Skocz do zawartości
Agent007

Serwer vps z freebsd.

Polecane posty

Witam. Szukam dobrego serwera vps (nie ofert 2gb ramu za 250zł bo za tyle to mam sredniej klasy dedyka na kimsufi) z systemem freebsd. Jeżeli jest to możliwe proszę o oferty firm i opinie użytowników z linkami do firm oferujących vps z freebsd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy.

 

Lokalizacja: ATMAN (Warszawa)

Wirtualizacja: pełna, VMware vSphere

Brak limitu ilości przesłanych danych - limitujemy pasmo dostępne dla danego środowiska wirtualnego.

Możliwość uruchomienia filtrowania pakietów dla środowiska - bez dodatkowych opłat.

Zapewniony backup środowiska wirtualnego.

Adres testowy: 91.239.61.30

 

Przykładowa oferta:

RAM: 1GB

CPU: 1GHz

Sieć: 10 Mbit/s, symetrycznie

HDD: 10GB

OS: FreeBSD 9.1 (amd64/i386)

 

Cena: 99 zł netto/miesiąc

Minimalny czas świadczenia usługi: 3 miesiące

 

NIe wymienił Pan dokładnej specyfikacji jaka Pan interesuje, zapraszamy do kontaktu, możemy dopasować ofertę i ponegocjować :)

 

biuro(at)waw.net.pl

 

--------------------------------------------------

 

Waw.Net.Pl
ul. Dębicka 29/29, 01-461 Warszawa
NIP: PL 522-254-25-37, REGON: 142981947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn w jakiej chciałby Pan? Bo napisał Pan ogólnie to ogólnie zostały udzielone odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może napiszę tak. Potrzebny mi sprzęt i najchętniej wziąłbym sobie dedyka od ovh ale ktoś mi tłumaczył, że wtedy przy ataku bez kupna od nich firewalla (straszy mnie oplata instalacyjna 700zl) od razu zapchają mi łącze i po zabawie. Natomiast podobno sprzet pod vpsy ma własnie zalozone firewalle dlatego szukam vpsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nikt Pana chronić nie będzie za 100zł miesięcznie przed licznymi atakami Ddos. W Ovh Pana też nie ochronią bo tam jest tak duże łącze między operatorskie że albo linka będzie Pan mieć zapchanego ( czyli i tak usługa będzie niedostępna) albo mogą zablokować serwer ze względu na liczne ataki i przeciążenia sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×