Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Gość Pokuć

I nawet nam ostatnio gola strzelili... Normalnie elitarne z nas państwo, mało bowiem jest takich którym drużyna prawników, cieśli i lekarzy strzela gole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Przecież ten piłkarz co strzelił nam bramkę dostał ofertę pracy w Polonii i wcale nie księgowego a w pierwszym składzie :)

 

Nawet był w PL i oprowadzili go po stadionie. Cały pobyt za sponsorowała mu Polonia wraz z biletami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zepsuł mi się telefon Sony Ericsson k800i. Ubolewam nad tym faktem, telefon dobrze się sprawował, miał wszystko czego od telefonu wymagałem. Niestety trzeba będzie zakupić nowy, przy okazji przejdę na abo. Interesuje mnie tylko i wyłącznie oferta Orange. Wpadła mi w oko ostatnio Nokia Lumia oraz Sony Xperia. Który z nich jest godny uwagi i w jakiej odmianie, jest ich dość sporo ja się na telefonach nie znam. Możecie coś polecić, doradzić ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Xperia J jest całkiem sympatyczna, nieźle zaprojektowana i solidnie wykonana. No chyba, że stać Cię na Xperię Z, to jest dopiero fajny kawałek telefonu. Nie jestem fanem smartfonów ogólnie, ale te dwa modele nawet mi się spodobały. Lumii jakoś strawić nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja bym szedł w stronę Sony lub innego tajemniczego przeciwnika :) Najnowsze nokie bym sobie odpuścił. Ostatnia jaką miałem to C3-00 z której byłem baaardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Szukam kompromisu pomiędzy niezbyt drogim abonamentem a telefonem w miarę przystępnej cenie, nie stać mnie na tel za 800 zeta. Cena za tel w kwocie 199 PLN już jest wysoka ale to max kwota jaką przetrawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament 39,90, Sony Xperia J za 199 + koszt aktywacji 50 zł. Umowa standardowo 24 miesiące. Oczywiście online, w salonie zapłacisz za telefon 299.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zepsuł mi się telefon Sony Ericsson k800i. Ubolewam nad tym faktem, telefon dobrze się sprawował, miał wszystko czego od telefonu wymagałem. Niestety trzeba będzie zakupić nowy, przy okazji przejdę na abo. Interesuje mnie tylko i wyłącznie oferta Orange. Wpadła mi w oko ostatnio Nokia Lumia oraz Sony Xperia. Który z nich jest godny uwagi i w jakiej odmianie, jest ich dość sporo ja się na telefonach nie znam. Możecie coś polecić, doradzić ?

 

 

XPERIA U jest niezła. Orange ją jakieś pół roku temu tanio dawał w ofertach. Do czego używasz telefonu? Bo XPERIA U ma jedną wadę - nie ma miejsca na kartę pamięci (ma wbudowaną 2GB).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

W przypadku droższego abo za 50 PLN miesięcznie telefon mam już za 69 PLN

 

Telefonu używam głównie do prowadzenia rozmów telefonicznych, czasem się napisze kilka SMS. Teraz jak wezmę smartfona to pewnie będę korzystał z poczty, bankowości czy podobnych rzeczy. Na pewno zablokuje i wyrzuce wszystko co ma związek z Fejsem, Twiterem, Pudelkiem i Romanem Koniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientujecie się, czy ktoś z masternet jeszcze tutaj się pojawia? Poszła błędna wpłata przez PayU za 2 domeny, z czego jedna nie jest utrzymywana u nich, a nie chcą mi zwrócić nadpłaconej kasy, przesunęli tylko środki do wirtualnego portfela, co mnie średnio interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Możecie doradzić jaki typ konta będzie lepiej wybrać ?

 

http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/konta_osobiste/konto_rozsadne

 

http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/konta_osobiste/konto_z_lokata_nocna

 

Korona mi z czajnika nie spadnie jak co miesiąc będzie zapłacić te kilka złotych za kartę.

 

Nie, inny bank mnie nie interesuje, tylko wybór pomiędzy tymi dwoma typami. Jak masz w innym banku konto - fajnie :)

 

Konto ma robić za główne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ta już konto mam i jestem bardzo zadowolony, ale je traktuje jako dodatkowe, zależy mi na przeniesieniu się z emerytowanego PKO BP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta już konto mam i jestem bardzo zadowolony, ale je traktuje jako dodatkowe, zależy mi na przeniesieniu się z emerytowanego PKO BP.

 

Co Ci się nie podoba w PKO BP? Sam mam od kilku lat, więc może o czymś nie wiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Wszystko :) Chcę uciec od tego banku jak najdalej. Będzie dyszka jak mam u nich konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi, bok masternet odpowiada, że nie zwrócą pieniędzy na konto. Jedyna opcja, to zwrot do wirtualnej portmonetki, co średnio mnie rajcuje. Sugerują ewentualną pisemną reklamację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też tak miałem, cwaniactwo... pisz mejla i napisz, że jak nie oddadzą, to "zapytasz" UOKiK co możesz dalej z tym zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×