Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość mpm1122

Chcesz je z powrotem? Bo pewnie będą wymieniane niedługo :D

 

Nie dzięki, ale może na złom byś zaniósł :) Z lat świetności ostał się tylko ZUK (Zakłady Urządzeń Kotłowych) Resztę przemysłu szlag trafił ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps. a Hołowczyc przeniósł firme do play...

Z dwa tygodnie temu był u nas serwisant FOGO sprawdzić kontroler przy agregacie i pogadaliśmy troche, mi.in. o właśnie Playu. Nie pamiętam dokładnie ile mówił, że mają telefonów w firmie, ale chyba coś ponad 100. Na wiosne im się kończy umowa z Play i przenoszą wszystko do Plusa. Najbardziej narzekają serwisanci i handlowcy. Po całej Polsce latają i ledwo im działa wszystko, problemy z zasięgami itp. No jak kilkadziesiąt osób narzeka na problemy z zasięgiem, to coś w tym jednak musi być. Tym bardziej, że nie siedzą w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Swoją drogą, jeżeli ktoś ma w domu/pracy stare żeliwne kaloryfery, to na 97% ma je z mojego miasta ;)

 

Mam jeszcze w kilku pokojach i powiem ci że za żadne inne bym je nie wymienił.

To są kaloryfery które trzymają ciepło!

Nie to co teraz w piecu wygaśnie i dupa zimno w domu...

 

Nie dzięki, ale może na złom byś zaniósł :) Z lat świetności ostał się tylko ZUK (Zakłady Urządzeń Kotłowych) Resztę przemysłu szlag trafił ;(

Ha zaniósł żeliwiaka to nie taka prosta sprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze w kilku pokojach i powiem ci że za żadne inne bym je nie wymienił.

To są kaloryfery które trzymają ciepło!

Nie to co teraz w piecu wygaśnie i dupa zimno w domu...

 

Zdecydowanie! Kocioł zimny a grzejniki dalej gorące :)

 

Co do złomu, ostatnio wiozłem kilkadziesiąt sztuk, po 20-parę żeber - ładne pieniądze :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zdecydowanie! Kocioł zimny a grzejniki dalej gorące :)

 

Co do złomu, ostatnio wiozłem kilkadziesiąt sztuk, po 20-parę żeber - ładne pieniądze :)

 

 

Zawsze na zimę drożeje.

Heh te kaloryfery właśnie mają to coś :)

Teraz fakt blaszka szybko się nagrzeje ale jeszcze szybciej ostygnie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

W Warszawie jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby nie działał.

Centrum Warszawy (1 przypadek - okolice Warszawy Centralnej, 2 przypadek - okolice Placu Zamkowego).

Zasięg pełny. Ktoś dzwoni. No to odbieram, rozmawiamy sobie, no i... po jakimś czasie przestaje słyszeć rozmówcę,

ale on twierdzi, że mnie cały czas słyszał. Cisza jak makiem zasiał - żadnego szumu tła nawet.

Ot tak, jak by się jakiś muting VaD włączył. Trwa to gdzieś koło 15 sekund, po czym wraca do normy.

Czasem też nawiązywanie połączenia trwa i trwa... koło minuty.

Testowałem to na kilku telefonach i problem co jakiś czas występuje, niezależnie od telefonu i lokalizacji.

Jak dzielę się tym spostrzeżeniem z innymi, to oni też dostrzegają takie zjawisko.

 

A odnośnie tych mądralińskich, którzy ciągle bąkają o przełączeniu operatora na Plusa, to wszystko fajnie, ale...

... niektóre telefony jak "zgubią" sieć, to wyświetlają taki śmieszny komunikat w stylu

"Wybrany operator przestał być dostępny. Wybierz sieć?"

I cały problem polega na tym, że dopóki nie potwierdzisz i nie wybierzesz czegoś (choćby jeszcze raz Plusa),

to będziesz wylogowany z sieci ;)

 

 

To teraz zmieniając nieco temat dyskusji - co o T-Mobile?

Ichsza oferta po wtorkowej korekcie wydaje się całkiem atrakcyjna... nawet od Playa.

Bo 50zł za nielimitowane połączenia (stacjonarne+komórki), SMSy, MMSy i 2GB internetu wygląda ciekawie.

Ale może ktoś się wypowie, jak tam jest z połączeniami głosowymi, a także z używaniem internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomi mają i jakoś nie narzekają. Kuzyn ma do parunastu lat i jest zadowolony. Problemy z zasięgiem w środku lasu są jedynie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niektóre telefony jak "zgubią" sieć, to wyświetlają taki śmieszny komunikat w stylu

"Wybrany operator przestał być dostępny. Wybierz sieć?"

