Skocz do zawartości
Daniel Barucha

Szukam VPS z krotkim okresem testowym w firmie ktora posiada min. 1 pracownika

Polecane posty

Witam.

 

Szukam VPS (ok 512MB / 1Ghz / min 20Gb hdd) bez limitu transferu. Cena w okolicach 400pln (100 euro) rocznie.

 

Warunki:

 

-serwer najlepiej w Niemczech lub innym panstwie ktorego prawo jest przejzyste i przychylne ludziom (usa i egoztyczne kraje odpadaja)

-fima musi posiadac co najmniej jednego pracownika pomocy technicznej

-dostepny test 48h

 

Chialbym szybko zakupic jeden serwer(za 48h od uruchomienia testu) a potem kolejny jak tylko skonczy mi sie okres abonamentowy w vihost.pl (chcialbym sie przeniesc stamtad)

 

Bardzo wazne dla mniej jest to zeby wlasciciel nie odpisywal osobiscie na maile techniczne (co jesli zachoruje?) i szybciej niz raz na 24h (co jesli problem nastapi po godzinie 16 czy 17?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze prezesa w prezencie ? Szukasz cudownego supportu : atman.pl lub GTS POLAND

 

Przy ofercie VPS nawet nie licz na żadne wsparcie techniczne to ty opowiadasz za serwer jeśli chcesz mieć admina na wyłączność to zakup wsparcie administratora w cenie 5..x

Edytowano przez Łukasz B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze prezesa w prezencie ? Szukasz cudownego supportu : atman.pl lub GTS POLAND

 

Przy ofercie VPS nawet nie licz na żadne wsparcie techniczne to ty opowiadasz za serwer jeśli chcesz mieć admina na wyłączność to zakup wsparcie administratora w cenie 5..x

nie szukam cudownego supportu - serwer W OGOLE nie dziala to mam jechac w miejsce gdzie on fizycznie stoi i sam naprawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie szukam cudownego supportu - serwer W OGOLE nie dziala to mam jechac w miejsce gdzie on fizycznie stoi i sam naprawiac?

 

 

Usługodawca zadba o to aby serwer matka działał reszta go nie interesuje jak ci vps nie odpowiada jest to tylko twoja wina i wyłącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co zrobisz jak właściciel zejdzie i pracownik kasy nie dostanie ?

Myślisz iż będzie się przejmował jednym zgłoszeniem czy chęcią odzyskania wypłaty.

To jest jak bym szukał żony która ma siostrę bliźniaczkę ;) zawsze jest ktoś do pomocy .

No ale jak już chcesz to pisz np do : mzone.pl, sys-com.pl, ionic.pl, biznes-host.pl tam pracują więcej niż 2 osoby , i wiele innych tu na forum.

Edytowano przez sshd (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainteresuj się chmurą jeśli wymagasz cudów i full dostępności na poziomie 99.9%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usługodawca zadba o to aby serwer matka działał reszta go nie interesuje jak ci vps nie odpowiada jest to tylko twoja wina i wyłącznie.

rozumiesz znaczenie slow: nie dziala? nie mozna sie z nim polaczyc zadnym protokolem.

 

Zainteresuj się chmurą jeśli wymagasz cudów i full dostępności na poziomie 99.9%.

czy Ty czasem nie trollujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzysz sobie jeszcze kwit RMUA tego pracownika technicznego? :)

 

Ale poważnie : praktycznie każda firma hostingowa raczej nie jest kompletnie jednoosobowa więc zawsze i administrator się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiesz znaczenie slow: nie dziala? nie mozna sie z nim polaczyc zadnym protokolem.

A wiesz ile może być przyczyn zaczynając od denyhosts czy fail2ban mogę ci milion wymienić matka odpowiada serwer vps też ma odpowiadać skoro się bawiłeś i nie wiesz co zrobić a za twoją nieumność ma odpowiadać support ?

 

Odeśle cię do pewnej lektury która zmieniła moje życie lg.atman.pl i dowiedz się co to jest pojęcie ping i tracert po wykonaniu tych czynności napisz do supportu.

Edytowano przez Łukasz B. (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jak już chcesz to pisz np do : mzone.pl, sys-com.pl, ionic.pl, biznes-host.pl tam pracują więcej niż 2 osoby , i wiele innych tu na forum.

sprawdzilem- wszystkie maja limit transferu i tylko jeden oferuje konto testowe.

 

czy moglby sie ktos wypowiedziec merytorycznie, bez trollowania? i bez podowania pierwszych lepszych linkow ktore nie maja powiazania z tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez trollowania?

