Skocz do zawartości
Beliar

Problem z Analytics, nie działa mimo, że kod jest dobrze wklejony

Polecane posty

Cześć,

 

 

Pierwszy raz mam taki problem i normalnie zaczyna mnie to doprowadzać do szału.

 

Otóż z reguły kod z analytics wklejam przed znacznikiem </head> i wszystko hula.

 

Tym razem, kod wkleiłem również w to samo miejsce, status w panelu admina na GA jest "Odbieranie danych". Pokazane jest jedno wejście na strone z US, mimo, że wejść było dużo więcej i to z polskich lokalizacji.

 

 

Co ciekawe, bo wejściu w Analytics w zakładkę "treść" i wybraniu "Analytics w treści strony", wywala mi komunikat o tym. ze nie ma kodu Analytics w stronie... What the fuck?

 

" W tej konfiguracji pojawiły się problemy. Może to spowodować trudności z załadowaniem Analytics w treści strony.

  • W Twojej witrynie nie jest ładowany kod Google ga.js. Jeśli używasz kodu śledzenia Google na własnych serwerach, nie jest on aktualizowany automatycznie i można nie zauważyć ważnych zmian.
  • W Twojej witrynie nie znaleźliśmy fragmentu kodu śledzenia. Usługa Analytics w treści strony nie może zostać załadowana. Upewnij się, że śledzenie zostało prawidłowo zainstalowane. Jeśli fragment kodu znajduje się w osobnym pliku JavaScript, należy samodzielnie sprawdzić, czy został on prawidłowo załadowany."

 

 

Ogólnie kod jest wklejony w głównym pliku Layout_main.php, mało tego po wejściu na stronę jest on widoczny w kodzie.

 

Kod zainstalowałem z 2-3 dni temu, wczoraj poprawiałem wszystko na "świeżo"...

 

Coś może być nie tak, czy po prostu lepiej poczekać jeszcze parę dni aż jakieś info spłynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×