Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Kolopik

WebOffer.pl - Darmowe ogłoszenia

Polecane posty

Witajcie, chciałbym Wam przedstawić mój nowy twój WebOffer.pl.

 

Kilka słów:

 

Ogłoszenia sprzedaży stron i portali oraz sklepów internetowych. Sprzedawaj i kupuj tanio domeny, skrypty php grafikę. Na stronie znajdziesz ogłoszenia z całej Polski. Dokonaj szybkiego i bezpiecznego zakupu! Tylko u nas znajdziesz najciekawsze fora internetowe, strony, portale, sklepy internetowe, skrypty php oraz programistów do wynajęcia!

 

 

Portal ogranicza się do ogłoszeń typowo internetowych np. ofert programistów, administratorów linux/unix, windows, firm hostingowych etc.

 

Zapraszam do umieszczania darmowych ogłoszeń oraz proszę o wszelkie sugestie, co do portalu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika nie powala. Wygląda jakby była zrobiona w paincie.

 

http://www.weboffer.pl/podejme-sie-administracji-linuxunix-o5.html

 

Brak marginesu od stopki oraz od lewej reklamy.

 

Usuń z .box {}

 

overflow i padaj padding-bottom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odnaleziono serwera

 

Firefox nie może odnaleźć serwera www.weboffer.pl.

 

Badanie weboffer.pl [178.19.109.241] z 32 bajtami danych:
Odpowiedź z 178.19.109.241: bajtów=32 czas=16ms TTL=56
Odpowiedź z 178.19.109.241: bajtów=32 czas=17ms TTL=56
Odpowiedź z 178.19.109.241: bajtów=32 czas=16ms TTL=56
Odpowiedź z 178.19.109.241: bajtów=32 czas=17ms TTL=56

Statystyka badania ping dla 178.19.109.241:
Pakiety: Wysłane = 4, Odebrane = 4, Utracone = 0
		 (0% straty),
Szacunkowy czas błądzenia pakietów w millisekundach:
Minimum = 16 ms, Maksimum = 17 ms, Czas średni = 16 ms

 

@Piotr GRD

Odświeżałem kilkanaście razy, w tym kilka ctrl+f5.

Edytowano przez IceBeast (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odśwież kilka razy, IceBeast, powinieneś załapać w końcu.

 

 

Ale jest to błąd, który musisz wyeliminować, Kolopik. Zmień te rekordy NS na swoim serwerze. Polskie root serwery (a-dns.pl itd.) twierdzą, że weboffer.pl obsługiwane jest przez ns1./ns2.4young.pl, ale ns1./ns2.4young.pl twierdzi, że przez ns1./ns2.najsy.pl, z kolei który to nic nie wie o weboffer.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czym się podniecać i tak za jakiś czas będzie na sprzedaż bo autor będzie potrzebował kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszelkie opinie :) Strona powinna niebawem prawidłowo funkcjonować, ponieważ po sprzedaży jednego z portali zrobił się mentlik z dns'ami :)

 

Regdos, ale zawsze to jeden link więcej, co liczy się przy sprzedaży :D Zresztą business is business :P

 

Zapraszam do umieszczania swoich ofert :) Może portalik nie jest popularny, ale wkrótce może :) (OBY!!)

 

btw po co miałbym to sprzedawać ? Przyda się do sprzedaży własnych stron, for (czy forów), domen i skryptów :)

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kolejny Kolopika pomysł na podbój internetu ; )

 

EDIT: A pewnie, że niech próbuje. Tylko przydałoby się trochę dłużej podumać, dłużej poprodukować te stronki i dopiero potem publikować do oceny...

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze, niech chłopak próbuje. Po kilku(nastu) takich projektach będzie miał wystarczające doświadczenie żeby podjąć się czegoś ciekawszego i poważniejszego.

 

Kolopik, pomyśl jeszcze nad jakąś captchą normalną, bo ten "żółw" nie jest zbyt dobrym zabezpieczeniem :D

Edytowano przez IceBeast (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu "żółw" miałby być złym zabezpieczeniem? Jeśli jest to unikalne zabezpieczenie, a nie dostępne masowo, to choćby było najprostsze zwykle bywa skuteczniejsze od tych bardziej skomplikowanych, a dostępnych powszechnie. Czemu?

 

Dostępne powszechnie są... powszechne. Zatem napisanie bota staje się "opłacalne", bo spam trafi na wiele stron. Jeśli mamy natomiast coś unikalnego, to po pierwsze jakiś człowiek (twórca spambota) musi na stronę trafić, a po drugie musi mu się chcieć napisać bota tylko dla jednej jedynej strony.

 

Ja od kilku lat mam tak samo proste, lecz absolutnie unikalne zabezpieczenie na pewnym forum SMF. Dodatkowo zapisuję każdą nieudaną próbę rejestracji. Jak na razie na około 35 000 prób zarejestrowały się pomyślnie 2 boty (i też do końca nie jestem pewien czy boty czy ludzie spamerzy). Skuteczność wynosi zatem 99,99+%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona miała byc prosta, bez fajerwerków. Logo zleciłem pewnemu grafikowi, ale trochę nie chłopak się opóźnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Jak dla mnie git. Proste i przejrzyste.

W Polsce to już się tak utarło, że od raz trzeba mieć miliony użytkowników i Bóg wie jaki ruch na stronie. Od czegoś trzeba zacząć.

A jak ktoś kogoś lubi postawi +, jeśli jest inaczej zaraz znajdzie się jakiś kat, tylko po to, żeby ściąć głowę.

 

Nie wiem, reżim jakiś czy co...

 

Kolopik nie przejmuj się, jest tyle katalogów, forów, czy innych stron gdzie możesz się spokojnie zareklamować a nie polegać na opinii ekspertów i znawców gwiazd tybetu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×