Skocz do zawartości
Jespers

SpoGame - Portal Gier Sportowych

Polecane posty

di-XGZY.png

Witajcie, chciałbym zaprosić was do oceny jak i na portal, który staram się prowadzić wraz z innym administratorem. Portal ogólnie zrzesza w sumie gry sportowe oraz programowanie gier. Mamy u siebie kilku programistów, którzy na pewno by służyli swoją pomocą. Chciałbym poznać waszą rzetelną opinię, co powinniśmy poprawić. Portal postawiony jest na wordpressie, co prawda odpowiedniejsza jak już byłaby joomla, ale na zmianę póki co i za późno i za wcześnie. Ostatnio niestety Portal ucichł , co spowodowane jest małą ilościa redaktorów, których wciąż staramy się szukać. Może macie jakieś porady co do tego? Na pewno na dniach wezme się za całkowite spolszczenie portalu.

http://spogame.pl

 

Dodatkowo umieściliśmy na serwerze upload obrazków, który ma pomóc trochę w reklamie portalu:

http://img.spogame.pl

 

Z góry dzięki za opinie i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ogólnie fajnie - najgorsze jest tylko logo (nie jest złe, ale najsłabsze ogniwo Twojego projektu) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ciekawe spostrzeżenie, nie zastanawiałem się nad zmianą loga. Spróbuje przedyskutować to z grafikiem, może coś lepszego się wymyśli. Dzięki za opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tares

Według mnie logo jest bardzo ciekawe i świetnie odzwierciedla tematykę strony. Ja bym go nie zmieniał, ewentualnie zastanowił się nad jego kolorystyką lub proporcjami tekstu do obrazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam do was pytanie. Które logo wam bardziej przypadło do gustu? Te z forum, czy portalu? Chyba to z portalu jest lepsze, przynajmniej z mojej strony tak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu na stronkę moje oko skusiło się, aby przeczytać artykuł na stronie. Moim zdaniem nic nie zmieniaj jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się wam serwis podoba, trochę roboty ogólnie przy tym było, aby w miarę zaistniało w sieci. Na pewno jeszcze wiele roboty przede mną. Jeżeli macie jeszcze jakieś porady/zastrzeżenia to z chęcią ich wysłucham. :)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×