Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
hhpl

Shared - W miare tani i dobry pod wordpressa

Polecane posty

Dzień dobry

 

Przymierzam się powoli do zmiany uslugodawcy bo pojawiaja sie pewne problemy

 

 

mam strone na wordpress generuje na chwile obecna ok 90-100 gb transferu miesiecznie w kolejnym roku mysle ze spokojnie to potroimy wiec potrzebuje czegos bez limitow lub z duzymi limiatmi

 

miejsce na dysku mysle ze spokojnie 5-10gb to maks co potrzebuje

 

budzet 130-150 brutto max

 

chcialbym zeby bylo conajmniej 10-15 kont email bo do tylu moze urosnac

i baz bym chcial zeby bylo z 5, 6 bo czasami stawiam cos na probe i pozniej klopot, a docelowo bedzie stal tez tam prosty sklep

 

nie sa mi potrzebne zadne bonusy od googla wiec to mozna wyciąć z ceny :D

 

oczywiscie jak najwyzszy up, to chyba nie musze wspominac jest to serwis sportowy takze nieciekawie jak bedą pady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przymierzam się powoli do zmiany uslugodawcy bo pojawiaja sie pewne problemy

Jakiego typu problemy, przekraczasz dozwolone zasoby dla danego pakietu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wp i 100GB transferu a planowane 300, nikt mi nie wmówi że to nie je cpu, rozglądaj się za czymś dedykowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Edart - można wziąć super cache do WP i jest wtedy ok. Jednak na "golasa" i jeszcze z garstką/garścią pluginów potrafi zarżnąć każdy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Mintshost.pl

W pakiecie EXTREME możemy zaproponować 500 GB transferu bez zmiany ceny.

 

 

Pozdrawiam,

Michał Korol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod Wordpressa polecam pakiet hostingowy Blink START za 49 zł netto:

 

Transfer bez limitu.

15 GB przestrzeni, bez limitu liczby kont poczty, domen itp.

5 baz MySQL 5.5.27,

PHP 5.2, 5.3 i na dniach także 5.4 - do wyboru.

Dane w Polsce, bezproblemowe zgłoszenie do GIODO.

Pełna edycja pliku strefy, co nie zawsze jest standardem.

 

Trafik bez ograniczeń. No i fakt, że wszystkie nowe wersje wordpressa są testowane przez operatora, który wydaje na blogu oficjalne komunikaty o kompatybilności nowych wersji ze środowiskiem serwerowym - mała rzecz, a cieszy użytkowników tego CMS'a. Oczywiście 14 dni testów bezpłatnie.

 

Warto spojrzeć na listę referencyjną, ten hosting jest chętnie wybierany przez tych, którzy oczekują wysokiej niezawodności.

 

Operatorem marki Blink.pl jest Ogicom "Spider" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. z siedzibą w Poznaniu (dawniej: Ogicom Sp. z o.o), ul. Abpa A. Baraniaka 88, 61-131 Poznań, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000410900, REGON 634407251, NIP 7811720476, kapitał zakładowy 418 000 zł w pełni wpłacony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc, ale chyba nieaktualne

 

od kilku dni problemy byly natury technicznej co bardzo utrudnialo nam prace, jednak chyba w koncu sobie poradzili i znow mozemy działać normalnie

 

jesli chodzi o dedyka zapewne jak tylko strona zacznie normalnie na siebie zarabiac zaczne myslec cos w tym kierunku

 

@mikorol z ciekawosci sprawdzilem na przyszlosc, ale nie widze takiego pakietu EXTREME :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod Wordpressa polecam pakiet hostingowy Blink START za 49 zł netto:

...

 

 

jednak chyba stestuje cos innego bo ciągle jakies kwiatki mi tam wyskakują

 

zarejestrowalem sie na 14 dni testów mam pytanko czy macie tam u Was direct admin ? bo nie ogarniam troszke tego panelu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swej strony szczerze polecam biznes-host.

Pakiet premium dla klientów indywidualnych ma 200GB transferu. Nie wiem czy znajdziesz coś rozsądnego z brakiem limitu transferu (coś takiego jak nieograniczony transfer nie istnieje!)

 

Jeśli się zdecydujesz, to do końca roku mają promocję weekendową (zakupy na rok w weekend są promowane 3 dodatkowymi mięsiącami dla kont www). Miło byłoby jeśli skorzystałbyś z mojego (refa) przy zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale troche malo tego transferu mysle ze moze mi nie starczyc przez rok a i ceny tez nie maja za specjalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×