Skocz do zawartości
megi

[KATO] Hosting Beer Camp - wątek roboczy ;)

Polecane posty

//wątek wydzielony z dyskusji zenbox.pl i WHT @nrm

 

 

. A osobiście - witam nową konkurencję - sam jestem ciekaw co nowego zaoferuje (mam nadzieję że nic z rzeczy które Progreso szykuje na początek nowego roku, bo chcemy być pierwsi na rynku :-)

 

No to teraz mnie ciekawość zżera co planujecie ;)

Edytowano przez nrm
offtopic wydzielony z innego tematu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

No to teraz mnie ciekawość zżera co planujecie ;)

Musimy się na to picie umówić to może uda Ci się namówić Adama na jakieś zwierzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to teraz mnie ciekawość zżera co planujecie ;)

 

That's what I'm talking about.

 

Konkurencyjność taka prawdziwa - to jest TO. Od tego jest rozwój i czad dla klienta... a nie jakieś dofinansowania unijne : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musimy się na to picie umówić to może uda Ci się namówić Adama na jakieś zwierzenia ;)

 

Teraz, kurde?! :D Jak się sezon motocyklowy kończy a ciężarówka nam samochód skasowała? Cały czas czekałam na sygnał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie no, teraz już nie damy rady. Mówiłem Adamowi coś o przyszłym roku, początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Nie no, teraz już nie damy rady. Mówiłem Adamowi coś o przyszłym roku, początku.

 

Poczatek roku to dobry okres. My teraz mamy kupe roboty, a w srodku grudnia robimy przenosiny w atmanie z -3 na +6 (w koncu moze bedzie zasieg GSM ;) Chyba ze ktos jest chetny do taszczenia serwerow w srodku nocy to zapraszamy ;-)

Edytowano przez Adam Szendzielorz (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ile waga per jeden serwer i ile browarów wynagordzenia proponujesz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, teraz już nie damy rady. Mówiłem Adamowi coś o przyszłym roku, początku.

Teraz, kurde?! :D Jak się sezon motocyklowy kończy a ciężarówka nam samochód skasowała? Cały czas czekałam na sygnał :P

Musimy się na to picie umówić to może uda Ci się namówić Adama na jakieś zwierzenia ;)

Poczatek roku to dobry okres. My teraz mamy kupe roboty, a w srodku grudnia robimy przenosiny w atmanie z -3 na +6 (w koncu moze bedzie zasieg GSM ;) Chyba ze ktos jest chetny do taszczenia serwerow w srodku nocy to zapraszamy ;-)

^^ No bez przesady, mało to autobusów i pociągów z Krakowa do Katowic jeździ? ;)

Może uda się Bartka ściągnąć, bo też ma blisko, to nam poopowiada o Zenboxie :)

 

Panie i Panowie, może ktoś zorganizuje kolejne spotkanie WHT na początku roku na południu Polski (Kraków, Katowice,...?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Panie i Panowie, może ktoś zorganizuje kolejne spotkanie WHT na początku roku na południu Polski (Kraków, Katowice,...?)?

Tak jak to już było napisane: będzie w Kato. Lokal już jest, piwo się chłodzi, a wstępnie parę firm już jest zaproszonych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam Szendzielorz

Ile waga per jeden serwer i ile browarów wynagordzenia proponujesz :) ?

 

Waga to pewnie z 15-20kg per maszyna. Ale tak sobie mysle - jeszcze ktos z konkurencji zaplaci wiecej i "przypadkiem" pare maszyn wypadnie Ci z rak hm.. musimy to jeszcze przemyslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Wydziełiłem offtopic z tematu o zenboksie. Za wcześnie na taki wątek no ale siłą rzeczy się "sam" wytworzył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to już było napisane: będzie w Kato. Lokal już jest, piwo się chłodzi, a wstępnie parę firm już jest zaproszonych. ;)

 

Jakbyś mógł napisać coś więcej... chętnie bym się wybrał... bo innego wątku na ten temat nie znalazłem... no i kiedy otrzymam zaproszenie :P

Edytowano przez wygodad (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Na razie więcej info nie ma, "będzie to będzie, po ch* drążyć temat"? (żart, taki mem ;) ).

 

Spoko, dam pewnie tutaj znać jak dojdzie co do czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Poczatek roku to dobry okres. My teraz mamy kupe roboty, a w srodku grudnia robimy przenosiny w atmanie z -3 na +6 (w koncu moze bedzie zasieg GSM ;) Chyba ze ktos jest chetny do taszczenia serwerow w srodku nocy to zapraszamy ;-)

 

Do wynoszenia sprzętu z pomieszczenia serwerowego to każdy ci się zgłosi, ale żeby go później wnieść to problem heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ja mogę wynosić, może przygarnę jakiegoś wraz z klientami :D Jeden w te czy w tamte co za różnica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo wreszcie jakieś okolice :) . To czekam na pełne informacje na temat beer campa

Co do noszenia serwerów to mogę pomóc ale jakiś Jack Daniels też by się przydał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak tylu chętnych do pomocy w wynosz... tzn. przenoszeniu serwerów to ja też chętnie pomogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu czy ktoś coś organizuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×