Skocz do zawartości
Infinity Tech

Amber Gold - kto lokował kasę ?

Polecane posty

Temat nie jest od tego kto kogo oszukał tylko odnośnie osób , które tam wpłacały kasę ... proszę się tego trzymać.

 

Moje odczucia wyglądają tak:

 

Sąsiad mi płakał dzisiaj , że 250 tyś utopił ... ja się go pytam skąd Pan miał takie oszczędności (facet 62 lata) , mówi że oszczędzał ... spoko ;)

Brnę dalej w temat listonosza znajomego podpytałem ile emerytury gość dostaje on , że tajemnica ale prawie 7 tyś na msc ... reasumując moje rozumowanie to biedni tam nie wpłacali ale głupi i naiwni na pewno.

Kolejne pytanie gdzie sąsiad pracował , że tak się powodzi , odpowiedzi brak ale głosy chodzą , że UBEK , więc sami swoi ! generalnie nie żałuję takich osób.

 

Jak czytam głupoty , że ludzie chcą aby rząd im zwrócił bo bezpieczeństwa nie zagwarantował ;) to już w ogóle spadam z fotela.

 

 

Najlepszy numer tej dekady ? Amber Gold ! inni oszuści i złodzieje się chowają przy nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Kto wpłacał ? Pazerne hieny, które chciały szybko się wzbogacić :) Chytry traci dwa razy, więc niech teraz cierpią, a ja się pośmieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AmberGold to jeden z dziesiątek przekrętów nie pamiętasz innych ? BKO , Fabryka Osocza i inne .

Wszystko jest cacy póki starcza na działkę dla władzy , jak nie dostaną swoje sprawa wychodzi na jaw .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AmberGold to jeden z dziesiątek przekrętów nie pamiętasz innych ? BKO , Fabryka Osocza i inne .

Wszystko jest cacy póki starcza na działkę dla władzy , jak nie dostaną swoje sprawa wychodzi na jaw .

 

Z takim rozmachem nie było jeszcze żadnego chyba , szacuje się straty na 700 milionów zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Idioci wierzyli w taki wysoki procent - z czego? Chyba by musieli sobie drukarnie złotówek odpalić żeby mieć na to wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kamikadze, 13% to dużo ?

raczej banki dają jakąś mizerje, dziś czytałem że z lokaty 5000 zł. można po odliczeniu podatku za rok "zarobić" jakieś 230 zł.

bez jaj, szkoda butów nawet ubierać, a dzięki ambergold to fama poszła że uczciwie się więcej nie da, heh, więc pewnie ludzie noszą kase do banków gratis ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Jak już ktoś musi kraść to niech okrada banki, wysadza skarbe w nich tak żeby nie było ofiar etc, a nie kurde indywidualnych ludzi. Bo to jest już chamstwo a nie złodziejstwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiele osób zarzuca aparatom rządowym opieszałość i twierdzi, że to w ogóle nie jest wina ludzi, że chcieli się wzbogacić. Problem jest taki, że niezależnie od systemu i władzy zawsze znajdzie się droga, w której po połączeniu odpowiednich osób lub punktów uzyskasz możliwość takiego czy innego przekrętu. Tu wystarczył prokurator i parę innych. Drugi problem w takim zarzucie dla państwa jest taki, że internecie było jasno napisane czyja to spółka. A każdy kto wpisałby w google hasło "Marcin Plichta" widziałby gdzie lepiej pieniędzy nie lokować. Poza tym dlaczego ktokolwiek poza spółką miałby wypłacać im pieniądze? Wskutek pozwów sądowych na pewno dostaną nakazy zapłaty zaległych pieniędzy z tym, że nie starczy na to majątku firmy. Iroczniczne jest to, że zamiast 16% zysku prawdopodobnie około tyle dostaną z tych pieniędzy z powrotem.

 

Mi poza ZUS'em spodobał się wybitnie jeszcze jeden komentarz do tej całej sprawy

"Jeśli plichta dostanie 4 lata to ja zakładam Amber SUPER Gold" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pichta dostanie 8-10 lat i wyjdzie po 1/2 czasie , no pomijam iż będzie miał lepiej w celi niż naczelnik tego więzienia w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pichta dostanie 8-10 lat i wyjdzie po 1/2 czasie , no pomijam iż będzie miał lepiej w celi niż naczelnik tego więzienia w domu.

