Skocz do zawartości
Gość nrm

WHT Cafe / Gadka szmatka / O wszystkim i niczym...

Polecane posty

Ja już od jakiegoś miesiąca, czyli pobytu w szpitalu :D

Cholewcia, u mnie też od szpitala się zaczęło. A jak mówię, że służba zdrowia to nic dobrego, to nie wierzą... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Takie tam z nudów: http://s6.ifotos.pl/...123_xwxqnsa.png wirtualna waluta na forum. Dla niektórych może i być to znane z różnych innych forów. Ta modyfikacja akurat pisana od podstaw, bezpośrednio pod przeróbkę mojego skryptu. To menu poprawię jak skończę zabawę z modyfikacjami.

 

Kiedyś chciałem zrobić coś takiego pod phpbb3, nawet szukałem gotowca, ale bezskutecznie. Możliwe, że są już takie obecnie - nie szukałem. Chciałbym zrobić coś takiego pod inne silniki forów, ale ja wiem czy jest sens przy dość dużych kosztach za licencje.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum więc zapytam, czy jest możliwość ustawienia w Mozilla Thunderbird by maile wysyłane za pomocą tego programu trafiały do mojej poczty również katalogu wysłane, ponieważ wysłane maile są często bardzo przydatne mi a ten program znacznie ułatwia mi pracę. Ja niczego nie mogę znaleźć jeśli jest jakiś inny gdzie to się da mogę zamienić soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miałem okazję być w siedzibie firmy i generalnie bajka dla pracowników , mam na myśli warunki pracy oraz zaplecze socjalne. Nic się nie sypie , sprzęt praktycznie nowy , tylko jeden problem ... wydaje mi się że na siłę chcą stworzyć "polskie google" dla pracowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Nie chce zakładać nowego tematu i zaśmiecać forum więc zapytam, czy jest możliwość ustawienia w Mozilla Thunderbird by maile wysyłane za pomocą tego programu trafiały do mojej poczty również katalogu wysłane, ponieważ wysłane maile są często bardzo przydatne mi a ten program znacznie ułatwia mi pracę. Ja niczego nie mogę znaleźć jeśli jest jakiś inny gdzie to się da mogę zamienić soft.

 

Nie wiem czy chcesz żeby trafiały do katalogu na serwerze pocztowym czy w programie, nie sprecyzowałeś. Ale poniższy screen może CI pomoże w jakiś sposób, sam mam tak ustawione i wszystkie maile, które wysyłam trafiają do katalogu Wysłane... ;)

 

http://s4.ifotos.pl/img/123png_xwxqewa.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa wam gg?

Ani WTW nie chce mnie zalogować do gg ani bezpośrednio ich komunikator .... ;/

 

Działa wam gg?

Ani WTW nie chce mnie zalogować do gg ani bezpośrednio ich komunikator .... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję być w siedzibie firmy

Niedawno bylem w "ich" serwerowni w GTSie w Piasecznie. Tam to dopiero jest bajka ;) Jestem ciekaw czy już zrobili migrację do ich oddzielnego pomieszczenia. O ile dobrze pamiętam to jakieś 100mkw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno bylem w "ich" serwerowni w GTSie w Piasecznie. Tam to dopiero jest bajka ;) Jestem ciekaw czy już zrobili migrację do ich oddzielnego pomieszczenia. O ile dobrze pamiętam to jakieś 100mkw.

 

Mam szczerą nadzieję że uda mi się odwiedzić właśnie nowe DC na początku roku 2013 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Niestety jestem chory, 39,5 st C. gorączki więc sobie z wami za dużo nie popiszę. Zdycham już drugi dzień ;(

 

71352_crope5d4bdffe27af27b6d51ffd9e0a8ce01.jpeg

 

Muszę przyznać, że pan odbierający wykazał się niezwykłym opanowaniem do samego końca i jak dla mnie to spokojnie mógł się rozłączyć po pierwszej minucie. Nie wiem jakie mają zasady w takich "callcenter" i czy musiał tak wisieć do końca, nie mniej dał sobie radę. ;) Macie takie telefony u siebie? :D

 

http://www.youtube.com/watch?v=5O1HMLprIVE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki prostak z tego gościa co dzwonił to mała bania , chłopak na Call center miał nerwy na wodzy ;) ale dziwię się że się nie rozłączył , jak za młodu pracowałem w podobnej firmie to przy pierwszym przekleństwie w moją stronę mówiłem coś w stylu , "przykro mi że jest Pan tak niekulturalną osobą proponuję czasem zajrzeć do słownika" i oczywiście na końcu regułka "dziękuję za rozmowę i życzę miłego dnia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Anglii ten gostek już miałaby policję na karku za takie grubiańskie zachowanie w stosunku do pracownika jakiekolwiek firmy, ten Pan Jarosław z tej firmy powinien dostać Nobla za spokój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Zbiłem gorączkę do 38,5 i dalej ani drgnie... :/ Zależę się na śmierć... Jutrzejszy sylwek pewnie z głowy...

 

A na fotce dowód na to, że potrafię wszystko zepsuć ;)

 

61636_4346654061825_1534695589_n.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Anglii ten gostek już miałaby policję na karku za takie grubiańskie zachowanie w stosunku do pracownika jakiekolwiek firmy, ten Pan Jarosław z tej firmy powinien dostać Nobla za spokój. :)

 

Nie ma sensu porównywanie kultury Polaka i Brytyjczyka , może dożyję chwili kiedy w PL tak jak w UK ktoś mnie przeprosi bu mu na buta nadepnąłem :)

 

Zbiłem gorączkę do 38,5 i dalej ani drgnie... :/ Zależę się na śmierć... Jutrzejszy sylwek pewnie z głowy...

 

A na fotce dowód na to, że potrafię wszystko zepsuć ;)

 

61636_4346654061825_1534695589_n.jpg

 

Wejdź do wanny z lodem o.O ? koledze tak lekarze w szpitalu zbijali temperaturę jak się "załatwił" i przy 43 jedną nogą po drugiej stronie już był , lodowata woda też powinna trochę pomóc , jak wiadomo gorączka męczy a po takiej kąpieli może chociaż przez jakiś czas lepiej się poczujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

U mnie w robocie samo pomieszczenie gdzie znajdują się serwery ma z 500m2 albo i jeszcze więcej, do tego cały zestaw biur, pełen socjal, mamy nawet na stanie zmywarkę :D To tak w ramach szpanu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

home.pl? Boszz... zamiast publikować takie bzdury powinni dokształcić BOK, dotweakować IdeaShitServer i jeszcze parę rzeczy dorobić do swojego dziadostwa...

 

glanpolnet słowo klucz: "w szpitalu".

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hehe... ale od groma klientów ma "serwer w home" i potem łebmajstrzy marudzą, że to, tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×