Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

zawsze można zostać, i prostować przekłamania, ale prawda jest taka że większość tematów i tak toczy się już na fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Poleciało sporo negatywnych opinii. Mogliby wszystkim firmom po 25 negatywnych skasować i każdy byłby zadowolony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Patrys, chyba masz rację, że coś się kończy.

Usunięcie profilu pioklo bez ostrzeżenia, zamknięcie wątku i jego stanowcze ucięcie na forum, które wszak służy do dyskusji wygląda słabo.

I nie jest to przytyk konkurencji, ot prywatne spostrzeżenie osoby, która na forum jest od lat, a część osób stąd zna osobiście.

Przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Bardzo. Przekaz jest jasny. Trochę śmieszno, trochę straszno ;)


Jakoś tyle lat byliśmy w stanie rozsądnie koegzystować: ludzie z wielu różnych firm, jakby nie było konkurencyjnych. Masę osób tutaj poznałem, z wieloma mam nadal kontakt.

 

A teraz się dowiedziałem, że to niemal układ, który tutaj coś kombinował :D Trochę jak sytuacja polityczna, mgła, strzały :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tylko czekać aż w ramach cenzury prewencyjnej zaczną odkopywać stare tematy i będzie można zaobserwować zjawisko znikania użytkowników niczym rusków za Stalina i NKWD.

 

Każdy kto tu siedzi/ał (albo będzie siedział :) ) przez ileś lat to polecał jedną czy kilka firm. Z różnym skutkiem ale jednak.

Krótkie śledztwo, połączenie posty polecające <=> znajomość użytkownika z firmą i będzie można skasować niemal każde konto firmowe i wiele prywatnych które trochę były tu aktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariaczi

Mnie machnęło 3 i pół roku... nie wiedzieć kiedy :) Czekam na URLa do forum bez opcji politycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy punkt

 

 

6. Zakazane jest zakładanie kolejnego Konta przez tego samego Użytkownika po zablokowaniu lub usunięciu Konta przez Usługodawcę. W przypadku złamania powyższego zakazu Użytkownik zobowiązuje się do wniesienia na rzecz Usługodawcy opłaty w wysokości 1000 zł brutto tytułem weryfikacji konta Użytkownika.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Jeżeli Bartosz nie ma dużych problemów finansowych/zdrowotnych to naprawdę nie zrozumiem decyzji jak i jego podstępowania ;)

 

CEO Nazwy postępuje mocno biznesowo jednak nie mi oceniać czy w tym przypadku to dobra opcja.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Jeżeli Bartosz nie ma dużych problemów finansowych/zdrowotnych to naprawdę nie zrozumiem decyzji jak i jego podstępowania ;)

 

CEO Nazwy postępuje mocno biznesowo jednak nie mi oceniać czy w tym przypadku to dobra opcja.

 

 

Społeczności w Internecie nie lubią ucisku i trzymania za jaja. To użytkownicy tworzą forum i to użytkownicy są jego jedyną wartością. Kilka pierwszych decyzji jakie podjął p. Nowak (chociażby mocno kontrowersyjny regulamin) moim prywatnym zdaniem są fatalne dla przyszłości forum, bo pewnie przy środkach i możliwościach jakimi p. Nowak dysponuje, biznesowo wyjdzie na tym na mocnym plusie :)

 

A Bartek, że myśli przede wszystkim o kasie to żadna nowość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Bardzo. Przekaz jest jasny. Trochę śmieszno, trochę straszno ;)

Jakoś tyle lat byliśmy w stanie rozsądnie koegzystować: ludzie z wielu różnych firm, jakby nie było konkurencyjnych. Masę osób tutaj poznałem, z wieloma mam nadal kontakt.

 

A teraz się dowiedziałem, że to niemal układ, który tutaj coś kombinował :D Trochę jak sytuacja polityczna, mgła, strzały :D

 

Ja tu nawet pracę znalazłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

trzy literki L.E.T tylko że nie anglojęzyczne a .pl już stoi ;)

Właśnie biorę się za konfigurację dogłębną skryptu ;)

Mi nie zależy na kasie czy innych tego typu rzeczach, także mogę zrzec się nawet owej instalacji i domeny - zależy mi jedynie na miejscu i ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

"Pana konto na Pana wniosek zgodnie z Regulaminem zostało usunięte z forum webhostingtalk.pl.

Nie istnieje podstawa prawna do żądania usunięcia przez webhostingtalk.pl Sp. z o.o. postów które Pan opublikował, dlatego posty te nadal pozostają widoczne na forum"

 

Nie mamy pana płaszcza i co pan nam zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

"Pana konto na Pana wniosek zgodnie z Regulaminem zostało usunięte z forum webhostingtalk.pl.

Nie istnieje podstawa prawna do żądania usunięcia przez webhostingtalk.pl Sp. z o.o. postów które Pan opublikował, dlatego posty te nadal pozostają widoczne na forum"

 

Nie mamy pana płaszcza i co pan nam zrobi?

 

I niestety mają rację (chyba, trzeba by jeszcze podrzucić prawnikowi który zna się na prawie autorskim, czy nie ma tu jakichś niedozwolonych klauzul). Poprzedni regulamin już to "zapewniał" :)

Edytowano przez Adam Szendzielorz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nowe tematy znikają...

KXd1vGl.png

z prośbami o usunięcie kont.

 

Sądzę że za chwilę i ten temat będzie przesortowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Eh... szkoda bo mój temat mimo że lekko prześmiewczy to już został usunięty, na dodatek widzę że cała konwersacja prywatna jest już inwigilowana. Wiem że grupa dev/sys ops ma slack'a - może tam znajdę miejsce (o ile slack ten żyje) bo niestety konta FB jako takiego nie posiadam.

 

Mimo iż w czeluściach internetu większość z nas jest anonimowa to świat jest strasznie mały. Fajnie było obserwować poczynania stałych użytkowników i ich wypowiedzi, także bardzo będzie mi brakowało takiego miejsca. Mam nadzieję że moja LET alternatywa lub cokolwiek (kogokolwiek) innego będzie w stanie przyciągnąć właśnie te osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Eh... szkoda bo mój temat mimo że lekko prześmiewczy to już został usunięty, na dodatek widzę że cała konwersacja prywatna jest już inwigilowana. Wiem że grupa dev/sys ops ma slack'a - może tam znajdę miejsce (o ile slack ten żyje) bo niestety konta FB jako takiego nie posiadam.

 

Mimo iż w czeluściach internetu większość z nas jest anonimowa to świat jest strasznie mały. Fajnie było obserwować poczynania stałych użytkowników i ich wypowiedzi, także bardzo będzie mi brakowało takiego miejsca. Mam nadzieję że moja LET alternatywa lub cokolwiek (kogokolwiek) innego będzie w stanie przyciągnąć właśnie te osoby.

 

Ja przed chwilą znalazłem to i myślę, że jest dobrym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe tematy znikają...

z prośbami o usunięcie kont.

Cytując http://www.webhostingtalk.pl/topic/57359-wht-zostalo-sprzedane-nazwapl/page-3?do=findComment&comment=491058

 

Informuję, że kwestie regulaminowe traktuje poważnie i jeżeli komuś nowe zasady utrzymywania forum bez „kryptoreklamy się nie podobają” to może wysłać maila na konto kontakt@webhostingtalk.pl z rezygnacją z korzystania z konta na serwisie webhostingtalk.pl.

 

 

Mimo iż w czeluściach internetu większość z nas jest anonimowa to świat jest strasznie mały.

Słabo wychodzi ta anonimowość w rzeczywistości ;) I jest dość pozorna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×