 

Głupot nie pisz ;) byłeś kiedyś chociażby w areszcie ? uwierz mi że tam jest przekichane i pomimo kasy jest tragedia , więzienie jest znacznie gorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak z przymrużeniem oka

 

więzienna restauracja :

http://static0.blip....tures/34134.jpg

odwiedziny sekretarki :

http://e.smog.pl/s17...00ff8eb4ed46b24

 

Ty uważasz iż będą trzymać go z innymi , będzie siedział cały czas na ochronnkach .

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

więzienna restauracja :

http://static0.blip....tures/34134.jpg

odwiedziny sekretarki :

http://e.smog.pl/s17...00ff8eb4ed46b24

 

Ty uważasz iż będą trzymać go z innymi , będzie siedział cały czas na ochronnkach .

 

 

A Ty uważasz , że to zdjęcia z Polski :D ? no z fotela zleciałem ^^ no chyba że tak jak edytowałeś :D

Na ochronkach masz gorzej niż na centralu , taka prawda.

 

Edit: W PL nie ma restauracji są tylko kantyny ... eh posiedź 3 msc na śledczym to ogarniesz temat ;)

Ewentualnie Plichta kupi sobie ping ponga częściej niż godzina na tydzień oraz łaźnie codziennie, na spacerniaku jechane z lipa by miał od każdego pewnie więc odpada.

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kraść to na wielką skalę a nie na jakieś "zaskórniaki". Odnośnie tych emerytur dla UBECi, działaczy komunistycznych to jest śmieszne, jakim prawem oni mają mieć takie emerytury? W ogóle zacznijmy jeszcze dlaczego mają jaką kol wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ja się grzecznie pytam nie o to dlaczego część ubeków i gienierałów mają tak wysokie emerytury, bo odpowiedź na to jest bardzo prosta, ale nie chce ażeby znów regdos mi dał warna, toteż odpowiedzi nie udzielę. Ja się pytam dlaczego tacy ludzie jak "Czcz czło o wiek h o onoru" według Aarona Szechtera w ogóle są jeszcze wśród żywych ? Ale tutaj jest jak w pierwszym przypadku identyczna odpowiedź.

 

Plichta był pionkiem, nie dostanie po dupie za mocno, jak wyjdzie to będzie mógł sie od nowa urządzić. Powód ? Ochraniają i pilnuja go słuzby specjalne, nie pozwolą żeby stała mu się krzywda, jednoczesnie nie pozwolą mu za dużo mówić bo ktoś z rodziny może strzelić sobie w łeb przed drzwiami własnego mieszkania albo coś podobnego albo i sam Plicha nagle zostanie znaleziony dyndający na gumce od gaci :) Sami go nie sprzatną bo będzie to potwierdzenie że sprawa sięga baaaaardzo wysoko. Tak więc pulchniutki marcinek będzie zawsze zakładnikiem służb specjalnych i raczej będzie musiał żyć z tym do końca swoich dni, a tajemnice zabrać do grobu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się grzecznie pytam nie o to dlaczego część ubeków i gienierałów mają tak wysokie emerytury, bo odpowiedź na to jest bardzo prosta, ale nie chce ażeby znów regdos mi dał warna, toteż odpowiedzi nie udzielę. Ja się pytam dlaczego tacy ludzie jak "Czcz czło o wiek h o onoru" według Aarona Szechtera w ogóle są jeszcze wśród żywych ? Ale tutaj jest jak w pierwszym przypadku identyczna odpowiedź.

 

Plichta był pionkiem, nie dostanie po dupie za mocno, jak wyjdzie to będzie mógł sie od nowa urządzić. Powód ? Ochraniają i pilnuja go słuzby specjalne, nie pozwolą żeby stała mu się krzywda, jednoczesnie nie pozwolą mu za dużo mówić bo ktoś z rodziny może strzelić sobie w łeb przed drzwiami własnego mieszkania albo coś podobnego albo i sam Plicha nagle zostanie znaleziony dyndający na gumce od gaci :) Sami go nie sprzatną bo będzie to potwierdzenie że sprawa sięga baaaaardzo wysoko. Tak więc pulchniutki marcinek będzie zawsze zakładnikiem służb specjalnych i raczej będzie musiał żyć z tym do końca swoich dni, a tajemnice zabrać do grobu.

 

 

Akurat w służby szczerze powątpiewam , raczej ma parasol od chłopców z pomorza.

Przykładowo jak był proces mafii paliwowej to jako głównego "bossa" skazali gościa z włosami długimi po kolana ^^

 

Edit: Hehe nawet jego foto znalazłem http://static1.money.pl/i/h/154/f33690.jpg

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×