Skocz do zawartości

Polecane posty

Przecież w biznes-host.pl też można płacic smsami, wysyłasz smsy zbierasz do skarbonki i masz. Wiec tu już błąd;)

A co do firmy w Niemczech zgadza się że jest lżej, nie ma tyle roboty papierkowej, i opłaty ogólnie mniejsze.

Za firme jedno osobową wychodzi jakoś 100euro miesiecznie, bez ubezpieczenia, to taka mini firma w niemczech mowią na to minijob.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@gamepol:

Bez względu co tu napisałeś to gamepol.pl krzak. Brak na stronie (również w regulaminie) jakichkolwiek danych firmowych (nazwy, adresu, NIP-u), kontakt tylko na maila. Śmierdzi to na kilometr.

 

A jak będę chciał fakturę VAT to mi taką wystawisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje ze jak firma jest w DE i na PL rynek to powinien mieć VAT EU (Europejski NIP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze
Szok i niedowierzanie :o

Miłosz no co ty robisz! Jeszcze nie zamknąłeś działalności? Toż to Ty bankrut będziesz jutro :D

 

Mi się wydaje ze jak firma jest w DE i na PL rynek to powinien mieć VAT EU (Europejski NIP)

pogrubienie chyba ci wyjaśni hehe ;)

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Niemiecka-firma-handlujaca-w-Polsce-czy-sie-oplaca-2491380.html

co prawda link dotyczy handlu itp. ale może trochę ci przybliży teorię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na nadchodzące inwestycje, to wielce prawdopodobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemiecki RECHNUNG :) regdos o jakim Ty Nipie mówisz. Tu nie ma NIP itd.

 

Nieważne czy nip czy coś innego ale coś co identyfikuje Twoją działalność co jest podawana na większości stron niemieckich w zakładce Impressum.

 

VAT ID masz żeby mi wystawić fakturę vat lub VAT EU i wystawisz fakturę wewnątrzunijną?

 

Jeżeli brak jest powyższych to jesteś zwykłym krzakiem i nie ma o czym dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze prowadzi to do jednego - do uśmiechu klienta, To się dla mnie liczy

 

a Twój znak rozpoznawczy to wytatuowany czerwony krzyż na czole

 

skoro Polska to takie dno wg ciebie to skieruj swoje usługi do swoich bogatych obecnych ziomków,

co się będziesz z biedakami użerał, rabatów nie będziesz musiał nawet dawać.

Edytowano przez Edart (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wyrażę swoją opinie na temat tej firmy, krzaku czy jak wy to chcecie nazywać. Kupiłem u nich vps'a posiadam go już pełne 30 dni, nie padł ani razu, nie zmula, wszystko chodzi szybko. Co prawda nie ma na nim za dużego ruchu bo to jedno małe forum. Ale nie narzekam, w dodatku kontakt też jest dobry, można także normalnie pogadać i pożartować. Co jest już rzadko spotykane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Dobra wyrażę swoją opinie na temat tej firmy, krzaku czy jak wy to chcecie nazywać. Kupiłem u nich vps'a posiadam go już pełne 30 dni, nie padł ani razu, nie zmula, wszystko chodzi szybko. Co prawda nie ma na nim za dużego ruchu bo to jedno małe forum. Ale nie narzekam, w dodatku kontakt też jest dobry, można także normalnie pogadać i pożartować. Co jest już rzadko spotykane.

Kupując u nich serwer, zawarłeś z nimi umowę. Tylko z kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupując u nich serwer, zawarłeś z nimi umowę. Tylko z kim?

Z takimi pytaniami to chyba do niego: wrozbitamaciej.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,


Forum WHT odwiedzam od dawna jednak nie rejestrowałem konta, bo nie było mi potrzebne aż do teraz. Jakiś czas temu spotkałem się z ofertą castpol.pl, było to chyba ponad 2 lata temu (mam nadzieje, że dużo się nie pomyliłem) właśnie na tym forum. Kupiłem u nich konto www. Właściciel przedstawiał się, jako doświadczony administrator o imieniu Tomasz. Miałem problem gdyż ich system źle przydzielił mi pakiet, który kupiłem - czasem bywa. Napisałem na gg, które było podane na ich stronie. Osobnik, który mi odpowiedział podawał się za właściciela, ale niestety miał problem z językiem polskim oraz całkowicie nie znam się na obsłudze DA od strony admina, chociaż od usera też. Po tej przezabawnej rozmowie stwierdziłem, że moje 50zł sobie podaruje i zmienię hosting by uniknąć problemów. Później wyczytałem, że castpola przejął Miłosz z Sys-com. Ale cały czas obserwowałem poczynania tego jegomościa, skoro byłem tak głupi i przekazałem mu sumę, za którą można kupić 16,5 browara. Podczas moich obserwacji tworzył różne przedsiębiorstwa, które widniały, jako krzaki lub zarejestrowane na żonę, kuzyna, psa i rybki. Było tego tyle, że nawet nie pamiętam ich nazw. Raz zajmował się sprzedażą serwerów gier, www a nawet dedyków z Bydgoszczy we własnym DC.


