Skocz do zawartości
spectra

Serwer WWW pod pare stron

Polecane posty

Witam serdecznie :)

Sprawę mam a raczej prośbę co do wyboru firmy . Otóż poszukuję serwerka pod parę stron typu : 3 strony wizytówki/portfolio, 1 mały sklepik na prescie i jedna strona na wordpress.

Zastanowiłem się nad tymi 3 firmami jak : Ionic.pl , Biznes-host.pl oraz Kylos.pl ale mam dylemat która wybrać. chodzi mi głownie o jakość :)

a co do tekstów to tak czytałem opinie :P

 

Edytowano przez spectra (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Support na gg z Markiem? od Kiedy P.Marek to twój kolega i od kiedy Biznes-Host.pl oficjalnie ma suport na gg ?

Oczywiście również polecam biznes-host.pl korzystam z VPS i jestem zadowolony (uptime 155dni).

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez
Support na gg z Markiem? od Kiedy P.Marek to twój kolega i od kiedy Biznes-Host.pl oficjalnie ma suport na gg ?

 

Znam go jeszcze zanim zaczął pracować w BH.

Oficjalnie nie wiem czy jest. Ja z nim załatwiam wszystko przez GG (tak jak chyba większość osób z tego forum z tego co się naczytałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam go jeszcze zanim zaczął pracować w BH.

Oficjalnie nie wiem czy jest. Ja z nim załatwiam wszystko przez GG (tak jak chyba większość osób z tego forum z tego co się naczytałem).

To skoro nie ma to po co podawać takie informacje. Support na gg w takich firmach nie brzmi profesjonalnie ;)

 

Wracając jeszcze do tematu polecam http://webh.pl oraz http://vihost.pl

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi mi głownie o jakość

Jeśli chodzi o jakość, to spokojnie wybierz Ionic, na supporcie i jakości się nie zawiodłem jeszcze nigdy, a od dawna tam jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Support na gg w takich firmach nie brzmi profesjonalnie ;)

 

A co ma kanał komunikacji do jakości supportu? Równie dobrze mógłby wysłać SMS, przejść się do firmy, czy podjechać i otrzymać pomoc. Metoda nie jest w moim przekonaniu istotna, liczy się skutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Kylos.pl - od ok. 3 lat hostuje u nich swoje strony i moich klientów, więc jeśli wystarczy Ci wirtualny/reseller to nie zawiedziesz się :)

Co do Biznes-host, mam doświadczenie jedynie z VPS i sa to bardzo słabe doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×