Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Fakt dużo, ale ja się nie wtrącałem tylko mówię ile firma krzyknęła :)

 

A mianowicie ta firma:

 

http://www.evenart.pl/

 

Nie polecam od razu ich usług bo kontakt o pierdoły to jest jakaś masakra. W dodatku ze 3-4 numery które się zmieniają co chwila :D

Mają swoje ceny i tyle w temacie. Nikomu nic do tego. Jeśli nie podoba Ci się ich oferta to po prostu nie korzystaj.

 

Ta polska mentalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Mają swoje ceny i tyle w temacie. Nikomu nic do tego. Jeśli nie podoba Ci się ich oferta to po prostu nie korzystaj.

 

Ta polska mentalność...

 

Ja tylko staram się nasunąć na cenę. Nie narzekam że cena strony była wysoka bo to nie ja płaciłem, strona brzydka, ale nie dla mnie więc nie oceniam. Ale tylko mówię ze 3-4k to może być mało za dobrą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko bazgram w PSPAD'zie. Ma pare bledow ale sa one do przelkniecia, super edytor imho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, niemożliwe, jest jakiś pozytyw ? Kogoś w ministerstwie powaliło ? Przeca oni muszą coś zawsze spieprzyć a tu się okazje że zrobili coś ok ?

Historię masz tylko w pierwszej klasie, chyba, że wybrałeś rozszerzenie z historii, wtedy jedziesz od początku.

A jeśli nie masz rozszerzenia to masz historia i społeczeństwo, czyli misz-masz.

 

Chyba zmieniły się stołki w ministerstwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bo mój rocznik to jeszcze miał w miarę normalnie w LO. Chodziłem do dwóch LO, pierwsze to tylko pierwsza klasa, liceum dla "normalnych" profil pol-hist. Drugie LO to klasa druga i trzecia dla głuchych czyli dla nienormalnych. Nie mam planów lekcji ale w tym drugim LO to pamiętam były chyba dwie albo trzy godziny historii tygodniowo, jedna albo dwie WOS. Profil klasy: wszystko w jednym :) Każdy pisał maturę z czego innego a w klasie było nas aż 6 osób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł, głuchy to nienormalny ?

myślę że więcej nienormalnych by nazbierał słyszących niż głuchych, ciekawe masz spostrzeżenia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Żyję z tym od wielu lat i doskonale widzę jak takie osoby jak ja są traktowane... w szkole piąte koło u wozy, pracodawcy kręcą nosem, gdyby nie dopłaty z Pefronu to i pewnie mój obecny zasadziłby mi kopa w coś. Traktowani jesteśmy jak trędowaci, zło konieczne, jeden naziol to stwierdził nawet że tacy jak ja to powinni być sublimowani (zmiana stanu skupienia ze stałego na gazowy w mieście na literę O.) gdyż stanowimy problem dla budżetu państwa i narażamy na straty... Znam wielu takich jak ja, o ile w społeczeństwie jakoś idzie żyć lepiej bądź gorzej, to z robotą jest u wszystkich bardzo ciężko, niezależnie od tego czy ma się wszystkie wymagania to zawsze się nas spławia. Osobiście przywykłem do tego że ludzie traktują mnie jak zło konieczne i już się nie przejmuję docinkami czy robieniem pod górkę. Kiedyś to przeżywałem mocno, dziś leję na to. Wielu z nas zna po kilka języków ale pracy ni ma i trzeba siedzieć w domu bo lepszy jest magister po studiach który ma papier a gówno potrafi niż osoba która zna się na rzeczy. Przykre to ale i prawdziwe, bez twardej dupy się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kuwa wylalo mi sie piwo na netbooka połowa klawiszy nie smiga ;/ jest jakis domowy sposob na naprawienie? czy wymiana całej płytki ;/

wrrr

teraz wiem co to klawiatura ekranowa w windowsie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Zapewne cała płytka. Możesz też odwrócić go do góry nogami (otwarty tak aby to ściekało) i obłożyć to szarą gazetą (w stylu SuperExpress). Takie gazety wyciągają wilgoć. Dobrze jest też nie podłączać ani baterii ani zasilacza. Możesz też rozkręcić i przemyć jakimś płynem na bazie spirytusu (najlepiej samym spirytusem, który po kilku godzinach odparuje a resztę przetrzeć suchą, miękką szmatką).