I cały problem polega na tym, że dopóki nie potwierdzisz i nie wybierzesz czegoś (choćby jeszcze raz Plusa),

to będziesz wylogowany z sieci

A miałeś już komunikat od Play, że jesteś poza granicami kraju? ;) Ja tak mam praktycznie co wyjazd autem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Ale może ktoś się wypowie, jak tam jest z połączeniami głosowymi, a także z używaniem internetu.

 

Mam główny numer w T-mobile ( era ) od 8 lat i nigdy nie było problemu.

Przemieszczam się trochę po Polsce i problemy z siecią pojawią się jedynie w terenach leśnych...

 

W samym szczecinie zmodernizowana sieć działa bardzo dobrze, a o dziwo ostatnio o przy sporej prędkości na expresówce jakieś 60 KM od szczecina internet również śmigał wyśmienicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rafox: nic nie myślimy, konstytucja mu nakazała, to się podał do dymisji, po czym "otrzymał misję stworzenia nowego gabinetu", jako szef zwycięskiej partii i rządzi po dziś dzień. I porządzi do kolejnych wyborów. A jak znów je wygra to i dłużej (o ile ten kraj to zniesie). Co do formy, jaką zastosował, to cóż - Tusk zawsze miał w dupie prawo, kiedy nie było mu na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpm1122

Witam, dziś sprzątając swoją stajnie Augiasza znalazłem "nawigację samochodową" Lark 35.7, czy ktoś mógłby się o niej wypowiedzieć? Z tego co zaobserwowałem to jest sprawna, złapała kilka sygnałów w pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ogólnie jak z kuzynem jechałem to po trasie potrafi się gubić i jadąc prostą drogą potrafi kilka razy przeliczać trasę :)

 

Mam / miałem (bo ekran pękł) trochę nowszy model i sprawował się ok. Nawet dzieciaki pasjansy czy painta miały po odblokowaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zaś w Wawie nudy, spodziewałem się czegoś grubszego, pokrzyczeli, flagami pomachali i się rozeszli, słabo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Paweł_15 - podpalili jeszcze tęczę, próbowano odpalić szluga i inne pierdoły. Nie aż tak nudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wiem, oglądałem jednocześnie na trzech kanałach informacyjnych.

 

Polsat News - były incydenty ale na szczęście nie dużo, głównie pokazywali spokojnie idących ludzi, ba nawet całe rodziny roześmiane...

TVN24 - dostali erekcji gdy tylko coś się zaczęło dziać, tendencja do pokazywania ułamka tłumu w celu pokazania że to garstka ludzi, margines etc. Zawisza Artur powiedział na antenie że kłamią to go rozłączyli. Na pewno zużyli spory zapas żyletek bo PIS siedział w Krakowie i z tego co wiem to był tam spokój. Nikt poza lemingami ekstremistami nie kupi bajki że to wina PISu :)

TVP Info - info co jest z różnych punktów, ideologia mydło mydlane i się pieni. Główny prym miały w/w stacje.

 

Najpierw była zadyma pod tą anarchistyczną meliną, dalej było doszczętne spalenie tęczy (strażaków można było grzecznie poprosić żeby sobie poszli a nie skakać do nich z agresją), na końcu były incydenty przed ambasadą Federacji Rosyjskiej co uważam za głupotę. Gdyby to była jakakolwiek inna ambasada, na przykład Gabonu czy Timoru to również bym uważał to za głupotę. O ile jak POlicja dostaje manto to jest to sprawa względnie wewnętrzna, ale jak są ataki na ambasady etc to sprawa niestety przybiera przykry kontekst międzynarodowy. Teraz będą nagłówki że w Polsce atakuje się ambasady i prowokuje Rusków. Działanie na naszą szkodę. Jakby podpalili KPRM albo coś innego to bym im przyklasnął, ale z tą ambasadą to przeginka była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Odblokować? To da się tam wgrać alternatywny soft?

 

Po odblokowaniu masz gołego windowsa CE (u mnie 7 chyba). Możesz tam wgrać cokolwiek bo są na to programy i gry. Można powiedzieć że takie stare jak na pegazusa, ale wrócić do takich gier fajnie :)

 

Do swojej na testy wgrałem automapę i śmigało także wszystko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ależ ty masz kosmate myśli :D Ja tam od razu skojarzyłem o co chodzi. Może warto iść do jakiegoś specjalisty i wziąć L4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×