Skocz do zawartości
Lalolita

GejmsHejter.pl Strona o Grach Nowości informacje filmiki obrazki konkursy

Polecane posty

Witam serdecznie!

Dzisiejszego dnia chciałbym Państwu przedstawić nowy serwis:

 

http://www.gejmshejter.pl

 

Strona poswięcona jest grom wszelakiej maści od tych komputerowych po planszowe aż do karcianych.

Stroną tworzą wszysyc użytkownicy razem wrzucając śmieszne obrazki, filmiki, aktualności, informacje na temat gier.

Jesteśmy dość świeżą stroną i póki co próbujemy się rozreklamować, lecz tworzymy zespół ludzi z doświadczeniem w tworzeniu serwisów.

Aktualnie nad stroną pracujemy we dwójke, programista oraz grafik.

 

Szukamy również wsród osób postronnych wypowiedzi na temat serwisu, co moglibyśmy zmienić lub poprawić jesteśmy otwarci na krytykę gdyż chcemy być jak najlepsi w tym co robimy.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to tylko moje odczucia, ale jak zobaczę jeszcze jedną kwejkopodobną stronę to chyba zarzygam klawiaturę i wszystko wokoło. Wszędzie to samo, wygląda tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nie wiem czy to tylko moje odczucia, ale jak zobaczę jeszcze jedną kwejkopodobną stronę to chyba zarzygam klawiaturę i wszystko wokoło. Wszędzie to samo, wygląda tak samo.

 

To się różni od kweja, że zajmuje się jedną tematyką a nie całym życiem. Mi się podoba chociaż mało obrazków jeszcze ;). Ale większość to prawda. :)

Edytowano przez Matmaxalez (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To się równi od kweja, że zajmuje się jedną tematyką a nie całym życiem. Mi się podoba chociaż mało obrazków jeszcze ;). Ale większość to prawda. :)

Możliwe, contentu nie oceniam, bo po postu karta błyskawicznie została zamknięta. Udzielam się na kilkunastu forach i jak widzisz w tygodniu setną "stronę" do oceny, która wygląda prawie identycznie, to idzie się zniechęcić do wszystkich tego typu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja podtrzymuje opinię. Dział brzmi "strona do oceny" więc oceniam stronę na 1/10 jako milionowy klon kwejka, i dodaje 1 do całości za content związany z gamingiem. Ocena końcowa 2/10.

Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda... stron już jest milion jak nie więcej ;)

My próbujemy ugryść to też trochę z innej strony wrzucając rownież informacje w przyszłości planujemy uruchomić jakieś gameplay'e z gier i zaczać wspierać streamer'ów ale to dopiero początek strona działa póki co bardzo krótko pomysłów jest masa zobaczymy które uda się zrealizować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda... stron już jest milion jak nie więcej ;)

My próbujemy ugryść to też trochę z innej strony wrzucając rownież informacje w przyszłości planujemy uruchomić jakieś gameplay'e z gier i zaczać wspierać streamer'ów ale to dopiero początek strona działa póki co bardzo krótko pomysłów jest masa zobaczymy które uda się zrealizować :)

To dlaczego nie jakiś portalik, blog czy cokolwiek tylko ten kolejny klon kwejka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego nie jakiś portalik, blog czy cokolwiek tylko ten kolejny klon kwejka?

Chcieliśmy zacząć taką stroną później podpiąć kanał z Youtube i blog, jak wiadomo wszystkiego od razu na starcie mieć nie można aktualnie pracujemy nad dodaniem bloga nie zaniechając tego portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@pedro84: pożyczę ci wiadro, żeby klawiaturę oszczędzić. Może nawet to wiadro będę z tobą współdzielił. :P

 

CO WSPÓLNEGO ma szata graficzna z grami? Jak dla mnie nic. Sama nazwa strony pasuje raczej pod takiego negatywnie nastawionego metakrytyka, a nie... podrzędny klon "kłejkuff" z mocno skalowanymi obrazkami i równie marnymi podpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę stronie jak najlepiej, ale nie wróżę jej dobrej przyszłości, ponieważ na internecie jest już masa takich lub podobnych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odchodząc od "kwejkopodobności" - rozumiem zamysł jaki przyświecał grafice w topie, ale jak dla mnie wszystkie te przyciski i linki są nieczytelne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się jeszcze ustawić jakieś jasne tło pod regulaminem, lub rozjaśnić same napisy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×