Skocz do zawartości
globox99

MinecraftForums.pl - Wszystko czego szukasz. Do OCENY :)

Polecane posty

Witam, chciałbym zaprezentować Forum przeznaczone pod grę Minecraft.

Tworząc je bazowałem się na MinecraftForum.Net gdzie jest to forum angielskie.

Postanowiłem więc zrobić polską odsłonę tego forum. Proszę o komentarze.

 

Link: http://www.MinecraftForums.pl

 

Proszę o opinię.

Co dodać, co usunąć.

Edytowano przez globox99 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Link jest źle podany na końcu jeden znak za dużo ;)

Na chwile obecną niewiele jest do oceniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Link jest źle podany na końcu jeden znak za dużo ;)

Na chwile obecną niewiele jest do oceniania.

Tak wiem, link poprawiłem. Co do małoego oceniania to tak. Dziś ruszyło forum.

Chcę jakoś zareklamować i być WIELKIM forum xD

 

 

Bardzo ładnie zainstalowane MyBB + świetnie zainstalowana templatka. Rewelacja, gratuluję! Tak trzymać.

Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją postawą reprezentujesz osobę u której data urodzenia, a dokładniej dwie ostatnie cyfry to 99. Nie wiem dlaczego zaniżasz poziom tego forum... Wróć za 4-5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli ty się urodziłeś w 123 roku? Możesz mnie cmoknąć jeśli uważasz że 99 to data urodzenia..

Mam 16 lat i nie zamierzam rezygnować z forum.. Poza tym. Prosiłem o opinię forum a nie osoby prowadzącej...

 

Ps: nawet jeśli ktoś by robił takie forum i maił 13 lat to co?

Zazdrościsz? Po prostu umie to robi..

Edytowano przez globox99 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

ಠ▃ಠ

zainstalowałeś MyBB i na dodatek wgrałeś szablon, po prostu szok! Co mamy niby oceniać? Szablon nieco nawiązujący do Minecraft (gry dla gimbusów) zobacz sobie np. to forum KLIK. Nie lepiej zrobić jak reszta osób w twoim wieku, nędznej kopii Mpc na pirackim skrypcie IP. board i wykupić 10 slotów w jednej z najdroższych i jednocześnie najgorszych firm o nazwie craftse$$e?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem twojej opinii..

 

"Wgrałeś szablon" - Zrobiłem to ponieważ aktualnie nie mam nic bardziej nawiązującego do Minecrafta.

MinecraftForum.net to wersja Angielska.. Dlatego chcę zrobić jej polski odpowiednik niekoniecznie taki sam..

Co do servera to mam.. Nie 10 slotów a 250.. 3 servery..

Zazdrościsz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Nie mam czego... Nie jarają mnie gry, gdzie stawiamy klocki. Najlepszy jest to:

Hosting wykupiony w proserwer.pl

Reszta informacji o tej domenie.

NAZWA DOMENY:

minecraftforums.pl

typ abonenta:

osoba fizyczna

serwery nazw:

ns1.proserwer.pl.

ns2.proserwer.pl.

utworzona:

2012.12.27 14:03:50

ostatnia modyfikacja:

2012.12.28 00:00:35

koniec okresu rozliczeniowego:

2013.12.27 14:03:50

ABONENT:

osoba:

K$$$l Ci$$$ar

ulica:

Po$$$rze 5$a

miasto:

5$-4$$ L$$$wka

lokalizacja:PL

ostatnia modyfikacja:

2012.12.27

REJESTRATOR: Home.pl S.A.

pl. Rodła 9

70-419 Szczecin

Polska/Poland

+48.914325555

801445555

 

Chcesz zrobić super forum, a stawiasz stronę na hostingu SMS

 

mega_facepalm.jpg

Edytowano przez mpm1122 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie zainstalowane MyBB + świetnie zainstalowana templatka. Rewelacja, gratuluję! Tak trzymać.

