Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

Hosting www potrzebny od zaraz.

Polecane posty

Witam, skończył mi się okres abonamentowy i potrzebuję zmienić dostawcę usług. Zależy mi na czasie bo do jutra mam czas na zabranie danych. Do tej pory miałem konto o parametrach:

 

5GB powierzchni dyskowej

40GB transferu miesięcznego

30 kont FTP

20 baz danych MySQL na dyskach SSD

konta e-mail bez ograniczeń

domeny bez ograniczeń

 

Za kwotę 50zł brutto rocznie. Szukam konta o podobnych parametrach (jeżeli trzeba coś zmniejszyć to proszę zacząć od transferu), koniecznie za tą samą kwotę. Lokalizacja obojętna ale panel musi być DA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Może globalnetwork albo biznes-host?

 

Ewentualnie hitme.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może globalnetwork albo biznes-host?

 

Ewentualnie hitme.net.pl

 

Czytałeś mój post czy zobaczyłeś tytuł i wymieniasz po kolei firmy, które znasz? :)

 

----Edit

 

Nie znalazłem lepszej oferty więc wybór padł na NetDC:) Mam nadzieję, że nasza współpraca dobrze się ułoży:)

Edytowano przez wesolak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Czytałeś mój post czy zobaczyłeś tytuł i wymieniasz po kolei firmy, które znasz? :)

 

----Edit

 

Nie znalazłem lepszej oferty więc wybór padł na NetDC:) Mam nadzieję, że nasza współpraca dobrze się ułoży:)

 

A czy zawsze musisz brać szablonowo według oferty? Może czasem lepiej jest napisać do firmy i uzyskać "ofertę specjalną"

 

Podejrzewam że znalazłoby się coś w ten desień w podobnej cenie. Pisałeś o dyskach SSD w MySQL. Czy netdc to ma to nie wiem - w ofercie nie ma tego podanego. Cena jest co prawda o 4zł wyższa niż chciałeś a mówiłeś że konkretnie w tej cenie.

 

Więc nie wiem czy chcesz brać coś czy nie. Chcesz poznać oferty to może warto się wysilić i przejrzeć oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przez indywidualną ofertę w zeszłym roku, teraz muszę się przenosić i są problemy... A co do Twojego postu to bardziej chodziło mi o to, że hitme nie ma Da a biznes host przekracza budżet i to znacznie. Co do dysków SSD to owszem były ale nie ma to dla mnie różnicy (fakt mogłem napisać w pierwszym poście). Hosting wybrałem i mam nadzieję, że będę zadowolony i mimo wszystko dzięki za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też możemy dawać upust w każdym ogłoszeniu, tak samo jak inne firmy. Autor dokładnie napisał do jakiej kwoty interesują go oferty.

 

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale przynajmniej firma zareagowała i utrzymała w pewnym sensie zamysł autora dot. kwestii finansowej oferując zniżlkę.. w mniej lub bardziej taktowny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My też możemy dawać upust w każdym ogłoszeniu, tak samo jak inne firmy.

 

Tak możecie tak samo jak inne firmy, regulamin nie broni dawania upustów w każdym ogłoszeniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do mojej wypowiedzi to pomyliłem biznes-host z jakąś inną firmą pisząc, że przekracza "znacznie mój budżet". Skojarzyło mi się, że serwer kosztuje 100zł rocznie.

 

Mzone a co do Ciebie to uważam, że powinieneś wrzucić na luz:) To, że firma nie zmieściła się w moich widełkach cenowych ofertą na stronie ale postanowili, że mogą obniżyć cenę, przez co zmieszczą się w danej kwocie to nie widzę w tym nic złego. To jest normalna oferta, która pasuje do mojego zapytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale przynajmniej firma zareagowała i utrzymała w pewnym sensie zamysł autora dot. kwestii finansowej oferując zniżlkę.. w mniej lub bardziej taktowny sposób

 

To smutne, ale Twoja wypowiedź świadczy o tym, że kończą się już pewne standardy. Teraz firma, aby tylko "złapać" klienta ofertę powinna posiadać wyłącznie na stronie wwww. Poza-sceną są "oferty-łapacze".

Nie powinno już nikogo dziwić, że klienci dochodzą do takich absurdalnych wymagań jak np. test dedyka na 2 tygodnie, czy też VPS-a na kilka tygodni, a wtedy ewentualnie, jeśli się zdecyduje, to może skorzysta.

I naprawdę nie chodzi tutaj o elastyczność oferty, bo to już nie jest "elastyczność", to już jest "łapanka".

Szkoda, że niektórzy nie rozumieją, że swymi działaniami totalnie psują rynek.

 

Mzone a co do Ciebie to uważam, że powinieneś wrzucić na luz:) To, że firma nie zmieściła się w moich widełkach cenowych ofertą na stronie ale postanowili, że mogą obniżyć cenę, przez co zmieszczą się w danej kwocie to nie widzę w tym nic złego. To jest normalna oferta, która pasuje do mojego zapytania:)

Tak się składa, że jakoś nie jesteśmy tacy luzacy...

