Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal12223

DotPay,SMS Premium i Minecraft

Polecane posty

Witam! Jakiś czas temu zakupiłem serwer na webh.pl(to nie reklama!). Aby zacząć zarabiać stworzyłem konto na DotPay.pl. Zapłaciłem to 10 zł i chciałem zacząć robić Premium SMS. Niestety zaniemówiłem widząc ramkę w której pisało że trzeba podać adres strony www i krótki opis. Niestety nie posiadam takowej strony. Jest może możliwość ominięcia tego? Jeżeli nie to może mi ktoś podpowie jak zrobić takową stronę? Ponieważ jeśli chodzi o PHP itp. to jestem kompletnie zielony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkryptoManiak

O co ci dokładnie chodzi.Podajesz stronę www na której sprzedajesz swoje usługi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkryptoManiak

Nie masz żadnego forum,strony do serwera minecraft ^^ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodzi no ale mniejsza... P.S. Domenę masz? Nie wiem jak dotpay wygląda, ale chyba nie zezwalają na lokowanie usług na darmowych domenach, chociaż zaraz to sprawdzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wróżę Ci przyszłości tego serwera w takim razie. Ledwo go kupiłeś i już chcesz ludziom sprzedawać usługi. Nie powiem jak skończyli Twoi poprzednicy ;).

 

http://bit.ly/XktMej

 

Serwer "VPS" od dwóch dni,na innym hostingu na sloty miałem 4 miechy.Teraz tylko przenoszę serwer bo jest po prostu taniej.Nie płace już za sloty ale za GB Ram'u...

 

@edit

A dużo ram'u zużywa to apache?

Edytowano przez michal12223 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to żaden VPS, a zwykły reseller serwerów minecraft ;). A jeśli się mylę to poproszę o ofertę w tym temacie bądź na PW, ponieważ nie spotkałem się jeszcze z taką ofertą.

 

A co do pytania to apache zjada... przy Twoim ruchu nie więcej jak 8-16 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez
Czyli to żaden VPS, a zwykły reseller serwerów minecraft ;). A jeśli się mylę to poproszę o ofertę w tym temacie bądź na PW, ponieważ nie spotkałem się jeszcze z taką ofertą.

 

A co do pytania to apache zjada... przy Twoim ruchu nie więcej jak 8-16 mb.

 

Teraz ma VPS a wcześniej używał hostingu mc za który się płaci per sloty np. http://slotex.pl/order,game-minecraft.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

@up, po prostu źle się wyraża. Tak samo może powiedzieć że teraz płaci za ilość GHz CPU albo na GB dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest zwykły VPS akurat ;). Nieważne zatem. Polecam Ci tego apache'a + mod_php. Jakbyś był bardziej ambitny to poleciłbym nginx'a + php-fpm, ale pierw poćwicz na czymś podstawowym. Poradników jest aż za dużo, a wszystkie dążą do tych samych komend. Jak już sobie postawisz tego apache'a to wrzuć jakąś stronę, skieruj domenę na swoje IP VPS'a i na Dotpaya wrzuć tą domenę.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Skoro pytają o domenę to jednak podałbym domenę, a nie adres IP ;).

 

Aha, i na koniec polecam pierw naprawdę się do tego przyłożyć, a dopiero później składać wnioski na DotPay'u, odrzucą Ci pierwszy to zignorują i kolejne najpewniej, a chyba nie o to Ci chodzi. Ale to tylko taka koleżeńska rada, zrobisz jak uważasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym ci polecił wziąć darmową domenę z 1and1.pl ( bo na pewno nie dostałeś jej od firmy hostującej VPS ewentualnie sub domenę mogli ci dać) + kupić hosting na gbzl.pl za grosze ( ewentualnie na jakiś darmowy i podpiąć domenę) i postawić jakieś forum na phpbb by przemo lub po prostu zrobić stronę w htmlu ( http://www.kurshtml.edu.pl/html/zielony.html ) wystarczy index.html i tam umieścić to z dotpaya czy tam co wymagaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×