Skocz do zawartości
www.uptm.pl

[opinie] [dyskusje] UPTM.pl - nowość na rynku hostingowym!

Polecane posty

Witajcie,

 

Przekazujcie tutaj swoje opinie na temat tej firmy.

W tym wątku również zamieszczajcie swoje sugestie, podyskutujmy o UPTM.pl :)

 

 

Cóż więcej mogę jeszcze dodać - nowość na rynku hostingowym UPTM.pl :D.

 

 

Zapraszam do dyskusji i opisywania swoich "wrażeń" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

nowość na rynku hostingowym UPTM.pl :D.

 

Na czym polega ta "nowość"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy hosting, oferta co do atrakcyjności moim zdaniem jest niczego sobie ;)

 

sshd - posiadamy serwery w Biznes-Host.pl, chyba nie musimy mieć własnego DataCenter?

Edytowano przez www.uptm.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, nie pisze iż ma być własne DC.

Ale napisz co jest tam innowacyjnego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ciekawa oferta, dobre serwery...

 

Ja nie mówię, że tu na rynku jakąś rewolucję wprowadzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jakosc to podstawa?

Co to jest "jakosc"?

Ogólnie plus za to, że nie dajecie się grabić w Polsce, ale niestety wszystko inne już o wiele słabiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślnie instalowany system: Lunux Debian 6 64 bit, możliwość zdalnej zmiany.

 

Ot, taka literówka.

Ogółem chyba pozytywnie, zobaczymy jak będzie za parę miesięcy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właścicielem marki UPTM.pl jest firma iWebt

 

38 Church Street,

Grays,

 

United Kingdom

Na ile ten adres jest wiarygodny ?

Będę niebawem w tamtych stronach bo od około 10-15 stycznia i mogę się wybrać do was na kawę ;)

Lubię podróżować a że przejazdy autobusowe i kolejowe na terenie całej Anglii mam za darmo z przyjemnością was odwiedzę. :)

Edytowano przez Lubię to ! (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ile ten adres jest wiarygodny ?

Będę niebawem w tamtych stronach bo od około 10-15 stycznia i mogę się wybrać do was na kawę ;)

Lubię podróżować a że przejazdy autobusowe i kolejowe na terenie całej Anglii mam za darmo z przyjemnością was odwiedzę. :)

 

No bez jaj, to że ktoś musi podać jakąś siedzibę nie znaczy że zaraz przyjmuje tam interesantów, szczególnie że to działalność internetowa.

 

z milion firm ma firmę zarejestrowaną w ten sposób i nie ma tu nic dziwnego, ot zwykłe czepialstwo kogoś kto nie ma co robić tylko jeździć bo za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest tego typu, że firma stoi na mojego kolegę, który mieszka w UK.

 

Siedziba firmy istnieje jak najbardziej, zapraszamy :).

Tylko, że on Ci za dużo nie powie, bo ja zarządzam całym UPTM.pl - a ja pracuję zdalnie z Polski :D

 

Dawid prawie nie wie nic, co się dzieje w UPTM.pl - tu chodzi tylko o to, żeby nie było krzaka :)

 

 

 

Fakt, budynek nie jest piękny, ale przy rejestracji trzeba podać jakiś adres, a na razie jest to dom właściciela. W marcu/kwietniu Dawid planuje wynająć jakiś lokal pod firmę :)

Edytowano przez www.uptm.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

@www.uptm.pl - jako "przedstawiciel" "firmy" tutaj na forum, nie powinieneś się takimi faktami chwalić. Takie chwalenie może się skończyć czyjąś życzliwością (a takich mamy w kraju więcej niż za komuny) i będziecie mieli obej nieźle przeje... :) O takich rzeczach lepiej się nie mówi głośno na forum !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid prawie nie wie nic, co się dzieje w UPTM.pl - tu chodzi tylko o to, żeby nie było krzaka :)

Oj... Wiesz że takie coś to proszenie się o problemy? Fikcyjne legalizowanie działalności jest karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trwa przebudowa naszego hostingu. Informujemy, iż konta naszych Klientów są bezpieczne i funkcjonują prawidłowo.

