Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Darq

[WIRTUALNY] Pod mailing (niewielki)

Polecane posty

Witam,

 

jak w temacie. Potrzebuję serwer wirtualny pod niewielkie mailingi.

 

Interesują mnie limity raczej nie mniejsze niż 6k/doba oraz 1k/h (większa ilość dobowa mile widziana).

Na 99% nigdy się nawet nie zbliżę do tych limitów, ale wolę mieć zabezpieczenie

żeby się później nie prosić o zwiększenie jeśli przyjdzie raz na jakiś czas bardziej pracowity dzień. Serwer nie będzie w użytku codziennie - średnio raz na 2-3-4 dni.

 

Panel jest bez znaczenia, konieczna możliwość ustawienia crona (przeze mnie lub przez firme), konieczność ustawienia DNSów.

Na serwerze stanie raczej tylko skrypt do wysyłki mailingu (prawdopodobnie AkoMail).

 

Mile widziane dedykowane IP w polskiej geolokalizacji oraz ewentualne dodatkowe wskazówki co zrobić i jak(ile) wysyłać, aby zmaksymalizować dostarczalność.

Edytowano przez Darq (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie sam się dowiem gdzie dla konta www pozwolą na wysyłke 150 tysięcy wiadomości na miesiąc.....

 

Jeśli chcesz mieć serwer pod mailing to kup sobie vps-a i skonfiguruj odpowiednio serwer pocztowy pod tak dużą wysyłkę.

 

U Nas jest limit 2k/dobe , ale i tak mi się wydaje ze to trochę za dużo, więc nie wiem jaki sens wysyłać taką ilość przez współdzielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się także usługą http://www.redlink.pl - to gotowe narzędzie do rozsyłania mailingów. I mogę powiedzieć z doświadczenia - narzędzie bardzo, bardzo dobre. Osobiście wysyłam jakieś 100-150 k maili miesięcznie i wszystko działa bardzo dobrze, włącznie z zaawansowanym raportowaniem, retargetowaniem itp. Jest też gotowe API. Może to lepsze niż samodzielnie stawianie czegoś na hostingu i stres, czy nie trafi się na limity założone przez hostera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie sam się dowiem gdzie dla konta www pozwolą na wysyłke 150 tysięcy wiadomości na miesiąc.....

 

Proszę uprzejmie - hekko ma limit 5k/dobę. Nie musisz dziękować :P

 

A tak całkiem poważnie - chyba nie do końca przeczytałeś mój pierwszy post. Tak jak napisałem, ja się raczej wcale nie zbliżę do tych limitów, ale chciałbym mieć taką ewentualną możliwość.

 

Załóżmy, że co 3 dni (czyli 10x w miesiącu) będę wysyłał 3k wiadomości i dwa razy w miesiącu wyślę dodatkowo 6k

=

(10x3k) + (2x6k) = 42k

Dokładając do równego rachunku 8k na jakieś doraźne wysyłki mamy 50k.

 

Nie mów mi, że 50k wiadomości miesięcznie po kilkanaście kilobajtów to za dużo na hosting. Nawet gdybym molestował Twój hosting z limitem 2k/dobę wysłałbym więcej, bo 60k miesięcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

jak w temacie. Potrzebuję serwer wirtualny pod niewielkie mailingi.

 

Interesują mnie limity raczej nie mniejsze niż 6k/doba oraz 1k/h (większa ilość dobowa mile widziana).

 

Zapraszam do Progreso. Standardowy limit 300 maili / h podnosimy na życzenie do maksymalnie 5 tys / h (liczniki resetowane są o pełnej godzinie). Brak limitu dobowego.

 

Szczegóły oferty: http://progreso.pl/hosting/ - obowiązuje 30 dni darmowego okresu testowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nazwa.pl nie ma w ogóle limitów dla liczby wiadomości (jedynie limit 300 adresatów dla e-maila).

 

Niemniej też sugerowałbym rozglądnąć się za dedykowanym do tego rozwiązaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×