 

U mnie się sprawdzało samo suszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Hmm :)

 

Nvidia GeForce FX 5200 na AGP nawet sobie radzi bez chłodzenia podczas grania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

F1 2008 i Age of Empires II :)

 

Niestety na moim staruszku nic nowe nawet się nie zainstaluje hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że w JUESAJ coś pierdolnie w końcu i to niedługo. Kraj się zamienia w coś czego nie dadzą rady opanować. Mają konsekwencje możliwości posiadania broni przez każdego kretyna. W sumie sami się proszą o to od dawien dawna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Się śmiejesz ale na tym sprzęcie YT się tnie na średniej jakości :)

 

7ogm.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam. Muszą się zacząć przyzwyczajać do takich widoków, bo niedługo bedzie to w europie na porządku dziennym.

 

Oczywiście na filmie pokazana jest, tak dumnie przez większość wywyższana, tolerancja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Chcąc nie chcąc trzeba będzie stawić czoła tej arabskiej zarazie, w przeciwnym wypadku wszyscy tak skończymy. Jeżeli my ich nie wyplenimy to oni wyplenią nas. Mam nadzieję że te wszystkie multisrultikulti kraje odczują tę swoją całą tolerancję. Mniej francuzów czy niemców nikomu nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, Ty to jakaś zakamuflowana opcja arabska? Komórka propagandowa czy co? Nie wiem, ja przeglądając to forum nie mam ochoty zaznajamiać się z filmikami w stylu "Dekapitacja - Do It Yourself". Mam nadzieję, że Bartek zwróci uwagę na tą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniej francuzów czy niemców nikomu nie zaszkodzi :)

 

Oj, żebyś się nie zdziwił Pawle. Mniej rdzennych obywateli w danym kraju zawsze oznacza napływ tańszej siły roboczej (paradoks - statystyczny Arab siłą ROBOCZĄ? Drugi paradoks - Polska, ale kto chciałby do nas przyjeżdżać?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miłosz, Ty to jakaś zakamuflowana opcja arabska? Komórka propagandowa czy co? Nie wiem, ja przeglądając to forum nie mam ochoty zaznajamiać się z filmikami w stylu "Dekapitacja - Do It Yourself". Mam nadzieję, że Bartek zwróci uwagę na tą sytuację.

Masz jakiś problem ze sobą? Zmuszam Cie do zaglądania do tego tematu? Może ktoś Ci karabin przyłożył do łba i kazał otworzyć ten temat? Nie masz ochoty to nie zaglądaj. Proste i logiczne, prawda? Po co zajrzałeś do tego linku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś problem ze sobą? Zmuszam Cie do zaglądania do tego tematu? Może ktoś Ci karabin przyłożył do łba i kazał otworzyć ten temat? Nie masz ochoty to nie zaglądaj. Proste i logiczne, prawda? Po co zajrzałeś do tego linku?

 

Rączki opadają... może wejdź na hidden services tora i wrzuć tu trochę innych ciekawych filmów i zdjęć. Cała społeczność forum będzie zapewne bardzo zadowolona z takiego obrotu spraw. Progreso, Home, Kei przecież zawsze chcieli się reklamować na forum, gdzie obok ich logo widać gościa trzymającego w ręce odciętą głowę innej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zatrudniają Cie jako pełnomocnika i pilnujesz ich interesu.

 

Nadal nie rozumiem czemu wlazłeś w link, a teraz wylewasz swoje żale. Po co zaglądasz do tego tematu, skoro jest on na takie śmieciowe rzeczy? Nie podoba się? To zgłoś na FB do usunięcia treści.

Nie wchodze na tora, więc nie wiem co tam jest. Ale skoro się tak dobrze orientujesz, to będę wiedział do kogo uderzać jak będę coś potrzebował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Dajcie na luz, to tylko forum. To jakie kto wstawia filmiki to jego sprawa i jak to pisze w stopce:

 

 

Firma "Fobi" Bartosz Gadzimski - wydawca serwisu WebHostingTalk.pl - nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum.
Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Jeżeli jest tu treść naruszająca prawo to jaka? Filmik, który ukazuje okrucieństwo odłamu islamu? Nie wszyscy muzułmanie są terrorystami, są fanatycy i są zwykli wierzący.
Polska to na prawdę kraj absurdu, próbując wkopać jednych wpadają zupełnie inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×