Różne firmy skarżyły się na niego gdyż zlecał konfiguracje serwerów, ale nie płacił za usługi i zapominał odpowiadać na maile. Dodatkowo sprzeniewierzył środki unijne na rozwój interesu, z wycieków rozmów z gg, wynikało że kupił sobie plazmę na ścianę. Chodziły także plotki, że zakupił serwery w datahouse (etop), umieścił na nich swoich klientów i nie opłacił serwerów. Klienci zostali na lodzie. Owa firma zaczęła go ignorować Jednak Miłosz kilka postów wyżej chyba to potwierdził.


Po tym nasz Pan Tomek był troszkę mądrzejszy i nie podawał swoich danych. Deklarował, że wyjechał do Niemiec i tam pracuje - powtarzał to do znudzenia. Związku z tym tam prowadzi swoją działalność gospodarczą. A że nie zna prawa ani Polskiego, ani Niemieckiego a tym bardziej jego wiedza o działalności na terenie UE jest równa 0 związku z tym nie wie, że musi podać swoje dane, razem z identyfikatorami podatkowymi w kraju, w którym działalność jest zarejestrowana. Sytuacja jest na tyle śmieszna, że nadal łapie ludzi na swoje usługi. Treści prezentowane na stronie, pod względem językowym oraz intelektualnym nie przewyższają przeciętnego gimnazjalistę, (nie obrażające gimnazjalistów) który potrafi przeinstalować system i uważa się za dobrego informatyka. Jego tłumaczenia na temat braku polskich znaków potwierdziła moją tezę. Gdyż ciężko było wejść w ustawienia systemu i zmienić klawiaturę z DE na PL. Miałby tylko graficznie naniesione znaki ze standardem niemieckiej klawiatury ale używał by polskich znaków diagretycznych. Ale jest to zbyt ciężkie dla prawdziwych informatyków.


Także Panie Tomaszu, jeśli Pan naprawdę przebywa w Niemczech, życzę miłego kopania rowów... bo do niczego innego Pan się nie nadaje. A potencjalnych klientów ostrzegam! To, że firma zniknie z dnia na dzień jest tak pewne jak upadek Amebr Gold.


Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Edytowano przez PrecelusMaximus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech pracuje legalnie i dodatkowo prowadzę swój biznes.

Masz coś nie tak z głową, zakładasz firmę w Niemczech? i świadczysz usługi dla nas polaków , zastanawiam się gdzie ty masz rozum?

Jest to biznes który się nie kalkuluje zbierasz na kolejnego LCD.

 

Powiadasz iż masz tzw: RECHNUNG - może pierwsze byś poznał znaczenie tego słowa.

W Niemczech obowiązuje Umsatzsteuer-Identifikationsnummer , jak byś był za grosz pomysłowy wstawił byś z powietrza.numer ewidencji podatkowej i byle jaki adres wstawił na swoją witrynę internetową.

 

Jest dla nas wszystkich niemal że pewne ze w Polsce przebywasz

 

Żadnego overclocking’u

Jestem Tomuś i mam wstęp do serwerowni OVH

Sprzętowy RAID

Softwarowy prędzej ale raczej nie sądzę żebyś potrafił zainstalować system z soft raid bo to wymaga podstawowej wiedzy, piszesz ze nikt nie potrafił naprawić a tobie się udało ciekawe , skoro ostatnio wykonywałem poprawki po tobie na serwerze twojego klienta i wyjechałem na dwa dni i stwierdziłeś ze jest źle i wykonałeś reinstalacje a klient potrzebował tylko ioncube tak trudno wydać polecenie ./build ioncube

wymaga to kompletnej reinstalacji systemu oraz direct-admin.

 

więcej kompromitujących opowieści już niebawem.

 

 

PS : Postarałaś się dając prawdziwe parametry klientowi pewnie do czasu

Edytowano przez Łukasz B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy to prawdopodobnie konkurencja zazdroszcząca cen oferowanych usług.

