Skocz do zawartości
pawelmalik

wyloguj.net

Polecane posty

Witam serdecznie, prosze nie oceniac profilu witryny - forum a jedynie własciwosci wizualne. Z gory informuje ze nie jest to tempalka robiona pod zamowienie a jedynie przerobione pewne gotowe rozwiazanie. Za wszelkie sugestie bardzo dziekuje.

 

http://wyloguj.net

 

Przepraszam nie podałem linku do witryny.

Edytowano przez pawelmalik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Jak dla mnie to za jasne, ale tylko dlatego, że chyba jestem typem spod ciemnej gwiazdy :D

 

Szablon prezentuje się dobrze, na Twoim miejscu popracowałbym trochę nad logo, bo jest troche rozmyte.

Menu: Strona główna, Pomoc, itd. dałbym na środek, w ogóle trochę bym przebudował ten szablon, żeby to wszystko takie porozrzucane nie było. Wprowadź drobne poprawki i będzie według mnie bardzo dobrze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ni w ząb mi coś nie pasuje. Całość się jakoś dziwnie zlewa, musisz poprawić kontrast między kolorami. Boksy z tym zaokrągleniem z góry, ale proste z dołu dziwnie wyglądają. Przydałby się też dla nich jakiś cień lub obramowanie.

 

Górny gradient na topie rządzi, do niego dobierałbym kolory wyjściowe.

 

Logo, ikony - takie sobie, do zmiany. Podobnie jak stopka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to siedzę na linuxie i mam zreguły bardzo dobry monitor przed sobą. Co do zaokrągleń pomyślę lecz nie będzie to takie łatwe. Ten górny element myśłałem by umieścic taki sam kolor na boksac. Logo raczej nie będzie zmienione - projekt żony. Co do stopki co masz na mysli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Logo raczej nie będzie zmienione - projekt żony.

To akurat rozumiem, mam podobnie ;)

 

Co do stopki co masz na mysli?

No zobacz, jak ten biały pasuje do reszty? Jak rybie ręcznik, nie uważasz? Aż prosi się, żeby tam coś włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz rozumiem. Myślę że biały kolor zmienie na ten sam co mam pod logo. Co do kolorystyki ma ona równiez związek z serwerem pod pliki ale jeszcze projek nie chodzi bo negocjuję cenę za powierzchnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz rozumiem. Myślę że biały kolor zmienie na ten sam co mam pod logo. Co do kolorystyki ma ona równiez związek z serwerem pod pliki ale jeszcze projek nie chodzi bo negocjuję cenę za powierzchnię.

 

 

logo troche nie kojazy mi sie wogóle z nazwą a chyba powinno aby budować "marke" ale ogólnie spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

logo troche nie kojazy mi sie wogóle z nazwą a chyba powinno aby budować "marke" ale ogólnie spoko :)

 

 

Sygnet czy też logo wcale nie musi się kojarzyć z nazwą, odpowiednie działania i będzie chulać niezależnie czy w samym logo się napisze "wyloguj" czy też nie. Po 2 człowiek prędzej zapamięta obrazek niżeli napis, tu się to wyróżnia i moim zdaniem pasuje bo nie jest to logo jak z miliona innych stron gdzie propagowany jest dualizm znakowo-tekstowy.

 

Co do samego forum styl w miarę przyjemny, niegdzie są za małe kontrasty, ale jak na start może być :)

Edytowano przez Qajs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samego forum styl w miarę przyjemny, niegdzie są za małe kontrasty, ale jak na start może być :)

 

Nie rozumiem za bardzo określenia na start może być? Nie mam zamiaru zmieniac za wielu jak juz forum bedzie miało użytkowników. Raczej jestem przeciwnikiem "głębokich" zmian.

Na pewno pojawi się dział, który pozwoli dodawać opinię dla firm w formie wykresów. Obecnie jeszcze pracuje nad stworzeniem działu pod pliki - panele , ciekawe mod. itp. Zdecydowanie pojawi sie katalog dla pozycjonerów. W przyszłości serwis sprawdzający status danego serwera cos jak serwerstatus.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl forum bardzo mi się podoba - jest przyjemny i nie męczy oka wielkim kontrastem kolorów. jedynie położenie paska logowania mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×