 

Bardzo rzadko się tutaj wypowiadam, ale poprostu musiałam, pewnie będę teraz "wyklęta" przez niektórych, ale cóż trudno...

Edytowano przez Majka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Majka +10 dałem, gdy napisałaś, że wy też możecie dawać upusty. A potem dałem -10, gdy napisałaś, że to smutne.

Nie, to jest właśnie przynajmniej udawana wolnorynkowość. Jeśli policzysz, że możesz dać ciut taniej i podtrzymasz jakość, to walcz o klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę dać na wszystkie tematy cenę 1zł to nie znaczy, że powinienem. Niektórzy się już tu za darmo prawie sprzedają :) Aż korci żeby potrolować cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A co to znaczy, że powinieneś, albo i nie? Nie powinieneś, bo to dumping, czy bo zbankrutujesz?

To jest nieważne. Możesz dać i takie Twoje prawo. A jak to wpłynie na Twój biznes to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co to znaczy, że powinieneś, albo i nie? Nie powinieneś, bo to dumping, czy bo zbankrutujesz?

To jest nieważne. Możesz dać i takie Twoje prawo. A jak to wpłynie na Twój biznes to inna sprawa.

 

Na mnie to wcale nie wpłynie - za mała skala. Nie powinienem bo to by zabiło pewnie sens tego podforum - chociaż już niektórzy o to zadbali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

A to inna rozmowa.

 

Ja widzę:

Czy zgadzasz się na oferty firm?:

TAK

 

I wszystko jasne. Niech się biją, oferują itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mogę dać na wszystkie tematy cenę 1zł to nie znaczy, że powinienem. Niektórzy się już tu za darmo prawie sprzedają :) Aż korci żeby potrolować cenami.

 

 

Daj 1 PLN na swoje usługi w każdym temacie, zobaczysz jak szybko wpłynie to na Twoją działalność i jak dużo ticketów/emaili dostaniesz, że na forum sprzedajesz po 1 PLN i "żądam obniżenia ceny lub specjalnej promocji bo inaczej pójdę do konkurencji" ;)

 

Więc tak naprawdę nie masz za dużego pola do konkurowania bo masz duży hamulec i im firma dłużej na rynku i ma wyższe ceny tym hamulec robi się coraz silniejszy. Doceniając nowych klientów, a raczej łapiąc ich za 1 PLN musiałbyś jakoś się wytłumaczyć przed starymi, a to już nie jest proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To niech jeden z drugim idzie do konkurencji za pięć złotych, konkurencję szybciej szlag trafi i się nerwowo wykończą, klienci pojęczą i wrócą tyle że zabulą x2 ażeby nie mieć takich jazd jak u wielce czcigodnej konkurencji :) W firmie zostaną ci którzy kumają rynek, myślą globalnie i wiedzą że za złotówkę to może i dostaną w czapę ale od wybitnego desperata :) Za jakość trzeba płacić, ci co płacą nie powinni się martwić, ci co chcą mieć za pięć złotych i tak wrócą ale będąc frajerami będą musieli zabulić x2 przy śmiechu tych normalnie płacących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech jeden z drugim idzie do konkurencji za pięć złotych,

 

Ale mnie nie interesuje to, że dla Ciebie jest bez znaczenia czy z Prohostu odejdzie kilku klientów. Oni na pewno nie podzielają Twojego zdania, optymizmu i wiary w rozsądek klienta..

 

Moim celem było tylko pokazanie że Prohost nie jest wstanie dać 1PLN na usługi w dziale tak jak pisał bo strzeliłby sobie tym w stopę. Jeżeli jednak mylę się to chętnie zobaczę te oferty

 

Fajnie jest pisać "moglibyśmy" "nie ma problemy dać za darmo" "też możemy dawać rabaty" itp itd, gorzej jest gdy przyjdzie do realizacji.

 

Prawda jest taka, że każdy publicznie dany rabat może mieć wpływ na pozostałych klientów i zarówno Mzone jak i Prohost o tym wiedzą, co prawda piszą inaczej ale taki już urok gdybania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tgx

Myślisz, że firmy z wht mają wszystkich klientów. Zapewniam cię, że nie. Każdy klient ma jakąś promocję na wejście. Co roku praktycznie rozdaję tu kilkanaście kont za darmo i żyję. Więc nawet nie muszę robić 1zł ofert aby tobie to udowodnić. Poszukaj tematów z darmowymi kontami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co roku praktycznie rozdaję tu kilkanaście kont za darmo i żyję.

 

Czym innym rozdanie jednego konta/miesiąc lub jednorazowa sporadyczna akcja a czym innym stała oferta 1 PLN w dziale Prośby jak zaproponowałeś. Wydaje się, że zręczny unik ;)

 

Więc nawet nie muszę robić 1zł ofert aby tobie to udowodnić. Poszukaj tematów z darmowymi kontami :)

 

Mi nie musisz nic udowadniać

 

Jeżeli dajesz info że możesz dać na wszystkie prośby z automatu 1 PLN a po chwili okazuje się, że już nie możesz bo w zasadzie nie będziesz nikomu udowadniał to taka dyskusja nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×