Polecane posty

Programista PHP/MySQL + HTML/CSS + JS

Wymagania:

  • Minimum dobra znajomość PHP/MySQL + HTML/CSS + JS (mile widziane podstawy AJAX/jQuery oraz ZEND Framework).
  • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych.
  • Pasja, zaangażowanie, sumienność i komunikatywność.
  • Umiejętność korzystania z dokumentacji w języku angielskim.
  • Atutem będzie zainteresowanie i podstawowa wiedza o: SEO, Usability, WordPress, Photoshop, Google Apps/Drive, API Facebooka.
  • Mile widziany student IV, V roku.
  • Mile widziane pogodne nastawienie do życia ;)

Obowiązki:

  • Współtworzenie i rozwijanie systemów CMS, CRM i platformy eLearningowej.
  • Rozwój CMS portalu internetowego: systemy płatności, systememy ogłoszeń, forum dyskusyjne itp.
  • Optymalizacja SEO stron firmy oraz stron klientów.
  • Opieka techniczna nad komputerami szkoleniowymi i zarządzanie prostą siecią wewnętrzną.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze.
  • Możliwość prowadzenia innowacyjnych projektów.
  • Stałe dokształcanie: zakup literatury branżowej, szkolenia Edukey i szkolenia u konkurencji ;)
  • Naukę zasad SEO i usability.
  • Pracę w centrum Łodzi, pn - pt, w godzinach 9:00-17:00.
  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość wpływu na kierunek rozwoju firmy.
  • Po krótkim okresie próbnym możliwa stała umowa o pracę na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, od 2000 PLN netto (zależnie od doświadczenia).

Trochę o nas:

Edukey to firma zajmująca się szkoleniami komputerowymi i marketingiem internetowym. Nowa Gospodarka to nowe wyzwania - dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i nowych form komunikacji zamienią się one w Nowe Możliwości. Pomagamy w tym poprzez podwyższanie kompetencji pracowników (szkolenia z MS Office, graficzne itp.) oraz wprowadzenie firmy w świat Internetu (SEO/SEM, ePR/Social Media, CRM).

Nasi klienci to głównie duże firmy (m.in. PGF/Pelion/DOZ, Amcor, ABB, PolskaPresse) i urzędy, ale także osoby indywidualne. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, systemy CRM do zarządzania obsługą klientów, marketing internetowy i szeptany.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz portfolio (mogą być linki do serwisów lub screenshoty) na adres: kariera [małpa] edukey.pl (w tytule maila "Programista PHP").

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

Źródło oferty: http://www.edukey.pl/firma/kariera/programista

Jest to suche ogłoszenie czy można przedyskutować kilka tematów związanych z ogłoszeniem ?