Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Ja tam na orange nie narzekam. Chyba prawie zawsze mam zasięg 3g (w domu praktycznie nie mam ani 2g ani 3g, ale to wszystkie sieci)
Podróż 30 kilometrów pociągiem nie sprawia problemów żeby sobie posłuchać radia przez internet czy coś. Nie przerywa, ogólnie jestem zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No u mnie też właśnie wszystkie sieci w domciu mają słabszy (internetowy). Rozmowny mają full / lub minimum w łazienkach.

 

Od jakiegoś czasu korzystam też z orange Cloud i nawet fajnie to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również korzystam od kilku lat z Orange i nie mam żadnych zastrzeżeń :)
Niektórzy mają tutaj dziwne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na orange nie narzekam. Chyba prawie zawsze mam zasięg 3g (w domu praktycznie nie mam ani 2g ani 3g, ale to wszystkie sieci)

Podróż 30 kilometrów pociągiem nie sprawia problemów żeby sobie posłuchać radia przez internet czy coś. Nie przerywa, ogólnie jestem zadowolony :D

Ja podobnie. Mimo początkowego, sceptycznego nastawienia jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co chwilę przekonuje się że branie tel w abo nie ma sensu. Korzystam głównie z sms + internet. Płacę 25zł miesięcznie 6zł wydaje na smsy i 12zł na internet (nielimitowane sms w orange i 1GB neta), ale często są promocje np świąteczne:
doładuj konto za 25zł a sms w sieci będziesz miał za darmo
3gb internetu na miesiąc za 3zł (świąteczny pakiet)
6gb internetu za 6zł na 2 miesiące (pakiet wakacyjny - można było go aktywować do końca wakacji więc praktycznie przez 4 miesiące działałem na tych pakietach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja sobie doładowuje orange co miesiąc - dwa za 5zł, mam internet średnio z 500MB wolne i przechodzi na następny miesiąc bo nie wykorzystuje. Po doładowaniu jakieś 100MB mi dodają, więc więcej dobijam niż wykorzystam. Rozmowy - częściej do mnie dzwonią a nie smsuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tak :)

 

Przy androidzie najlepsze rozwiązanie bo sobie aktualizuje wszystko z netem (poczta, facetbuk i jakiś sport.pl) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to raczej indywidualne podejście a nie "bo android" :P jedni muszą gadać, drudzy pisać (ja np piszę około półtora tysiąca smsów miesięcznie więc jakoś Orange free jest nie dla mnie) a trzeci korzystają głównie z internetu jak ty. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łapie tego pyluje na 2 domeny o obydwie mają już wpis na dns.pl Nazwa domeny po zakończeniu okresu rozliczeniowego

Czyli teoretycznie nie powinny działać już do momentu ich opłacenia wiadomo max 15 dni.

Jednak praktycznie jest tak że faktycznie jedna jest wyłączona a druga jak działała tak działa hmm jak to możliwe? sprawdzałem i ani jedna ani druga jeszcze nie zostały opłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Myślę, że to raczej indywidualne podejście a nie "bo android" :P jedni muszą gadać, drudzy pisać (ja np piszę około półtora tysiąca smsów miesięcznie więc jakoś Orange free jest nie dla mnie) a trzeci korzystają głównie z internetu jak ty. ;)

 

No ja muszę mieć aktualną pocztę + orange cloud :)

A mój Andrzej lubi pobierać aktualizacje różnych programów. Ja mu tego nie zabraniam bo i tak nie wykorzystuje transferu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem mandat za przekroczenie prędkości o.... 21km na godzinę... W sobotę jadę na wyjaśnienie (bo i tak mandat przyszedł nie na mnie), ale czy jestem w stanie powołać się na dokładność fotoradaru (przeczytałem gdzieś w necie że jest to +- 3km/h) aby zmniejszyli wymiar kary? z tego co wyczytałem w necie do 20km/h jest kara od 50 do 100 zł i 2 punkty a od 21km/h przekroczenia jest od 100 do 200zł i 4 punkty - ja dostałem 150zł i 4 pkt ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem mandat za przekroczenie prędkości o.... 21km na godzinę... W sobotę jadę na wyjaśnienie (bo i tak mandat przyszedł nie na mnie), ale czy jestem w stanie powołać się na dokładność fotoradaru (przeczytałem gdzieś w necie że jest to +- 3km/h) aby zmniejszyli wymiar kary? z tego co wyczytałem w necie do 20km/h jest kara od 50 do 100 zł i 2 punkty a od 21km/h przekroczenia jest od 100 do 200zł i 4 punkty - ja dostałem 150zł i 4 pkt ;/

 

Ale fotorada jest tak skonfigurowany chyba że już uwzględnia to +- 3 km.h. Ale nie jestem pewny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie możliwe, wg licznika w samochodzie (a on chodzi równo z GPS) jechałem równo 70 (pamiętam jak mi mignął, od razu spojrzałem na licznik). Nie możliwe żebym jechał 74km/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie możliwe, wg licznika w samochodzie (a on chodzi równo z GPS) jechałem równo 70 (pamiętam jak mi mignął, od razu spojrzałem na licznik). Nie możliwe żebym jechał 74km/h.

 

Liczniki w każdym samochodzie przekłamują a GPS nie jest dokładny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja dostaje fotke, to zawsze przychodzi z przekroczeniem 11. Fenomen :) chociaż zawsze staram się jechać max 58,5 w zabudowanym, uwzględniam błąd pomiarowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z reguły cisne jak jest 70tka do 80 - fotki jeszcze nie ma :) ale zawsze jest kwestia, że to nie Ty jechałeś i nie pamiętasz kto to mógł być - zapłacisz tylko mandat bez pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiegoś klienta ssh z możliwością posiadania kart w kilku rzędach ( coś jak mix tab plus w firefoxie, gdzie mam karty w x rzędach) - obecnie mam MTPutty jednak karty są w jednym rzędzie, co przy 20 kartach jest niewygodne.

 

Jakieś ciekawe propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja tam z reguły cisne jak jest 70tka do 80 - fotki jeszcze nie ma ale zawsze jest kwestia, że to nie Ty jechałeś i nie pamiętasz kto to mógł być - zapłacisz tylko mandat bez pkt.

Z tego co wiem teraz to się zmieniło. Tak ogólnie to punkty zlewam bo to moje pierwsze, i tak po roku czy tam dwóch się kasują.
Głupio bo postawili tam radar - kiedyś jeździłem tamtędy często i wtedy jeszcze go nie było. Przerwa ze 3 miesiące i nagle pstryk mi w oczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×