Skocz do zawartości
Kolopik

NaszeImiona.pl

Polecane posty

Dobrze się czujesz?!? OMFG! O czym tu rozmawiać?!? ;)

 

Średnio na jeża;/

 

Obecnie dokucza mi ból gardła, zatok i głowy. Siedzę z gilem do pasa i się nudzę :( Dlatego też powstało forum ;)

 

 

Mimo wszystko dzięki, że pytasz ;)

 

 

O czym tu rozmawiać? hmmm... byle na temat ;) Chyba, że brak postów nie pozwala ci na ocenę tematyki i wyglądu forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie, brak postów mi nie przeszkadza. To właśnie była ocena tematyki ;) To chyba najgłupsza rzecz jaką widziałem od dłuższego czasu ;) Ciekaw jestem skąd taki pomysł i jaki cel tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum, jak forum. Top mi się nie podoba - linki po prawej robiące za menu i logo moim zdaniem do odstrzału.

 

Ale tematyka? Dość niespotykana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tematyki to właśnie o to chodziło. Moglem stworzyć kolejnego wielotematyka :)

 

Masa niedoszłych matek szuka imion dla swoich dzieciaków itd itp. Jest o czym gadać, na pewno ;) (Źle Cię zrozumiałem, nrm)

 

Menu raczej zniknie i wrzucę tam okienko wyszukiwarki, ale logo właśnie najsys jest :P

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę racji bytu dla tego forum :)

Nie chce hejtować, ale o ile się nie mylę to z Ciebie kiedyś ktoś na tym forum się śmiał, że za miesiąc projekt będzie na sprzedaż? Ja tak to właśnie widzę...

Nie ma szans na powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Kto bogatemu zabroni heh ;)

 

Mi się logo podoba - tematyka nie moja także jej nie będę komentował dopóki mi się jakieś dziecko w plany nie wtryni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwile powstanie temat w tym dziale o stronie www.lejeto.pl też stronka Kolopik'a

 

Po co, skoro ty już zrobiłeś to za mnie ?:D Poza tym to jakaś tajemnica? Czy ukrywam się z czymkolwiek ?:))

 

razor, no tak :( ciągle się za mnie śmieją :( Ludzie to hipokryci, bo ci, którzy najwięcej krytykowali moje strony/projkety najczęściej je kupowali i kontaktują się za mną.

 

Nie rozumiem, dlaczego ludzie mają mi za złe to, że sprzedaję swoją własność. Nie nadążę już za tym światem :(

 

 

Poza tym, wciąż wierzę, że forum uda się rozkręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że się ukrywasz, bo nie masz do tego powodu tylko tego typu posty odbieram, jako reklamę na WHT.

 

Ja również kupiłem od ciebie serwis i byłem z niego zadowolony – wierze, że się uda rozbujać to forum życzę powodzenia

Edytowano przez R@fi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez
Za chwile powstanie temat w tym dziale o stronie www.lejeto.pl też stronka Kolopik'a

Jak ją oceniasz :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może powinien być osobny dział na projekty Kolopika ; )

 

A w związku z imionami to przychodzi mi do głowy tylko temat wyboru imienia dla dziecka, ale pewnie tego w sieci jest od groma, heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

No jak to nie? Przecież wszyscy mamy imiona czyli... jesteśmy targetem! ;):D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc Waszym tokiem myślenia powinienem utworzyć kolejnego wielotematyka, żeby mieć znowu na co narzekać :)

 

Sponsi, nooo bardzo proszę :) Ty dostaniesz tam moderatora .

 

arve_lek, noooooo! fuck, straszne! HAJS MI SIĘ NIE BĘDZIE ZGADZAŁ - z każdego projektu czerpię tyle korzyści, ze to masakra...

 

 

nrm, nie znasz się:)

 

Przecież nie namawiam nikogo do rejestracji czy udzielania się na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo nie jest takie złe, ale kojarzy mi się bardziej z informacją turystyczną lub o domach do wynajęcia bądź na sprzedaż...

"i" w kółku właśnie do tego zazwyczaj się odnosi, a "n" w tym przypadku jak dla mnie wygląda na dach domu z kominem. : )

 

Obecne menu jak najbardziej do wyrzucenia.

 

Usuń "Witamy w MyBB" - głupio to zawsze wygląda, jak ludzie zostawiają "pierwszy post w Wordpressie" itp.

Ah, i literówka "zapraszamy ro rejestracji".

 

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile dajesz? : )

 

Hmmm, z racji, że koszę mnóstwo HAJSU z moich pr0 el0 projektów i więcej sponsorów niz WHT, proponuję 50zł netto za godzinę :) Mogę również płcić w domenach, bo trochę ich mam, ewentualnie w ziemniakach. Możliwe premie, ale to zależy, jak będziesz się starał, czy będziesz propsował moje pomysły czy niet :)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×