Ci nie działa? U mnie śmiga. (mam vs3)

DA zaskoczyło, ale subdomeny i domeny leżą. Też chyba mam vs3, skoro udało mi się na niego zalogować. Wcześniej logowałem się z subdomeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja wczoraj rano otrzymałem email o treści:

 

PHU DIANET

 

Witam,

miło nam poinformować Państwa iż od dnia 20-03-2013 roku serwery www będą zlokalizowane w serwerowni ATMAN w Warszawie.

Związku z tym w dniach 20-21 mogą występować utrudnienia w dostępie do usług.

 

Pozdrawiam

Nowak

 

Wprawdzie domena phudianet.pl pozostała tam gdzie była, ale domeny freecast.pl i 3te.pl w nocy przerzucone zostały na IP serwera w ATMANie. Wyszedłem z założenia, że tam właśnie wszystko zostało skopiowane i od rana ok. 6:40 już nowy serwer monitoruję (http://freecast.grd.net.pl/monitor/). Fakt, nie sprawdzałem subdomen ani własnych domen klientów czy zostały prawidłowo przepięte na nowy adres IP i piszę tylko o hostingu współdzielonym, nie znam losów VPSów itp.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni, ale ja wczoraj rano otrzymałem email o treści:

 

 

Wprawdzie domena phudianet.pl pozostała tam gdzie była, ale domeny freecast.pl i 3te.pl w nocy przerzucone zostały na IP serwera w ATMANie. Wyszedłem z założenia, że tam właśnie wszystko zostało skopiowane i od rana ok. 6:40 już nowy serwer monitoruję (http://freecast.grd.net.pl/monitor/). Fakt, nie sprawdzałem subdomen ani własnych domen klientów czy zostały prawidłowo przepięte na nowy adres IP i piszę tylko o hostingu współdzielonym, nie znam losów VPSów itp.

Ja właśnie nie otrzymałem tej wiadomości (kolega już mnie poinformował).

 

Serwer DNS kieruje na IP: 31.186.82.32; ns1.vss.info.pl, ns2.vss.info.pl. Moja domena Gochat.pl nie odpowiada, ubdomena na 3T.pl także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarówno "stary" jak i "nowy" serwer odpowiadają na zapytania dla Twojej domeny, więc dopóki PHUDianet nie ogarnie kwestii DNS mógłbyś pokusić się o zmianę używanych serwerów nazw na jakieś inne, zewnętrzne, i na nich skierować domenę gdzie trzeba.

 

Nie tylko, ale i po trosze również i z takich względów niemal zawsze używam dla swych domen serwerów nazw niezależnych od dostawcy hostingu. Nie chciałbym stawiać właściciela PHUDianet pod jedną kreską z innymi, ale nie pierwszy raz widzę, jak właściciele takich mniejszych hostingów mają problemy z rekordami DNS podczas takich migracji pomiędzy serwerami. Kilka razy już przeprowadzałem analizy i podpowiadałem niedociągnięcia, tu dziś nie sprawdziłem niczego niestety.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się podniosą to ciekawe czy zaproponują jakąś rekompensatę :D PS ma ktoś u nich usługi i wie co się dzieje?

Myślę, że za straty moralne i materialne spowodowane niedostępnością Twoich stron należy się conajmniej dożywotnia renta w postaci konta www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że za straty moralne i materialne spowodowane niedostępnością Twoich stron należy się conajmniej dożywotnia renta w postaci konta www.

Nie pogardziłbym ;)

 

 

Nie zrozumiałeś mojego postu, a na siłę próbujesz być śmieszny :P To była ironia, bo większość firm zamiast ogarnięcia sprawy oferują w zamian śmieszną rekompensatę i uważają sprawę za zakończoną.

 

Najlepsze jest to, że takie bzdury pisze osoba, z którą współpracowałem ponad rok. No cóż, ludzie się zmieniają, od "fejmu" przewraca się w głowie.

 

Nie wiem, skąd tu tyle wrogości na tym forum...

 

 

Sądziłem, że więcej klientów tej firmy się wypowie, ale widzę, że mają ich jeszcze niewielu ;)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×