Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

^^ Może u was w puszczach tak słabo ciągnie, ale na południu śmiga dobrze ;)

Ta ;) Na południu tak samo ch.. W Zakopcu zadka nie urywało z działaniem. Lublin też na południe od nas i lipton kompletny. Chociaż to nie Wasze południe, tylko bardziej na prawo ;) A nad morzem, to pewnie bryza zakłócała sygnał :D

Dziwne, że Plus potrafi działać nawet w środku puszczy. W lesie gdzie najbliższa wiocha jest w promieniu 5 km. Na obwodzie łowieckim nie mam problemu z Plusem. Więc argument o puszczach coś słaby ;)

 

Najbardziej irytująca jest obsługa playa. Tzn obsługa kończy się na handlowcu, bo dalej jej nie ma.

Po którymś tickecie gość z BOKu postanowił do mnie zadzwonić. Tzn puścił 1 sygnałek i zamknął ticket z informacją, że nie odebrałem telefonu, a on dzwonił dwa razy ;) To w następnym tickecie już nie przebierałem w słówkach. U nch lekarstwem na wszystko jest ręczne wybieranie sieci z najmocniejszym sygnałem. Jak samo się nie przełącza, to niech nie pitolą, że używają BTSów sieci takich i owakich. Jeszcze spojrze w umowę, bo może taniej wyjdzie mi zerwanie jej niż ciągnięcie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Miłoszem. Żona w ubiegłym tygodniu migrowała do T-Mobile z Playa, znajomy z żoną jakoś w wakacje - ogólnie zauważyłem sporą tendencję ucieczek z Play z winy z reguły właśnie znacznie pogarszającego się zasięgu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ci co mają problem z Play - próbowaliście ręcznie wybierać operatora roamingowego? Znajoma mieszka w jakiejś wsi na lubelszczyźnie, zmieniła sobie chyba na Orange i problemy ustąpiły wszystkie.

 

Ja osobiście nie mam żadnego problemu z zasięgiem, gdzie bym nie był. A w tym roku byłem naprawdę w różnych dziwnych miejscach i nigdy nie miałem problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

U mnie zdycha Orange. Wokół mnie pełno anten, w promieniu 500 metrów chyba z 5 różnych na dachach, w pokoju u siebie brak zasięgu, bateria siada po dwóch dniach. W robocie, zadupie i wygwizdowie, do anten kilka km zasięg pierwsza klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co mają problem z Play - próbowaliście ręcznie wybierać operatora roamingowego? Znajoma mieszka w jakiejś wsi na lubelszczyźnie, zmieniła sobie chyba na Orange i problemy ustąpiły wszystkie.

Ale to się właśnie o to rozchodzi, że to gówno samo się nie przełącza. Co mi daje ręczny wybór? Nie mam nic do roboty, tylko szukanie sieci i ręczne przełączanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale to się właśnie o to rozchodzi, że to gówno samo się nie przełącza. Co mi daje ręczny wybór? Nie mam nic do roboty, tylko szukanie sieci i ręczne przełączanie?

Hmm, u mnie się przełącza samo :s

 

Chodzi generalnie o to - jesteś zadowolony z zasięgu Plusa to w telefonie z Play możesz ręcznie wskazać, by łączyło się wyłącznie z nadajnikami Plusa. Powinno to działać dobrze w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łukasz, nie po to bierze się sieć z automatycznym przepinaniem żeby potem wybierać ręcznie :)

 

 

Jeśli samo się nie przełącza, to może problem jest z telefonem?

Z kilkoma różnymi telefonami (różni producenci) i kilkoma róznymi kartami sim? Dziwny ten zbieg okoliczności :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, u mnie się przełącza samo :s

 

Chodzi generalnie o to - jesteś zadowolony z zasięgu Plusa to w telefonie z Play możesz ręcznie wskazać, by łączyło się wyłącznie z nadajnikami Plusa. Powinno to działać dobrze w praktyce.