 

Widzisz gdzieś tu trolla za dużo w metina się grało ? wymagasz czegoś co jest niemożliwe do zrealizowania , jak wyobrażasz coś bez limitu transferu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odeśle cię do pewnej lektury która zmieniła moje życie lg.atman.pl i dowiedz się co to jest pojęcie ping i tracert po wykonaniu tych czynności napisz do supportu.

Odesle Cie do psychologa. Wiem co to ping i tracert. jedno konto dziala - drugie nie. timeout. nie pisz juz wiecej jak masz pisac takie bzdety. Albo zastanow sie czy nie zagalopowales sie za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odeśle Cie do psychologa

Chętnie jeśli za to zapłacisz wole psychiatrę ale dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz gdzieś tu trolla za dużo w metina się grało ? wymagasz czegoś co jest niemożliwe do zrealizowania , jak wyobrażasz coś bez limitu transferu

nie gram w tego typu gry. poza tym vps'y bez limitu transferu sa juz dosc powszechne. moze pora sie obudzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jeszcze prezesa w prezencie ? Szukasz cudownego supportu : atman.pl lub GTS POLAND

 

Przy ofercie VPS nawet nie licz na żadne wsparcie techniczne to ty opowiadasz za serwer jeśli chcesz mieć admina na wyłączność to zakup wsparcie administratora w cenie 5..x

 

Od razu widać ze wyrosłeś w gąszczu jakiś polskich biednych firm krzaków i o prawdziwej jakości nie masz pojęcia. Pomoc techniczna w każdej normalnej firmie może udzielić także wskazówek przy konfiguracji systemu (no chyba ze jest to zapytanie np. jak postawić serwer pocztowy od a do z).

 

Co do tematu, jeśli chodzi o Niemcy to polecam xencon.net (nie ma tam limitów - oczywiście limitem jest łącze, jest też okres testowy), ceny dużo niższe niż w Polsce (jeśli chodzi o Xen w Polsce zupełnie się nie opłaca) a jakość dużo wyższa .

Edytowano przez Nmar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od razu widać ze wyrosłeś w gąszczu polskich biednych firm krzaków i o prawdziwej jakości nie masz pojęcia.

Nie wyrosłem w żadnych krzakach od lat korzystam z usług OVH, może ty twierdzisz ze jesteś wielkim milionerem ale ja zaczynałem od niczego i korzystałem też z usług hostingu SMS i wcale się tego nie wstydzę nie każdy miał cudowny start w życiu a to co wypracowałem to wyłącznie moja zasługa. Mógł bym wiele o tym pisać i mówić i mieć milion argumentów ale nie piszemy tu ksiąg o czyimś życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wyrosłem w żadnych krzakach od lat korzystam z usług OVH, może ty twierdzisz ze jesteś wielkim milionerem ale ja zaczynałem od niczego i korzystałem też z usług hostingu SMS i wcale się tego nie wstydzę nie każdy miał cudowny start w życiu a to co wypracowałem to wyłącznie moja zasługa. Mógł bym wiele o tym pisać i mówić i mieć milion argumentów ale nie piszemy tu ksiąg o czyimś życiu.

 

Nie no to rzeczywiście poznałeś rynek jak korzystasz od lat z OVH... ^_^ Przejdź się na spacer, wypij melisę bo od początku w tym temacie zachowujesz się jak jakaś nadpobudliwa osoba. Co ty tak o tych pieniądzach? Co mnie obchodzi to gdzie miałeś hosting i jaki start w życiu? Czy trzeba być milionerem zeby mieć vpsa w normalnej firmie na zachodzie czy w Polsce? Czasami za granicą jest nawet taniej np. jesli chodzi o Xen więc nie wiem do czego pijesz z tym byciem milionerem.

 

Koniec dyskusji z tobą.

Edytowano przez Nmar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hosting i jaki start w życiu?

Przed chwilą pisałeś coś już nie pamiętasz na czym się wychowałem teraz sam zaprzeczasz siebie ? Czy trzeba być milionerem nie trzeba ale ci powiem tak dla 1 osoby np : 10zł jest dużo a dla drugiej nic. Nie pogrążaj się w tej opowieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ultimahost ma opcję bez limitu transferu, z kodem z mojej stopki możesz mieć w założonym budżecie.

Jeśli zaś chodzi o testy - za darmo niestety nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultimahost ma opcję bez limitu transferu, z kodem z mojej stopki możesz mieć w założonym budżecie.

Jeśli zaś chodzi o testy - za darmo niestety nie mają.

 

dzieki !przyda sie na przyszlosc.

 

wlasnie koncze instalacje na xencon.net

 

rejestracja - prosty formularz

aktywacja testowego konta(7 dni) przez telefon - szybko i sprawnie

ceny niskie.

i virtualna konsola w przegladarce w trybie graficznym :D (bez javy, czysty js+html ajaxem)

 

poezja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×