Wstrzymana została rejestracja. Zmieni się również oferta - nie będziemy już tak szeroko rozumianym hostingiem, lecz zwykłym hostingiem WWW i... A to już niespodzianka ;]

 

 

szybko przyszło szybko poszło

Edytowano przez Lubię to ! (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Trwa przebudowa naszego hostingu. Informujemy, iż konta naszych Klientów są bezpieczne i funkcjonują prawidłowo.

Wstrzymana została rejestracja. Zmieni się również oferta - nie będziemy już tak szeroko rozumianym hostingiem, lecz zwykłym hostingiem WWW i... A to już niespodzianka ;]

 

 

szybko przyszło szybko poszło

 

Za tydzień będzie: "Przepraszamy hosting na sprzedaż"?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Za tydzień będzie: "Przepraszamy hosting na sprzedaż"?

Taaa żeby co jeszcze było jako ten hosting domena odpalona na 3 dni z ofertą i już ?

raczej będzie

,,Domena na sprzedaż idealna pod usługi hostingowe ''

ile myślisz on tam klientów zwabił 1-2 z wcześniejszego ocoom.pl i tyle.

Dedyki to wydatki plus jakiś admin do nadzoru tego

BH wszystkiego mu nie skonfiguruje więc i interes się kończy ;)

Szkoła + nauka i czas na przyjemności ? Nie na pewno nie zakładając hosting ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoła + nauka i czas na przyjemności ? Nie na pewno nie zakładając hosting ;)

Myślisz, że gimbaza się uczy? To wszystko jest na takim poziomie, że nic z tego narodu nie zostanie.

Teksty na stronie pierwsza klasa. Tylko jeszcze ktoś by to mógł na polski przełożyć.

 

nie będziemy już tak szeroko rozumianym hostingiem, lecz zwykłym hostingiem WWW i...

i... się obudziłem. Teraz będziemy sprzedawać konewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że gimbaza się uczy? To wszystko jest na takim poziomie, że nic z tego narodu nie zostanie.

Teksty na stronie pierwsza klasa. Tylko jeszcze ktoś by to mógł na polski przełożyć.

 

 

i... się obudziłem. Teraz będziemy sprzedawać konewki.

To że się nie uczą dobrze o tym wiem trawka ,3 piwa i ile to on sexu nie uprawiał !

Baa samosiejkę im sprzedają ale boba jak po trawie.... ale mnie kopło itp.....

Miłosz aj tam teksty przecież to zagraniczna firma <szpan>

A co miał się nie obudzić jak taki ty czy jakaś osoba ogarnięta napisała i chciała kupić VPS z DA pięknie skonfigurowany pod siebie a chłopak nie wiedział jak to zrobić bo o administracji ma tyle wiedzy co o zadanych lekcjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Napij się i idź spać, potem daj tłumaczowi przysięgłemu i niech ten post przetłumaczy. K, jaki niski poziom, dawno takiego żalu na dupie nie widziałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, już? :D

 

Trzeba się spieszyć z ocenianiem firm bo odchodzą szybciej niż prawdopodobnie trwała produkcja strony :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując : firmanctwo, dalszy resell kont reseller, przebudowa 2 dni po starcie, komunikat o przebudowie nie świecący jakością, krzak z powodu braku imion i nazwisk (no może za wyjątkiem wspomnianego w tym topicu) - dziękuję postoję.

 

Ogólnie plus za to, że nie dajecie się grabić w Polsce, ale niestety wszystko inne już o wiele słabiej.

Jak ja lubie takie podejście. Do wszystkiego Polska najgorsza ale firmę to by się chciało tu mieć tylko podatków tu nie płacić, mieszkać tu by się chciało ale pracować gdzie indziej. Weź już wyjedź i wstydu ludziom nie przynoś.

Edytowano przez Inferno (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×