Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Raffcio

[Sprzedam] vBulletin

Polecane posty

Witam

Przeglądając ostatnio dysk znalazłem paczkę vbulletin.

To vBulletin miałem od kumpla jak mieliśmy jeszcze forum. Wtedy ten skryp kupowaliśmy właśnie tutaj na forum po niskiej cenie.

Mogę go sprzedać za powiedzmy 50 zł bo mi nie jest potrzebny bo sie niebawie w takie strony (Przelew)

GG: 6190439 pisać jak jakieś pytania

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz licencje na Vbulletin? Sprzedawać pliki to sobie możesz... Jeżeli nie masz licencji na skrypt i nie przekazujesz danych do konta klienta vB kupującego to jest to nielegalne.

 

Każdy może ściągnąć z sieci skrypt i go sprzedawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha ale że jak ja ci dam te 50zł ale powiedz mi czy ty masz licencje na niego

bo pobrać to ja sobie mogę z panelu klienta jak mi dasz licencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że masz całą baze danych + skrypt :)

 

Co to ma do rzeczy? Aby sprzedawać musi mieć licencje i przekazać dostęp do panelu klienta. Pliki są nic nie warte i nie mogą być udostępniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

Prawnie tak. Ale jeżeli gość poda Ci cały skrypt z bazą danych, to klucz masz już zainstalowany na daną domenę - ale to troszkę nie fair, wobec vbulletin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja skrypt kupowałem tutaj za 150 zł i jest on z bazą dany chwięc klucz licencji jest zainstalowany jak napisano wyżej.

A sprzedaje za 50 zł bo poco mi to... wiem że wartośc vbulletin jest o wiele wyższa ale skoro kupiłem za 150 to nie będę chamski i nie sprzedam wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joachim

ja skrypt kupowałem tutaj za 150 zł i jest on z bazą dany chwięc klucz licencji jest zainstalowany jak napisano wyżej.

A sprzedaje za 50 zł bo poco mi to... wiem że wartośc vbulletin jest o wiele wyższa ale skoro kupiłem za 150 to nie będę chamski i nie sprzedam wyżej ;)

 

Dla wiarygodności, zainstaluj na forum testowym. Pozwolisz, że sami ocenimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencja forum NIE JEST na pliki (w plikach wpisany jest tylko numer licencji, nie ma zadnego systemu sprawdzania), tylko na domene wpisana w panelu licencyjnym vBulletin. Zatem sprzedajac licencje vB musisz odsprzedac dostep do panelu wraz z PELNYMI danymi obecnego posiadacza licencji, inaczej support vBulletin nie zmieni danych licencyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×