Dziś przypadkiem znalazłem tą firmę w sieci, napisałem do właściciela - ten natomiast był bardzo miły, po chwili rozmowy otrzymałem atrakcyjny - dożywotni rabat na usługę vps. Dowiedziałem się również że jeżeli zabraknie mi transferu, bezpłatnie może mi zostać dodane 1TB do konta. Pierwsze wrażenie, super i myślę że tak pozostanie. Administrator oferuję również bezpłatną pomoc techniczną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ba, cała konkurencja się skrzyknęła i teraz smarują na gamepol. Jest tak gigantyczny odpływ klientów, że trzeba serwery wyłączać, bo po co mają puste dyski się kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy to prawdopodobnie konkurencja zazdroszcząca cen oferowanych usług.

Zazdroszczenia czego tworzenia marki bez perspektyw. Jak dobrze pamiętam to już 5 marka tego człowieka zawsze za nim ciągnie się smród, to gówno rozsmarowane jest po całej sieci jak nuttela.

Administrator oferuję również bezpłatną pomoc techniczną

Biegając po forach i błagając o gotową odpowiedż

 

  • Użytkownicy
  • 3 postów

Próbujesz nieudolnie sprostować opinię swojej firmy?

 

 

 

  • Imię:Dawid
  • Nazwisko:Ambroż

Po samym pismie twojego nazwiska sugeruję iż jesteś kolejnym , opinio twórcą

 

Tomasz miał wiele szans , dużą szkołę jak tworzyć usługi hostingowe i stale wraca do niecnych podbojów rynku niskimi cenami swoich usług, dla przeciętnego użytkownika nie liczy się cena ale jakość usług.

 

ten natomiast był bardzo miły, po chwili rozmowy otrzymałem atrakcyjny - dożywotni rabat na usługę vps

żeby ci on tak pod stołem jeszcze czegoś nie zrobił.

Edytowano przez Łukasz B. (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak chcialbym potwierdzic jakosc tych uslug. Jak sam stwierdzil wasz przedmowca nic nie odbiega od standardow w innych firmach. Sa przypadki rowniez, klienci placa 120 zl miesiecznie za vpsa i takze wystepuja awarie. Jezeli chodzi o gamepol nie stawiam wiecej vpsow niz to jest mozliwe. Na ten czas load nie trzyma sie wiecej jak 0.6

 

Pozdrawiam serdecznie i zycze wielu sukcesow, Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mniej jednak chcialbym potwierdzic jakosc tych uslug. Jak sam stwierdzil wasz przedmowca nic nie odbiega od standardow w innych firmach. Sa przypadki rowniez, klienci placa 120 zl miesiecznie za vpsa i takze wystepuja awarie. Jezeli chodzi o gamepol nie stawiam wiecej vpsow niz to jest mozliwe. Na ten czas load nie trzyma sie wiecej jak 0.6

 

Pozdrawiam serdecznie i zycze wielu sukcesow, Tomek

 

 

Tomku skoro odpisujesz z "firmowego" profilu to raczj używać ą, ę, ć ... gościu ogarnij bo żenadę robisz.

 

Bajek nie pisz load 0.6 .. lol a to dobre , w sumie fajnie że są osoby, które stać na dopłacanie do interesu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dedyków z Bydgoszczy we własnym DC.

Pamiętam jak się śmialiśmy tutaj na forum że jednego dnia wszystko było, tysiące klientów a na drugi dzień zapakował serwery do walizek i uciekł z Bydgoszczy :D (strona itd padła, 0 kontaktu, i nigdy potem już nie wstało)

Wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy to prawdopodobnie konkurencja zazdroszcząca cen oferowanych usług.

Dziś przypadkiem znalazłem tą firmę w sieci, napisałem do właściciela - ten natomiast był bardzo miły, po chwili rozmowy otrzymałem atrakcyjny - dożywotni rabat na usługę vps. Dowiedziałem się również że jeżeli zabraknie mi transferu, bezpłatnie może mi zostać dodane 1TB do konta. Pierwsze wrażenie, super i myślę że tak pozostanie. Administrator oferuję również bezpłatną pomoc techniczną :)

otrzymałem atrakcyjny - dożywotni rabat na usługę vps

bezpłatnie może mi zostać dodane 1TB do konta

 

Pierwsze wrażenie, super i myślę że tak pozostanie

Zastanawiam się nad tym czy "myślisz" bo gdybyś to robił, wiedziałbyś że jak płaci się parę tysięcy miesięcznie za same serwery dedykowane, to raczej do garnka nie włożysz tego że ktoś kogo znasz 15min i właśnie dałeś mu darmowego VPSa powie ci że jest zadowolony.

