Skocz do zawartości
bzikmik

dotpay - wyplaty za sms z listopada 2012

Polecane posty

Jeżeli ktoś siedzi jeszcze w dotpay to chciałbym wiedzieć, czy macie problemy z wypłatą za listopad ? U mnie już jakieś 3 tygodnie przekroczyli termin wypłaty środków i tradycyjnie sposób obsługi i rozwiązywania sprawy zerowy ... :-/

Edytowano przez bzikmik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jeszcze jak posiadałem konto prywatne, to po 3 tygodniach skontaktowałem się z nimi mailowo. Powiedzieli, że przelew wyjdzie nie długo. Nie widziałem efektów, więc skontaktowałem się telefonicznie przedstawiłem sytuacje i na kolejny dzień przelew już wyszedł.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a u mnie poziom z kolei pisałem 4razy dzwoniłem 2razy i w biurze obsługi klienta powiedzieli mi za każdym razem że sprawdzą to i 0 rezultatu jak pieniedzy nie dostałem tak nie ma robiłem wypłate pilną a mineło juz ponad 15dni roboczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubicie chyba ten sport, że się z nimi tak ciągle męczycie ;)

 

Jaki inny system płatności online + sms proponujesz dla Firm?

Zależy na szybkiej wypłacie (Jeżeli możesz podaj czas firmy którą proponujesz)

Małe prowizje (Jakie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

Może transferuj.pl do płatności online

i profitsms.pl do płatności mobilnej.

 

Oba wypłacają do 24h od zgłoszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Jaki inny system płatności online + sms proponujesz dla Firm?

Zależy na szybkiej wypłacie (Jeżeli możesz podaj czas firmy którą proponujesz)

Małe prowizje (Jakie)

 

 

Ja polecam HomePay.pl. Oferują korzystne prowizje, nigdy nie miałem problemu z wypłatą (max. czekałem 7 dni roboczych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnię tylko po paru miesiącach od poprzedniego posta, że dotpay przez ostatnie 3-4 miesiące wypłaca środki średnio z 3 tygodniowym opóźnieniem w stosunku do końcowego terminu 7 dni (czyli 4 tygodnie) ... nie ważne, że wyśle się im zgłoszenie do działu rozliczeń, nieważne że 3 razy zadzwoni się w ciągu 2 tygodni i obiecają, że sprawę przekażą do działu rozliczeń - to nic nie daje, jedna wielka ściema. Tak ... znane były mi praktyki tej firmy od dawna jednak tak tragicznej sytuacji jeszcze nie było ... na prawdę trudno mi sobie wyobrazić co jeszcze bardziej można zepsuć na linii współpracy i obsługi dotpay vs. klient ... za wszelką cenę chcą aby ludzie z nich zrezygnowali ?

 

Także jak ktoś będzie się jeszcze zastanawiał na wyborem tej firmy to ODRADZAM. Ja zrezygnowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie wiem jak sa skonstruowane umowy pomiedzy operatorami a firmami oferujacymi uslugi SMS Premium jak np. DP, ale ... umowy dla end-userow (os. fizyczne/firmy) sa dla mnie nie do przyjecia ze wzgledu na mase nakazow/zakazow/obowiazkow :(

Chyba, ze sie tych umow nie czyta, a pozniej jest placz i zgrzytanie zebami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×