Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Karno

Serwer do gry bota

Polecane posty

Witajcie,

Gram w pewną grę (mu online) i pomyślałem sobie, że po zakupie serwera moja postać mogłaby być cały czas active.

Serwer spełniający wymagania gry to 1ghz, 512 ram, 3 gb hdd i niestety karta graficzna.

Czy jest możliwość wykupienia takiego serwera w rozsądnej cenie(40 zł/miesiąc)

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to nie jest "rozsądna" cena.

 

Po 2 z tego co kojarze to NetDC.pl oferowało coś takiego

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystaj z któregoś kimsufi tam masz pewność ze jest jakaś w miarę karta video zintegrowana na intelu ale jest zawsze to coś, czasami uda się trafić na w miarę dobry procesor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde mu online... :) tyle lat za młodu:P do wersji 1.00 bo później już cyrk zaczęli robić na globalu.

 

tak serio to jeśli chodzi o te najnowsze wersje to nie myśl, że to na takim kompie będzie chodzić.

ja na p4 2.4ghz, radeonie 9200 i 1gb ramu zaliczałem ostre dropy fps w CS - w BC jeszcze dało się wytrzymać.

najlepiej to chyba w domu coś postawić...:P na dłuższą metę taniej chyba nawet...:P

 

z drugiej strony po co ci cały czas active? coś wprowadzili ciekawego w ciągu ostatnich 5 lat żeby można było znów zacząć grać? :P

Edytowano przez Kszysiu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z wydajnością takich rozwiązań, ale myślę że nie podoła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

archi - kiedyś czytałem o takim czymś - intel chciał wprowadzić takie rozwiązanie aby procesor mógł wspierać "słabe zintegrowane układy graficzne". I pamiętam że się chwalili super osiągnięciami czyli ich high endowy procesor (wtedy i7 920 czy jakaś wersja extreme z tej wersji) potrafił wygenerować 10,7 fps w crysis kiedy intel hd był w stanie wygenerować 10,5... :P czy coś takiego:P oczywiście na low :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

APU to zupełnie coś innego. Mówimy tutaj o typowym serwerze, który nie składa się z karty graficznej. Wiadomo, że chociażby Wy jako NetDC.pl oferujecie klientom serwer z GPU i to jest bardzo fajne, aczkolwiek skierowane do bardzo niewielkiej liczby klientów bo mało kto kupuje serwer z GPU ;). Emulacja to zupełnie coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem APU jest dobrym rozwiązaniem w tym przypadku, ale i tak raczej autor tematu nie dostanie tego w cenie 40zł/mieś:) w kimsufi jest drożej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer z GPU czy nawet APU za 40zł miesięcznie nie jest do zdobycia nigdzie, nawet uruchomienie serwera w domu bez dostępu do internetu wyjdzie drożej (prąd).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×