 

Nie mniej jednak chcialbym potwierdzic jakosc tych uslug. Jak sam stwierdzil wasz przedmowca nic nie odbiega od standardow w innych firmach. Sa przypadki rowniez, klienci placa 120 zl miesiecznie za vpsa i takze wystepuja awarie. Jezeli chodzi o gamepol nie stawiam wiecej vpsow niz to jest mozliwe. Na ten czas load nie trzyma sie wiecej jak 0.6

 

Pozdrawiam serdecznie i zycze wielu sukcesow, Tomek

Pamiętam jak wykosztowałem się u cb na VPS (to było po castpolu bodajże), kupiłem serwer (w przybliżeniu, to było dawno temu) z 8GHz, 8GB RAM, gigabajty dysku, w ogóle cud machina za oszałamiającą cenę jakiś 20zł, jedyny problem był taki że ledwo dało się zalogować przez konsole, a jak to cudem wykonałeś to czułeś się jakbyś właśnie oglądał jeden z pierwszych komputerów, po wpisaniu paru znaków czekałeś parę sekund aby pojawiły się one w konsoli

Edytowano przez ToFFiK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy to prawdopodobnie konkurencja zazdroszcząca cen oferowanych usług.

Dziś przypadkiem znalazłem tą firmę w sieci, napisałem do właściciela - ten natomiast był bardzo miły, po chwili rozmowy otrzymałem atrakcyjny - dożywotni rabat na usługę vps. Dowiedziałem się również że jeżeli zabraknie mi transferu, bezpłatnie może mi zostać dodane 1TB do konta. Pierwsze wrażenie, super i myślę że tak pozostanie. Administrator oferuję również bezpłatną pomoc techniczną :)

Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Jakim prawem oceniasz jakość usług po jednym dniu i rozmowie z osobnikiem który sadzi kartofle w Niemczech a pojęcie o serwerach ma jak większość nas o balecie... Synek, wyjdź i nie wracaj... bo śmierdzi mi tu multikontem :)

 

Tomku skoro odpisujesz z "firmowego" profilu to raczj używać ą, ę, ć ... gościu ogarnij bo żenadę robisz.

 

Przecież jest w Niemczech, tam komputery nie obsługują polskiej znaków! Nie wiedziałeś?

Tak samo robisz z de: http://forum.dobreprogramy.pl/polski-uklad-klawiatury-anglojezycznym-windows-t123847.html

 

Pamiętam jak się śmialiśmy tutaj na forum że jednego dnia wszystko było, tysiące klientów a na drugi dzień zapakował serwery do walizek i uciekł z Bydgoszczy :D (strona itd padła, 0 kontaktu, i nigdy potem już nie wstało)

 

Toffik, ja do dziś mam z tego ubaw. Moi znajomi nie chcieli w to uwierzyć i nie wierzą do dziś :)

 

Nie mniej jednak chcialbym potwierdzic jakosc tych uslug. Jak sam stwierdzil wasz przedmowca nic nie odbiega od standardow w innych firmach. Sa przypadki rowniez, klienci placa 120 zl miesiecznie za vpsa i takze wystepuja awarie. Jezeli chodzi o gamepol nie stawiam wiecej vpsow niz to jest mozliwe. Na ten czas load nie trzyma sie wiecej jak 0.6

Zakładasz jakiś kabaret? Jak będziesz sprzedawać bilety, proszę daj kontakt, salę będziesz miał pełne! Może pierwszy legalny i sensowny biznes w twoim życiu. Życzę sukcesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie negatywne opinie na temat tej firmy to prawdopodobnie konkurencja zazdroszcząca cen oferowanych usług.

Dziś przypadkiem znalazłem tą firmę w sieci, napisałem do właściciela - ten natomiast był bardzo miły, po chwili rozmowy otrzymałem atrakcyjny - dożywotni rabat na usługę vps. Dowiedziałem się również że jeżeli zabraknie mi transferu, bezpłatnie może mi zostać dodane 1TB do konta. Pierwsze wrażenie, super i myślę że tak pozostanie. Administrator oferuję również bezpłatną pomoc techniczną :)

 

Kolego, czyli dostałeś rabat i 1 TB do konta BEZPŁATNIE? Nie no chyba muszę porozmawiać z Panem Tomaszem Pegazem ... Ja w firmie w której aktualnie hostuje nie mam takich "rarytasów"...

 

A na poważnie - szkoda że jeszcze Ci nie dał parametrów całego dedyka za 50 zł (NA ROK!) jak to było za czasów dawnego kacpolu.

Jedno mnie zastanawia ... czemu zawsze ...POL?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie zastanawia ... czemu zawsze ...POL?

Takie nawiązanie z Bundeslandu do Polski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po samym pismie twojego nazwiska sugeruję iż jesteś kolejnym , opinio twórcą

 

Synek, co masz do mojego nazwiska?

 

Być może to co piszecie to prawda, chcielibyście abym stanął po waszej stronie lecz na razie tak nie zrobię. Pierwszy raz mam styczność z firmą Pana Tomka i chcę sprawdzić jego usługi dlatego proszę mnie od początku nie "hejtować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×