Skocz do zawartości
octopus

[Zlecę] konfigurację VPS pod forum IPB

Polecane posty

Zlecę konfigurację(nie działa mod_rewrite jak powinien) i optymalizację serwera VPS pod kątem obsługi forum IPB i subdomeny dla obrazków.

Parametry: Virtual CPU 1000Mhz, 1024Mb memory, 10240Mb disk, panel ISPManager i Debian 64-bit.

 

Zlecenie małe - do nowego serwisu www, a nie już istniejącego.

Edytowano przez octopus (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 30 pln mogę się zalogować na maszynę i zrobić apt-get update .

Zrób no lekko większy budżet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być byle zdolny. Serwis jest nowy, więc nie jestem wstanie żadną miarką zmierzyć poprawy bądź nie parametrów pracy, a rzucać kasy tym bardziej przez Internet w błoto nie chciałbym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być byle zdolny. Serwis jest nowy, więc nie jestem wstanie żadną miarką zmierzyć poprawy bądź nie parametrów pracy, a rzucać kasy tym bardziej przez Internet w błoto nie chciałbym.

 

No to sio na zlecenia.przez.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne są takie ogłoszenia... Mieć na lickę IPB (przypuszczam), a ofertowac shit nie pieniądze za pracę.

 

Jeśli podniesiesz swój budżet do 200zł to pisz na PW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam 15zł za wystawienie aukcji, ile byś chciał dać temu "gimnazjaliście" ;) Póki co czekam na wasze oferty i cenniki.

Za 3 dyszki mogę zrobić, bez problemu *.

 

* 3 dyszki + przekopanie całej działki budowlanej, na której będzie trzeba potem trawkę posiać. Działka mała, 3.5ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co w ogóle ktoś się udziela kto nie chce się podjąć tylko piszecie " za mało", "za tyle to mogę tylko apt-get update zrobić" lub innego typu bzdury. To jest zwykłe nabijanie postów, co do gimnazjalisty, czasem to taka osoba może być lepsza od osoby z technikum informatycznego.W takim dziale to tylko ludzie którzy są zainteresowani wykonaniem zlecenia powinni pisać.

 

 

Pozdrawiam

Edytowano przez IT ISLAND (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim dziale to tylko ludzie którzy są zainteresowani wykonaniem zlecenia powinni pisać.

No patrz.. a tymczasem wypowiadają się ludzie, którzy nie lubią psucia rynku.

 

Potem przychodzi Klient, rzucasz cenę (taką trochę większą, przykładowo 3 stówy), a Klient Ci mówi "ee.aa. boo.. no bo na WHT robią za 30 zł", albo "bo kiedyś ktoś mi ktoś to konfigurował za 30 zł", albo "no jak to?! przecież konfiguracja nie może być droższa od serwera!!".

 

Octopus, za te 30 zł, to może ktoś Ci to skonfiguruje faktycznie tak aby tylko działało. No a jak to będzie działać, to sam się możesz domyśleć. Oczywiście na to dostaniesz gwarancje widokową ;)

 

http://odhost.pl - Tani Hosting WWW z płatnością SMS

Polska lokalizacja - Pomoc 24/7 - Najniższe ceny

 

A teraz stopka usera mikorol (minthost.pl)

Mintshost.pl - Najlepsze usługi hostingowe

 

Polska lokalizacja - Support 24/7 - Najniższe ceny

Zdecydujcie się, który ma najniższe ;) to zaniżanie cen tyczy się również hostingów/dzierżawy serwerów itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pomnożysz budżet przez 10 to mogę się tego podjąć. A za 30 to jak już ktoś wyżej pisał... apt-get update ;). Dobra dodamy jeszcze apt-get upgrade ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×