Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Panowie moderatorzy, administratorzy.

Czy ktoś może zrobić porządek z multikontami?

Pisał do mnie wczoraj jeden użytkownik, któremu ofertę składał user: Kolorowy, który mnie raz oszukał a sprawa skończyła się na policji.

Do tamtego użytkownika pisał w tej samej sprawie z 2 kont: Kolorowy oraz pezet40

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Patryk za szybką reakcję.

Byłem z miesiąc temu wezwany na komisariat w charakterze świadka/poszkodowanego.

W sumie zostało oszukane około 80 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Japonki lepsze od sandałów :D I też ze skarpetkami nie ma problemu hehe

 

Japonki zajechałem dopiero jak po Warszawie samochód pchałem bo droga była nierówna i się urwała jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja nie umiem chodzić w sandałach czy klapkach bez skarpetek... chyba, że na plaży. Oczywiście po mieście nie chodzę w skarpetkach z sandałami czy klapkami, bo meta. Tak to nie mogę, jakby tak mi się pocą i mnie to wkurza w sposób choleryczny.

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z innej beczki.

 

Tak się zastanawiam nad Win8... no i jest sobie 8 Pro Upgrade za 2 stówki z hakiem.

Mam starą lickę XP, której nie używam... ale wiem, że tam trza najpierw XP instalnąć, by 8 poszła (?).

 

Podobno skutkuje metoda, że instaluje się 8 normalnie, a potem zamieszanie z regedit

http://lifehacker.com/5984278/how-to-do-a-clean-install-of-windows-8-with-an-upgrade-disc

 

Testował to ktoś? Ma sens to upgrade kupić i da się to potem zainstalować bez zasyfiania kompa XP/7?

 

Chętnie bym obadał system, szczególnie, że 8.1 podobno sporo rzeczy poprawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie rób tego - nie idź w stronę światła :D

 

 

Brat ma 8 na lapku i płacze prawie za każdym razem jak musi widzieć ten ekran W8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Win8 to świetny system, jedyne, co trzeba zrobić to dodać menu Start i uruchamianie bezpośrednio do klasycznego pulpitu, Załatwisz to w minutę prostym programikiem za parę dolków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rób tego - nie idź w stronę światła :D

 

 

Brat ma 8 na lapku i płacze prawie za każdym razem jak musi widzieć ten ekran W8 :)

Bzdury opowiadasz.... Na wszystkich swoich urządzeniach mam Windows i to właśnie 8 :) Jak się komuś Modern UI nie podoba to nie musi go oglądać. Przywraca przycisk START i po kłopocie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem technicznym Windows 8 jest o wiele szybszy od Windowsa 7 (kernel, podstawowe czynności, I/O, CPU) więc warto się przesiąść z siódemki i przywrócić start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod względem technicznym Windows 8 jest o wiele szybszy od Windowsa 7 (kernel, podstawowe czynności, I/O, CPU) więc warto się przesiąść z siódemki i przywrócić start.

I tyle w temacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No niby 8.1 to załatwi. Pytanie, czy macie doświadczenia z tą wersją upgrade? Czy ktoś to robił, co tam opisali i czy to działa, heh?

 

Modern UI mi się podoba nawet bardzo. Pójście w dotyk - bardzo nie. Ale no mam chętkę, a jakoś w piątek mi przychodzi ten ASUS 13,3-calowy : ) i tam będzie Plextor M5 Pro z 8GB RAM, także rakieta : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Pamiętam jak brat zadzwonił do mnie z problemem gdzie w tym systemie jest przycisk "zamknij system"... Trzeba w ustawienia wchodzić, zasilanie i dopiero zamknij - to mnie powaliło jak usiadłem do tego systemu. Fakt jest szybkim systemem a Corel bardzo ładnie śmiga na nim :)

 

Brat jest podobnie jak ja - lubi sprawdzone rzeczy czyli najchętniej by wszędzie miał XPka i ciepły obiad zawsze na stole jak wraca do domu heh :D

Edytowano przez Kamikadze (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem do serwisu telefonów zapytać się, czy można będzie odblokować bootloader (telefon od Orange, więc poblokowany wzdłuż i wszerz).

- Tak, będzie można, nie ma problemu.

- Na pewno? To jest telefon od Orange i według tego, co jest napisane na stronie producenta telefonu, nie będzie można tego zrobić.

- Jeśli się da, to na pewno to zrobimy.

 

Przychodzę po 3 dniach.

 

- Nie udało się odblokować telefonu. Pozatym, telefon nas w nocy wkurwiał, bo Avast puścił syrenę, że telefon został skradziony.

 

Mają nauczkę za to, że najpierw sformatowali telefon i wgrali inne oprogramowanie, a potem zorientowali się, że nie da się zrobić tego, o co prosiłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Pytanko do właścicieli firm hostingowych bądź przedstawicieli tychże firm :) Nie macie może na zbyciu jakichś podkładek pod myszki, smyczy, kubków czy innych firmowych gadżetów z logiem firmy ? Głównie zależy mi na podkładkach pod mysz i smycze. Użytek własny, miejscowy - nie na handel czy do rozdawania. Jakby ktoś miał na zbyciu to chętnie przyjmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się przywitać :)

Muszę się porozglądać po waszych opiniach nt. dedyków, bo potrzebuję jakiegoś. Tylko problem jest taki, że nie wiem dokładnie jakiego... A zwykły hosting nie wystarczy ;) No chyba że vps...

Trzeba się podszkolić.

Edytowano przez s3wronek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wiesz możesz spróbować też upgradować, ale zrób backup dosłownie wszystkiego żebyś mógł zrobić szybki reinstall w razie wpadki. W teorii działa to dobrze, ale u mnie były problemy z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

dżizassss !!!

Nie po to dev się męczy robiąc ścieżkę aktualizacji by reinstalować system !

Reinstalacja powinna nastąpić tylko wtedy kiedy brakuje danych na dyskach i mamy niespójną kopie zapasową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z dist-upgrade nie miałem problemów zarówno na jednym serwerze jak i na jednym domowym lapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie za bardzo mi się nie chciało wywalać w kosmos czegoś co działa - i to działa świetnie - dlatego wrzuciłem sobie kopię na VM, zaraz się pobawię z dist-upgrade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Nie wiem może tylko ja miałem pecha że mi się coś wykrzaczyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×