Skocz do zawartości
www.uptm.pl

[opinie] [dyskusje] UPTM.pl - nowość na rynku hostingowym!

Polecane posty

Gość Kamikadze

Zarabiac kazdy chce a robic to ni ma komu :rolleyes:

 

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szeroko rozumiany hosting stał się zwykłym hostingiem co się dalej nic nie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oni są płatnikami vat czy nie ? Bo nie widzę NIPu

 

A regulamin mówi:

9. Faktury VAT będą wystawiane w ciągu 10 dni od realizacji zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Focus

Miałem podobnie, tylko w innej sprawie. Chyba właściciel miał zły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Kolejny krzak, tym razem postawiony pewnie za kasę otrzymaną na święta pod igloka. Żenia na 102, serio ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szablon - tragedia. Firma hostingowa/informatyczna powinna mieć porządnie wyglądającą stronę, to jest wizytówka. Klient, który nie zna firmy patrzy na to jak profesjonalnie wygląda strona.

 

Tabela z ofertą jest tak czytelna, że nie widzę jak pakiety się nazywają. Ponadto te pierdylniki ".:::" wyglądają dziecinnie. Ponadto brak automatyzacji skazuje biznes na porażkę. Większość ludzi jest przyzwyczajona do otrzymania natychmiast konta www.

 

Sorry, ale ja nie zaufałbym takiej "firmie" gdzie współwłaściciel się przyznaje, że główny właściciel nie wie co się dzieje pod jego szyldem.

 

Takie pytanie: Czy zagraniczna firma może podpierać się na ustawach innego kraju?

Edytowano przez Bartosz Stępień (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Szablon - tragedia. Firma hostingowa/informatyczna powinna mieć porządnie wyglądającą stronę, to jest wizytówka. Klient, który nie zna firmy patrzy na to jak profesjonalnie wygląda strona.

 

Tabela z ofertą jest tak czytelna, że nie widzę jak pakiety się nazywają. Ponadto te pierdylniki ".:::" wyglądają dziecinnie. Ponadto brak automatyzacji skazuje biznes na porażkę. Większość ludzi jest przyzwyczajona do otrzymania natychmiast konta www.

 

Sorry, ale ja nie zaufałbym takiej "firmie" gdzie współwłaściciel się przyznaje, że główny właściciel nie wie co się dzieje pod jego szyldem.

 

Takie pytanie: Czy zagraniczna firma może podpierać się na ustawach innego kraju?

Nie narzekaj, przynajmniej działa (wczoraj było Forbidden)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, chłopaki odstawili mega żenadę, ale z drugiej strony ja im bije *poniekąd* brawo.

Który z nas w ich wieku miał tyle jaj, aby się niczym nie przejmować i otworzyć krzaka?

( zakładam, że pewnie mają po 13 lat )

Niczym się nie przejmują i jadą z tematem.

Jeśli ktoś tak wcześnie zaczyna, to ma szanse w wieku 30 lat być już na emeryturze.

Oczywiście są też tacy, którzy kończą w więzieniu, ale to już inna sprawa.

Wiele zależy od indywidualnych predyspozycji i decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bell, jak my mieliśmy po 13 lat, to siedzieliśmy w szkole. I napewno nie latały Ci jakieś wielkie biznesy po głowie. A dzisiejsza młodzież w szkole rzadko przesiaduje, co z resztą widać. A no i w więzieniu możesz poczuć się jak na emeryturze, w końcu żreć i ciepły stołek dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nawet jak nie w szkole to do poznego popoludnia z kolegami na rowerach albo na boisku do samego zamkniecia przez dozorce :-)

 

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bell, jak my mieliśmy po 13 lat, to siedzieliśmy w szkole. I napewno nie latały Ci jakieś wielkie biznesy po głowie. A dzisiejsza młodzież w szkole rzadko przesiaduje, co z resztą widać. A no i w więzieniu możesz poczuć się jak na emeryturze, w końcu żreć i ciepły stołek dają.

Wręcz przeciwnie. Od 13 roku życia wiedziałem, że się na etat nie nadaje,

bo nigdy nie umiałem do szkoły dotrzeć na 8:00 - choć miałem do niej 300 m.

Doskonale zdawałem sobie z tego sprawę, że jedyną moją szansą zarobić w przyszłości na chleb,

to mieć własną firmę; sam siebie raczej za spóźnienia nie zwolnię. :P

 

Analizując tego typu przypadki należy wziąć pod uwagę, że mamy XXI wiek.

Kiedyś małolat mógł dorobić rozdając ulotki czy rozwożąc gazety.

W dobie internetu i sociali łatwiej zarobić w sieci niż na gazetach/ulotkach i dobrze,

że są młodzi ludzie, którzy widzą ten potencjał.

Dziś, każdy małolat może za uciułane z kumplami pieniądze kupić sobie dedyka w OVH

czy VPSa i otworzyć krzaka/hosting gier etc.

 

Poszukajcie w historii internetu. Wiele firm obecnych dziś lub niegdyś na tym forum

zaczynało od czegoś co nawet X lat temu powszechnie określano partyzantką.

A to strona do chrzanu, włamy, awarie, regulamin z kosmosu, a o serwerach na neostradzie

nie wspominając ( tego było wyjątkowo dużo ), a kończąc na ultra pro adminach /scripts/update_x.sh ( CPanel ).

Dziś są postrzegani jako poważni partnerzy w biznesie - nie pytać, nie będę wymieniał nazw firm.

 

Wg. dzisiejszych standardów sprzedaży - UPTM to mega szajs.

Co nie znaczy, że za 5-10 lat nie powstanie pro1.pl ( random name )

i nie będzie się hostować u nich 1/10 tego forum.

Kto wcześnie zaczął, ten wcześniej ma szansę odnieść sukces.

Byleby tylko nie popełnili jakiegoś kardynalnego prawnie błędu ( vide Głowa )

i umieli dostrzegać to co internet im podaje na tacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Marcin jak Ty ładnie piszesz, trzynastozgłoskowiec prawie, stepy akermańskie, podział na zwrotki. Jeszcze nad rymami musisz popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nawet jak nie w szkole to do poznego popoludnia z kolegami na rowerach albo na boisku do samego zamkniecia przez dozorce :-)

 

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Co Ty o tym wiesz jak sam nie masz jeszcze nawet 20 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że ten godny recytacji na lekcjach z polskiego twór jest spóźniony bo uptm.pl zmieniło się z hostingu w firmę webmasterską i darmowy hosting (ale już niedługo pewnie kolejna metamorfoza) :P Ale faktycznie jest tam sporo racji. Niestety w internecie dorobić się jest nie tylko łatwiej ale i trudniej bo konkurencja rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×