Skocz do zawartości
Raffcio

Sprzedam konto Steam 2k10 CS:GO + CS 1.6 + 7 innych

Polecane posty

Witam

Mam do sprzedania konto Steam 2k10

Konto posiada takie gry jak:

Counter Strike Global Offensive

Counter Strike 1.6

Day of Defeat

Ceathmatch Classic

Half-Life

Half-Life: Blue Shift

Half-Life: Opposing Force

Ricochet

Team Foress Classic

 

 

Konto jest czyste - nie jest zbanowane.

 

40884655.png

 

Cena minimalna to 25 zł Przelew (konto w PKO BP) lub moneybookers.com

Na życzenie wystawiam produkt na allegro.

Kontakt

GG: 6190439

E-Mail: biedronczyk@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Mam dziwne podejrzenie :wacko: . Jesteś w stanie zrobić jeszcze raz screen, tylko z aktualną datą? Byłbym zainteresowany, jeżeli z CS:GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne podejrzenie :wacko: . Jesteś w stanie zrobić jeszcze raz screen, tylko z aktualną datą? Byłbym zainteresowany, jeżeli z CS:GO.

Wrócę do domu to zrobię ci ss nawet z tym tematem w tle i moim aresem e-mail ze steam'a (około 14 godziny)

 

CS: GO jest teraz na steamie za 22zł.

Napewno nie w polskiej walucie tylko w jakichś $ na polskie kosztuje 40 zł a w euro 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raffcio, wiem co piszę. 5,5 euro kosztuje.

Ja sprawdzałem dawniej więc tak kosztowało... niewiem jak teraz jest ale na allegro stoją po 40.

A ja tutaj mam cs go i cs 1.6 więc choćby i nawet tam gdzieś kosztowało po 22 zł to za 3 zł więcej ma sie u mnie i cs 1.6 xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Tak, tylko najpierw sprawdzimy wiarygodność sprzedającego. Każdy głupi mógł zrobić screen, gdy był za darmo weekend w CS:GO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Pomijajac fakt że więcej mu nikt nie da, to gdyby robił ssa na free weekendzie byłoby to napisane..

 

Zgadza się, tylko zasłonił "ustawieniami". Na razie nie ma co robić mąki, czekamy na wyjaśnienia od autora tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko najpierw sprawdzimy wiarygodność sprzedającego. Każdy głupi mógł zrobić screen, gdy był za darmo weekend w CS:GO :)

Na liście gier na Steamie jest info o darmowym weekendzie - fakt, tutaj nie widać, bo jest info o aktualizacji.

 

Na profilu SteamCommunity, na liście, ma CS:GO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie na tym forum rozwala to że jak napisze się temat to zaraz zaczyna się piękna dyskusja na temat czy dane "coś" ktoś posiada i czy to "coś" jest legalne itp. itd. A jak doda się dodatkowe screen'y jako dodatkowe dowody że się to "coś" posiada i jest to legalne to nagle wszystko milknie i zero chętnych na kupno a wcześniej tyle aktywnych w dyskusji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Robi się zbędny spam. W sprawie konta, kierować się na PW autora tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×