 

A co to za problem, ja przepraszam? <_<

 

Swoją postawą reprezentujesz osobę u której data urodzenia, a dokładniej dwie ostatnie cyfry to 99. Nie wiem dlaczego zaniżasz poziom tego forum...

 

Tego nie skomentuję...

 

Wracając do tematu. Jak już tworzysz to forum, to chociaż zadbaj o to, żeby coś przyciągało ludzi, pisz dużo na forum, aby było o czym dyskutować.

 

Pozdrawiam,

Bartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MinecraftForums.pl - Wszystko czego szukasz

 

Na tym forum nie ma absolutnie NIC, zero jakiejkolwiek wartości. Zero jakichkolwiek perspektyw, niczego co by mogło zainteresować potencjalnego gracza. Kolejny projekt, który upadnie za góra miesiąc z zaskakującą liczbą 5 userów.

 

A i przepraszam, co mamy oceniać? Bo to co tu jest oceniam na 1/10 i nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluję. Jeśli przez start serwisu uważasz wgranie MyBB i Templatki to powodzenia. Userzy powinni napisać "Dzięki Ci zbawco, że udostępniłeś nam miejsce gdzie możemy pisać o naszym minecrafcie, nie ma nigdzie drugiego takiego serwisu i jesteśmy uratowani! Już zabieramy się do roboty!".

 

Już w ogóle pomijam fakt, że na samym forum są literówki w jedynym poście i jedynym temacie na tym forum :D. Również pomijam fakt, że Twoja jakże promująca stronę sygnatura również zawiera błąd i nie odnosi do właściwego adresu. Tak trzymaj.

 

Polecam wziąć kubeczek soczku i patrzeć w statystyki bo userzy lada chwila zaczną walić drzwiami i oknami, hosting może nie wyrobić z takim obciążeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Styl nie jest najgorszy bynajmniej tematyczny.

Domena dłuuuuga co najgorsze to jest te LOGO poprostu masakra.

Nie czepiajcie się serwera bo każdy używa jaki uważa jedni za sms drugi dedyk za 500/miech. Przecież to bez sensu aby kupować wielki serwer pod serwis co dopiero rusza....

Co do samej idei serwisu to nie przemawia ona do mnie nigdy nie byłem zwolennikiem tego typu serwisów i tak raczej zostanie, ale jedno pozostawię bez komentarza tak jak inni nie powinieneś reklamować nie rozwiniętego serwisu. Rozwiń przyciągnij użytkowników zaciekaw treścią wtedy reklamuj bo teraz po co ja mam tam wbić ? zobaczyć forum i wyjść ? jest treść są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zainstalowałeś MyBB i na dodatek wgrałeś szablon, [...]

 

A działy same się stworzyły? :lol:

Stwórz treść, fikcyjne dialogi (dyskutuj z dwóch kont... ale bez przesady - żeby wyglądało naturalnie...) albo poproś kogoś, jakiegoś kolegę czy mamę, żeby podyskutował/a z tobą na łamach twojego forum. I nie zrażaj się negatywnymi uwagami, bądź co bądź są w tym momencie słuszne, ale popraw na co zwróciliśmy uwagę i wróć tu za miesiąc/rok gdy forum zdobędzie już jakąś rzeszę użytkowników i unikalnych treści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Przypominam, że ten dział jest do oceny strony z contententem... np: klik, kilk, kilk, a coraz częściej widzę tutaj tematy taki jak ten oraz ten. Archi całą sytuację już przedstawił i popieram go w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fikcyjne dialogi (dyskutuj z dwóch kont... ale bez przesady - żeby wyglądało naturalnie...)

 

Na allegro są często dziwki-tekstowe które za 30zł oferują ileś-tam postów, oczywiście "tematycznych".

 

A dyskusja samym z sobą z pewnością przyniesie oczekiwany efekt dużego ruchu. To podobna rzecz jak ludzie którzy instalują boty do tworzenia nowych kont na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×