Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Eskimos

Gdzie najlepiej kupić domeny .pl ?

Polecane posty

Witam, jaką firmę polecacie do zakupu kilku domen ".pl" ? Interesuje mnie niska cena odnowienia domeny (do 80 zł) oraz jak najmniej formalności, najlepiej tylko poprzez e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ovh.pl

ale formalności niestety sporo jeśli chodzi np. o transfery, sama rejestracja przebiega szybko i bezproblemowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko jest troche droższe od OVH ale w przypadku transferu nie trzeba wysyłac listów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie polecam OVH.pl - aktywcja bardzo szybka, w szczególności wybrania płatności przez system PayU.

Tylko jak ktoś już wyżej pisał - cesja / transfer - tragedia. Tyle formalności, babrania się druczkach, ale jakość pierwsza klasa.

 

Godne polecenia jest również CAL.pl, ale tam drogo przedłużenie - 80.00 PLN, więc lepiej chyba zostać przy OVH.pl :)

OVH.pl nie jest tylko na rynku polskim, chociaż to ma małe znaczenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Aftermarket.pl - rejestracja .pl ok 15zł, przedłużenie ok 60zł. Nie ma problemów w przypadku cesji, brak papierkologi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem zadowolony z domeny w home.pl, ale cena odnowienia za wysoka i od jakiegoś czasu już korzystam z ovh.pl - najtańsza oferta. Jak założysz i będziesz przedłużać w ovh to żadnego listu nie trzeba - wszystko odbywa się błyskawicznie (elektronicznie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×