Ta... ustawiłem w telefonie z Play nadajniki Plusa - w wakacje działało spoko, jako że większość ludności wyjechała na wakacje. Rozpoczął się wrzesień, dzieci i rodzice wróciły z wakacji, i nawet mi nie mów o przełączaniu tego dziadostwa na inną sieć, bo mają w nich tak niski priorytet, że rozmowa i tak nie będzie trwała dłużej niż minute bez rozłączenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Do kolegi dzwonili kilka razy bo mieli w bazie danych że ma umowę na internet w play, której w rzeczywistości nie ma :)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skończyłem Brigmore Witches, DLC do Dishonored... genialna giera, brakuje mi takich produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od 3 lat Playa i bardzo sobie chwalę sieć. Kwestia jakości do ceny jest moim zdaniem zadowalająca.

Od dłuższego czasu mam na 'sztywno' ustawione Orange i działa lepiej niż Plus - mimo, że słabszy zasięg po za miastami.

Przepustowość na Plusie / Orange tez mi wystarcza - jest 2Mb/s. Na Playu w okolicach 5-6Mb więc także dobrze,

 

Jeśli aż tak się męczycie z tą siecią to po co nadal jej używacie? Żadna ironia z mojej strony. Każdy ma możliwość przeniesienia numeru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aż tak się męczycie z tą siecią to po co nadal jej używacie? Żadna ironia z mojej strony. Każdy ma możliwość przeniesienia numeru :)

 

Podejrzewam cyrograf ;)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli aż tak się męczycie z tą siecią to po co nadal jej używacie? Żadna ironia z mojej strony. Każdy ma możliwość przeniesienia numeru

 

Jeśli zapłacisz za mnie notę obciążeniową, to w podskokach lece w poniedziałek wypowiedzieć umowę. I jeśli będę miał możliwość, to zabieram numer z Play.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w Orange i nie narzekam. Ostatnio tylko w mojej miejscowości mieli awarie nadajników, co nie było miłe, bo kilka razy po 2h bez zasięgu. Przy ostatniej awarii jednak znalazłem zasięg - telefon położony na prawej części biurka obok myszki, wtedy miał 2 kreseczki zasięgu. Aby dojść do wniosku, że biurko jest magiczne, potrzebowałem dłuższej chwili. Chciałem wysłać SMS, odblokowuję telefon, podnoszę z biurka i nagle zasięg spada. Kładę. 5 minut później znów to samo. Zasięg spada. Kładę. Przy 3 razie telefon trzymałem na biurku i przeszło :D

Ale chyba i tak do njumobile uciekam. Dla mnie oferta idealna, bo nie muszę pakietów kupować, tylko jak skorzystam z tego internetu, to mi nie zeżre paru złotych.

 

Kto wyłączył home.pl? :P

Na włącznik usiadłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było cddc.pl tango down ;)

 

Strony z home.pl śmigają. Zapewne problem jest z maszyną/maszynami, które hostują stronę główną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Żeby nie było cddc.pl tango down ;)

 

Strony z home.pl śmigają. Zapewne problem jest z maszyną/maszynami, które hostują stronę główną.

Problem nie jest taki mały, bo np. poczta też nie działa, tj. webmail :)

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Tfu, źle zrozumiałem co napisałeś miłosz :)

O Home mówiłem w formie ironii, webmail faktycznie nie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Strony z home.pl śmigają. Zapewne problem jest z maszyną/maszynami, które hostują stronę główną.

 

Z ich FB

 

niedostępność nie była planowana, wynika z działania czynników zewnętrznych. W najbliższym czasie mogą pojawiać się przerwy w dostępie wymienionych przez Ciebie stron. Pracujemy nad tym, aby jak najszybciej przywrócić ich prawidłowe działanie na stałe. [Marcin]

 

czyżby kolejna firma pod ostrzałem ddos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×