Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hoole

Szukam serwera ze zwiększonnym limitem wysyłanych maili

Polecane posty

Witam, obecnie moja strona stoi na serwerze współdzielonym na którym jest limit 40 maili na godzinę.

Limitu tego jak się dowiedziałem zwiększyć się nie da. Mimo że korzystałem już z serwerów wirtualnych gdzie bez problemu zwiększano taki limit.

Użytkowników w serwisie jest 32k, szukam serwera który pozwoli na wysłanie 1000maili na godzinę.

Ta funkcja nie będzie nadużywana, newsletter chciał bym wysyłać co 3 dni. Co daje nieco ponad 60k wysłanych maili w tydzień.

Adres serwisu podeślę na PW, jeśli jakaś firma zrobi dla mnie miejsce :) Wymagania to dostęp do Cron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
Limitu tego jak się dowiedziałem zwiększyć się nie da. Mimo że korzystałem już z serwerów wirtualnych gdzie bez problemu zwiększano taki limit.

 

Jedno z drugim nie ma związku.

 

 

Użytkowników w serwisie jest 32k, szukam serwera który pozwoli na wysłanie 1000maili na godzinę.

 

24 tys. maili dziennie to jest już dużo ponad to co powinien oferować hosting współdzielony. Ale nie martw się, z pewnością zaraz posypią się oferty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm
A czemu miałyby się nie posypać? Przecież nie podał budżetu, więc zakładamy, że jest nielimitowany ;P

 

Jak ktoś szuka współdzielonego z mega parametrami to na ogół chce mieć "współdzieloną" cenę podstawową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 tys. maili dziennie to jest już dużo ponad to co powinien oferować hosting współdzielony.

33 tysiące dziennie, z tym że wysyłka maksymalnie 2 razy w tygodniu.

 

Hekko, kiedyś dało mi serwer wirtualny bez limitu wysyłanych maili, niestety przeniosłem serwis na vps gdyż wirtual nie wyrabiał z obciażeniem SQL. Teraz ruch jest duuużo mniejszy, zostałem przy innej firmie przenosząc stronę na wirtual, tylko pojawił się problem z newsletterem :)

 

Jeśli chodzi o parametry, nie potzrebuję wiele, 1 baza SQL, CRON, PHP 5.2, 1 500mb Dysk.

Edytowano przez hoole (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja szukam garnca ze złotem na końcu tęczy. Jak chcesz możemy razem poszukać, może taki hosting jak potrzebujesz też tam będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba sobie nie zdajesz sprawy z tego co to znaczy wysyłka 33 tyś maili dziennie na hostingu współdzielonym, nie? Nikt poważny Ci czegoś takiego nie udostępni (bynajmniej za grosze - sprecyzuj budżet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiem że nikt nie da mi takiej oferty za 50zł rocznie :)

 

Budżet Powiedzmy 50zł miesięcznie, oczywiście rozawarzę każdą propozycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa.pl i home.pl na zwykłym współdzielonym nie limitują wysyłki maili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, faktycznie pisałem do nich i nie ma żadnych limitów.

O ile nie dostanę jakiejś propozycji na PW do wieczora to chyba się skuszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ty chcesz wysyłasz masową korespondecję ( w innym znaczeniu mailing ) to stanowczo odradzam takie rozwiązanie, zważając na to, że za takie coś musi się zabrać osoba, która siedzi w tym fachu kupę lat. Dlaczego? A mianowicie, nie umiejętne korzystanie z takich rozwiązan, przyczynia się do tego, że Twój adres IP, a nawet czasami domena .PL prowadzą do tego, że dostają się na flitry SPAM. GMail szybko wyłapuje takie coś, także inne skrzynki pocztowe. Lepiej zainteresuj się gotowym rozwiązaniem, niż szukanie jakiegoś serwera przeznaczonego do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×