Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.Good-games.pl

[Sprzedam] Konto AdTilay

Polecane posty

Gość

Zapewne wałek :)

Adtaily ma teraz ostatnio tak, ze kasuje z konta kase jak zlecasz wiec jak dobijasz do 100zł oni ci zerują konto bo wykryli błedne kliki. A ja przyszły nabywca konta będę 5 dych w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapewne wałek :)

Adtaily ma teraz ostatnio tak, ze kasuje z konta kase jak zlecasz wiec jak dobijasz do 100zł oni ci zerują konto bo wykryli błedne kliki. A ja przyszły nabywca konta będę 5 dych w plecy.

a czemu tak ?

pierwsze o tym słyszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IStreamPL

http://zazie.com.pl/2012/11/w-tym-lokalu-wielbladow-nie-obslugujemy/?sR=59586430596751474144453d

poczytaj sobie. To działa juz od dawna.

 

A np ten wyzej po co sprzedaje konto pół darmo? Przeciez wystarczy dobic 12zł i stówka w kieszeni ;)

Wiadome, że mu wykasują kasę z konta jak dobijesz do min 100pln.

 

Takie "okazje" omijajcie z daleka.

Dobrze Wam radzę, sam się na tym przejechałem. Tyle, że ja dałem za konto 20pln. A dobić trzeba było 25.

Pomyślałem, kuźwa okazja życia :) A tu benc email od nich, ze generowałem nielegalne kliki. I sobie uswiadomiłem jaki mi ktoś wałek życia zrobił.

 

Pozdro

Edytowano przez IStreamPL (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja kilka dni temu sprzedałem konto tu na forum ale ja po prostu od lat nie korzystałem z tego a że takie wałki robili to nawet nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja kilka dni temu sprzedałem konto tu na forum ale ja po prostu od lat nie korzystałem z tego a że takie wałki robili to nawet nie wiedziałem.

Dzięki Twojemu tematowi przypomniało mi się o tym koncie więc i ja postanowiłem je sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwrócił AdTaily komuś kasę za sprzedane "lewe" kliki?

 

Czytałem kiedyś o takim przypadku (chyba na GLucie) i zwrócili pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do postu od roku korzystam i żadnej błędnej transakcji nie miałem. Wszystko wypłacone w ciągu 4-5 dni na moim koncie po uzbieraniu 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blokują teraz konta, nawet tym, którzy ciułają te pieniądze przez długi okres czasu, wszystko legalnie i zgodnie z regulaminem. Potem tylko odpowiedź, że informacji udzielają tylko odpowiednim organom, a Policja ma w nosie taki wykręt na 100-150zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Odnośnie rozliczeń - Postanowiliśmy wprowadzić zmianę w zliczaniu kliknięć za które wydawca otrzymuje wynagrodzenie. Od teraz kliknięcia wydawcy nie będą brane pod uwagę przy wypłacie, bo po prostu nie będą liczone do wypłaty. Pozwoli nam to tym samym, uniknąć takich sytuacji jak wcześniejsze - tzn. odejmowanie zgromadzonych środków z konta w związku z generowaniem sztucznej ilości kliknięć przez wydawcę."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Również konto bym sprzedał, bo powoli sprzedaję wszystkie swoje serwisy i nie ma stron gdzie reklamy wstawiać. mam na koncie adtaily Zgromadzone środki: 66.94 PLN (brutto) a 18 grudnia zostanie dodane jeszcze 24 zł z groszami. Sprzedam za 45 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×